reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dziekuje za odpowiedzi
Zastanawiam sie wlasnie tez nad tym donauspital bo mam tez do niego blisko, ogolnie pojade sie zorientowac jak to wszystko wyglada

Asiunia_D
My mieszkamy dokladnie naprzeciwko donaupark na VIC jesli masz ochote na jakis spacerek to smialo sie mozemy spotkac jak cos to pisz na moj emeil adres sindi21l@hotmail.com

Beabea narazie to placilam ze jedno USG to pierwsze ale dal mi kartke ktora mam wypelnic czy chce badanie ze kazdym razem, teraz sa 3 placone przez WGKK wiec pewnie jak cos to reszte musze placic.
A z ta cesarka to dopiero w 30tyg w Wilhelminenspital dali by mi odpowiedz ale ogolnie rozmawialam z Pania ordynator i mowila ze skoro mialam ciezi pierwszy porod i potem powiklania po nim to jest wunschkaiserschnitt no ale zawsze jest ale i zyje w niepewnosci.
W poniedzialek pojade do DS i zobacze co oni mi powiedza ciekawego.

Pozdrawiam
 
reklama
Hej mamuski alez mnie nie bylo ,poczytalam sobie troszke ale jestem tak do tylu z wami ,ze nawet nie odpisuje bo nie jestem w stanie tego ogarnac:szok:

Dla nowych ciezarowek i swiezych mam gratulacje:))

Dziewczyny (nie dotyczy Kathinki,Klaudusi i Naili :happy2:buziaki przy okazji) szukam kolezanki/kolegi dla mojej 10 miesiecznej niuni,macie samotne dzieciaczki w mniej wiecej tym wieku?

i jeszcze jedno napisze tutaj odkupie chetnie polskie bajeczki dla dzieci uzywane

Buziaki i milego dzionka:)
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczynki, czesc Rosi:*

My juz po roczku :) Impreza udana, choc ten upal byl przeokropny... Kubus w zabawie wybral rozaniec, takze smieje sie ze bede miec ksiedza :):)
 
czesc dziewczyny! Rosi witaj z powrotem! Naila, wszystkiego najlepszego dla Kubusia z okazji urodzin!
jejku, jak ten czas leci, dopiero co pamietaj jak wasze dzieciaczki (Rosi i Naila) sie rodzily.... ech....

Rosi, ja jestem zawsze chetna na spotkania towarzyskie mam i dzieci! poznalam tu juz kilka milych dziewczyn :-) ale u mnie wchodzi w gre tylko popoludnie, czyli od 16.00, poneiwaz pracuje. No i moja Maja jest troche wieksza, bo ma juz 2 lata.... reflektujesz?
:-D
uciekam "poszelescic papierami" :-D:cool2:
 
Hej Poziomeczka :-)wszystko mi pasuje :-Dtylko czasowo ciezko bo Sophie o 18 chodzi spac i nie mam pojecia jak to zorganizowac,ale Ty po pracy zapewne zmeczona wiec na godzinke moglybysmy zawsze wpasc:)wyslij mi swoj numer na priva to sie zgadamy co i jak:)

ach tylko szeleszcza :-D

Dziewczyny na 99 % od listopada przeprowadzamy sie na nowe mieszkanko :) Mieszka ktos z was w 23 bezyrku?buzia
 
Witam serdecznie!

W końcu znalazłam chwilę, żeby do Was dołączyć :) Dowiedziałam się o tym forum od Rosi i Klaudii, które znam już osobiście :)
Mam na imię Magda, mam 29 lat, w Austrii jestem 5 lat (mieszkałam w Sankt Pölten), a od stycznia mieszkamy w Wiedniu w 12 bezirku. Powoli sie wdrażam w wiedeńskie klimaty ;) I bardzo chętnie poznam inne mamusie :)
Jestem mamą 2,5 letniego Szymona :)

Pozdrawiam Was wszystkie i liczę na częste kontakty :)
 
hej dziewczyny, ja co prawda nie mieszkam w Wiedniu (ale być może będę ;) ) - w każdym razie jestem często dość, ponieważ moi Teściowie tutaj są od wielu lat (16 bezirk) i my wobec tego ich odwiedzamy. Przy tej okazji chętnie się spotkam, mam dwójkę dzieciaków: 10-letniego Kubę, i 2-letnią Nelę.
 
CZESC DZIEWCZYNY :)
Musze sie pochwalic ze moj synek jest juz na swiecie i ma 3 tygodnie!!!
Rodzilam w Wilhelminen i na dzien dzisiejszy odradzam wszystkim ten szpital!! Moj porod i pobyt w szpitalu to byl jakis horror... na szczescie Nathanek jest sliczny, zdrowy i jak narazie bardzo grzeczny.

Mieszkam teraz w 10. bez, moze ktoras z Was chodzi gdzies w okolicy na jakies spacerki, chetnie bym sie przylaczyla :)
pozdrawiam
 
Ola M. witaj :)

89marta gratulacje :) Ja mieszkam w 12, wiec to sasiadujace bezirki. Tylko tyle, ze ja mam juz 2,5 letniego kawalera. Ale na spacerek zawsze chetnie sie wybierzemy :)
 
reklama
witaj Madziulka i Ola!

co do spotkan to ja tez jestem chetna, zapraszam na kawusie do siebie :) Ola ja mieszkam w 16bez. wiec daleko nie bedziesz miala - zapraszam. Tylko poki co prawdopodobnie we wtorek jade do polski wiec spotkanko jak cos we wrzesniu :)

Marta Gratulacje!! a co bylo nie tak w Wilhelminen?? Ja tam rodzilam i nachwalic sie nie moge, zwlaszacza poloznych ktore sa naprawde mile i pomocne.
 
Do góry