reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

reklama
Natalia gratuluje:-)
yellowpinki również gratuluje:-)
A tak narzekają na przyrost naturalny:-) a tu proszę coraz więcej mam:-)
vici jak ja bym się po moczyła w basenie, ale dzisiaj do Polski jadę na 3 dni ostatni wyjazd przed porodem resztę trzeba na tyłku siedzieć i czekać:-) na dzidzię:-)
Dziewczyny chodziła któraś na basen w 8 miesiącu ciąży?? bo zastanawiam się czy mogę iść:tak:
 
Ja chodzilam na basen ale mialam sprawdzony i wiedzialam,ze nie wroce z "prezentem" w postaci zapaleia.Moja znajoma chodzila na jeden to potem msiala lekarza odwiedzic.Wiec jak jestes pewna,ze dbaja o wode -zawsze mozesz zapytac co ile sprawdzaja ja -to bym szla a jak nie jestes pewna to nie ryzykuj tym bardziej tak blisko porodu.No i milego pobytu w Pl
 
Witam mamy,
dziekuje bardzo za gratulacje :-)
Mieszkam w 2 bez. Jestem tutaj z mezem i przez niego ;) to moja pierwsza ciaza a stuklo mi juz 28 lat :-D
Jak narazie jestem po pierwszym badaniu- rozpoznaniu, za tydzien ide po mutter kind pass. Mam troche obaw przed ta "przygoda" :-) ale do odwaznych swiat nalezy :-p

A z przyrostem naturalnym to podobno wielki baby boom znow.
 
Natalia no witam koleżankę z 2 bez ja też stamtąd:-) też pierwsza ciąża tylko do końca mi zostało 2 miesiące:-) mnie wszystko na początku przerażało jeszcze nie od początku mam tu ciąże prowadzoną dopiero od maja tu jestem :-) nie umiem języka nie znam Wiednia ale daje rady głowa do góry i do przodu:-) a wszystkiego co mi było przydatne i potrzebne dowiedziałam się od dziewczyn z forum bardzo mi pomogły:-)
vici no chyba nie będę ryzykować szkoda żebym później miała jakieś problemy:no: szkoda zachodu jeszcze 2 miesiące wytrzymam potem sobie nadrobię:-) dzięki a Tobie miłego moczenia:-)

Chodziła któraś mama ze swoja pociechą na basen na takie zajęcia dla rodziców z dziećmi, które są prowadzone przez położne??
 
reklama
No wlasnie ,niestety nie wiadomo do konca co i jak z basenami robia,jak dbaja a potem my sie meczymy niestety.Ale slyszala,ze mozna przy infecji poinformowac wladze basenu i wtedy sa wszyscy sprawdzani co i jak i moze pozniej ktos inny bedzie mial latwiej.Ja nigdy nic z basenu nie przynioslam ale wiadomo roznie bywa.W pl 2 min od rodzicow jest nowa plywalnia kryta tez nigdy nic z tamtad nie mialam ale teraz w ciazy tam nie chodze wole dmuchac na zimne i mlody babcie na basen wyciaga :-)
 
Do góry