reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Gabi89 Witam sasiadke:)

Ech ja sie wczoraj strachu najadlam, bo zauwazylam na bieliznie rozowy sluz. Bylo to tylko jednorazowe i ginekolog powiedziala ze nie wiedzi zadnych zrodel krwiawien. Hmm zobaczymy ale sie troche zmartwilam.

Czy ktoras z mam miala moze podobny przypadek?

ps. Aha nie dostalam zadnej luteiny ani duphastonu i w sumie nie wiem czy poprosic o to na wszelki wypadek?
 
reklama
Ja mialam lekkie plamienia wlasnie takie bardziej sluzowate jak plamienia ale to pare dni.Tez nic nie dostalam bo lekarz mi wytlumaczyl,ze to zarodek mocniej w sciance macicy sie zagniezdza i takie rzeczy sie zdazaja.Potem w necie poszukalam i to samo mi wyskoczylo.A masz w razie co nospe?Bierzesz jakies witaminy i kwas foliowy?
 
vici dzieki za odp. Nie niestety nie mam nospy. Nie mam zadnych silnych boli ani nic w tym rodzaju. Chyba ze nospa ma jakies dzialanie o ktorym nie wiem ale to chyba rozkurczowe jest? Zreszta jak sie zacznie cos dziac to smigam od razu do szpitala i sie nie zastanawiam. Ale grunt to pozytywne nastawienie i nie martwie sie na zapas :-)

Oczywiscie biore witaminy i kwas foliowy.
 
natalia7-Witaj, a który to tydzien ciązy?Ja też tak miałam chyba w 6tyg.takie plamienia też sie przestraszyłam bo myslałam ze sie cos dzieje,ale naszczescie okazało sie ze to nic takiego.Lekarz stwierdził ze zadnego krawienia nie widzi a ten śluz podbarwiony krwią to byc moze były jeszcze resztki z poprzedniego okresu.Tak sie martwiłam zeby nie stracić dziecka a teraz mija mi własnie 3 dzien po terminie a małemu ani sie nie śni wychodzić!!!:-DWiec głowa do góry bedzie dobrze!!
 
mamami1 hehe to wlasnie 6 tydzien :-) dzieki za mile slowa .

Jej, to twoj maluszek sie na dobre zadomowil :-D i sie wyprowadzic nie chce ;-)
 
no to na basen się już nie wybieram;-) ja też na początku ciąży miałam takie krwawienia do 3 miesiąca na wizycie mi lekarz powiedział że to normalne i że to w szyjce macicy się zbiera krew bo szyjka się zachowuje jak bym miała okres.
 
Natalia ja tez nie mam nospy i juz byly ze 3 razy kiedy bym ja wziela...a tak to sie meczylam i nic zrobic nie moglam -nie chcialam.Nie byly to jakis mocne skurcze ale dokuczliwe i lezalam bo nie chcialam aby sie nasililo.Szpital ok tylko wtedy to narawde musi bolec...a az takich nie mialam.Co za witaminy bierzesz?Tu kupujesz czy z pl masz?
mamami dzidzia czeka na mniejszy skwar :-D ;-) i krotkiego czekania zycze
gabi no lepiej nie idz na ten basen :-) poczekaj juz niebawem bedziesz z maluszkiem na niego chodzic
 
Vici Z Polski mam Vita- miner+ Dha
Z Austrii Elevit oraz kwas foliowy

Narazie skoncze Vita- miner a pozniej zaczne Elevit. Kwas foliowy bralam gdzies 6 miesiecy wczesniej. Teraz nie biore bo znajduje sie w tych wyzej wymienionych. Ogolnie nie jestem milosniczka faszerowania sie tabletkami, witaminami itp. no ale mus to mus :-)
 
Witam wszystkie Mamy bardzo serdecznie.
Właśnie dziś mam pierwszą wizytę u gin... jestem w 5 tygodniu ciąży i po 1 poronieniu. Nie mam pojęcia czy będę mogła iść na zwolnienie tak szybko, ale wykonuję ciężką fizycznie pracę. W ogóle jestem zielona w temacie co mi przysługuje, a co nie:-(
Pracuję dopiero 4 miesiące... czy mogę prosić o pomoc... o jakieś informacje jak to wygląda tu w Austrii, gdy kobieta jest w ciąży.
Aha... idę do dr Wiltos... czy któraś może mi coś o nim powiedzieć?
Jakieś opinie?
Z góry bardzo dziękuję.
Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny jak mogłabym uzyskać zwolnienie lekarskie? Wczoraj ginekolog nie chciał mi wypisać.... koleżanka twierdzi, że to lekarz ogólny może mi taki świstek wystawić... a szef dziś jak się dowiedział, że jestem w ciąży kazał mi iść na zwolnienie, bo wykonuję cieżką pracę...
Proszę pomóżcie
 
Do góry