reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Dziewczyny ja też się dopisuję do spotkania, niedziela po 14, Schönbrunn :tak:

Maryńka tym razem biorę Filipa, mąż i tak do pracy musi iść, więc cieszę się na spotkanie, nie będę sama w domu siedzieć :-)

aniag78 to i ja tak zrobię, marchewka idzie w odstawkę na razie, a potem najwyżej podam z czymś :)

25letnia Mama gratulacje!!! Dużo zdrówka dla Was :) A Malutka chyba szybciej wyskoczyła?

kapelutek ja chodziłam do DeutschAkademie, 250€/miesiąc, 3h x 4 dni w tygodniu. Wieczorny kurs zaczynał się o 18
 
reklama
Dziewczyny ja też postaram się dołączyć. Najchętniej wyszłabym sama, bo Zuza od wczoraj jest niespokojna i bardzo marudzi, więc nie wiem czy da spokojnie pospacerować, ewentualnie spróbuję męża wziąć ale nie wiem czy nie będzie się wstydził:) Chociaż może jak będzie jeszcze jakiś facet to się zgodzi.
 
Odnośnie flohmarktów, wybiera się któraś z Was do Klosterneuburg 12 października? My się przejedziemy, polujemy na plastikowe krzesełko do karmienia (drewniane się nie sprawdza, młody z niego wychodzi), stolik z krzesełkami i jakieś fajne ciuszki. Mi się uzbierał już porządny karton rzeczy do sprzedania, sami musimy się gdzieś wystawić :-)
Patili Next często ma wysyłkę gratis? Jak to wychodzi cenowo? Ja czasem zamawiam z Gymboree, Old Navy, Carters, ale jednak siostra musi mnie to później przesyłać, bo tak to by drogo wyszło :dry:
memyselfandus co tam Reniu?
maryńka przy ząbkowaniu najlepszym przyjacielem okazuje się Dentinox Gel, jest niezastąpiony, po spacerach oczywiście :-D
vixen89 gratulacje Filipkowych zębiszczy :) Szybciutko mu wyskakują.
gabi89 gratuluję kruszynki, śliczne imię wybrałaś:-)
mala90 jeśli chodzi o angielskie i amerykańskie marki ubranek, to niestety rzadko można je w AT trafić i sprzedający je dobrze cenią. Ja z Cartersa zamawiam jak są wyprzedaże, ceny są ciekawe (np zestaw body długi rękaw, krótki i spodnie to wydatek 10-12 dolców). Za używane bluzeczki z Nexta babki na flomarkach krzyczą po 3-4 euro, gdzie normalnie kupuję po 0,50-1 euro firmówki europejskie:szok: Wiedzą co to jakość i firma:-)


Hmm? Nie bardzo rozumiem :) dlaczego Reniu?
Chyba mnie z kimś mylisz :)
Mój błąd nie przedstawiłam się.
 
Jupi, ale banda bedzie. Jeszcze nas za turystki wezma ;-) Moj Mezulo wyrazil zgode, umowil sie z kumplem :cool2: gdyby jednak do spotkania nie doszlo, to dolaczy do nas :happy2:
 
Napisalam posta i go wcielo :szok:
No coz nie chce mi sie pisac jeszcze raz wiec napisze tylko 25letnia mama gratki ogromne,odpoczywajcie i spokoju zycze :-)
 
O kurcze zazdroszczę wam tego spotkania. Ja nie mam ani dzieciaczka ani wolnego w pracy ani nie mieszkam w Wiedniu więc niestety odpadam.

Z grubsza gratuluje wszystkim mamom maluszków. Szczerze to wam zazdroszczę, my się staramy, no ale może być różnie nie nastawiam się ani na na to że się uda ani że się nie uda, będzie co ma być, chociaż czasami aż mnie ciśnie w środku i chciałabym żeby to było już...
 
reklama
Do góry