reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

vici dziękujemy, wypoczywamy :) babcie i dziadkowie chętnie zajmują się małym, to czasem zapominam, że mam dziecko :p

mamami1 tak, ja rodziłam 10 dni po terminie, więc wiem, co czujesz. To oczekiwanie było najgorsze, żadnych objawów zbliżającego się porodu, dosłownie nic :p Wszyscy wydzwaniali i pytali czy to już, doradzali magiczne sposoby na wywołanie porodu (nic nie działało...), no i samo to, że chciało się już mieć dzidzię przy sobie. No ale co zrobić, trzeba czekać
 
reklama
mamami1 Współczuje ja mam jeszcze 2 miesiące nie całe do porodu a ten upał to mnie do bija spać się nie da wszędzie gorąc;/ Ty masz już blisko a mnie moje ciągłe wizyty w szpitalu tak wkurzają i jeszcze łatwo się im terminy ustala, bo nie muszą się męczyć z brzuchami na te upały;/
 
mamami zycze szybkiego orodu i niech sie juz zacznie -) Ja pierwsza ciaze 2 tyg przed terminem zakonczylam :-)
gabi wspolczuje upalow w ciazy
Ja jestem lekko za polowa ale basen ratuje mi zycie i oczymy sie z mlodym ile wlezie.Moze nie jest za duzy i za gleboki ale dajemy rade :-D
 
Witam wszytkie mamy :-)

Ja wlasnie wczoraj dowiedzialam sie, ze przeczucie sie potwierdzilo i 5 tydzein ciazy :-) Ciesze sie bardzo, gdyz byla to dlugo wyczekiwana ciaza. Mam nadzieje ze wszytko bedzie w porzadku i z checia przewertuje watek aby sie co nieco doinformowac :-D
 
Dziewczyny dziękuję za informacje w sprawie ecard:)

Natalia witamy na naszym forum, gratuluje i wszystkiego dobrego życzę:) Dbaj o siebie teraz i ciesz się bo piękny okres przed Tobą.

Napisz coś więcej o sobie, w którym bezirku mieszkasz?
 
Witam wszystkie Mamy:)
vici - gratuluję drugiego Synka :)
Natalia - gratulacje:)
Ja też chciałam się pochwalić... jestem w 11 tygodniu ciązy- niespodzianka:) Kiedy dwoje dzieciaczków już w miarę odchowanych , no ale... gdzie trójka tam weselej :) Bardzo obawiałam się wizyty u lekarza gin.(oba wcześniejsze porody PL), zasad i wszystkiego innego,no ale nie ja pierwsza i nie ostatnia:) To forum jest bardzo... POTRZEBNE:) Miałam iść do doktor Zipora - Liora, ale koleżanka i negatywne odczucia innych Mam spowodowały, że poszłam do dr Truskolaskiego. Bardzo sympatyczny i wyrozumiały. Nie wiem jak na dłuższą metę. To tyle o mojej Niespodziance :)
... Kiedyś pisałam o KBG i Familien... nic do tej pory - 8 mc - Proszę czekać. Parodia.

zazdroszczę Mamom i Dzieciom urlopów w PL :)
:-)

Pozdrawiam :)
Miłej nocy :)

 
Zapomniałam:) Dostałam skierowanie na Combinet Test, nie wiem czy tak się to pisze... jest odpowiedni dla tyg 11-14, chodzi o 21 chromosom. Czy to jest odpłatne badanie, obowiązkowe i bezpieczne dla dziecka ?
 
reklama
yellowpinki, to badanie przeprowadza szpital w ktorym sie zapisalas,pobiora wymaz do badania,tak bylo u mnie rok temu,badanie obowiazkowe,bezpieczne dla dziecka,spokojnie ;)
natalia7 gratulacje!
vici gratulacje!
 
Ostatnia edycja:
Do góry