reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Beabea ja bardzo warzywna jestem, ale ostatnimi czasy jakos na ogorki nie mialam ochoty :-)
Asiunia to widze, ze plany urlopowe masz takie jak ja;-) U nas wszystko przez opoznienia w budowie bloku. Mielismy sie przeprowadzac w czerwcu, mam nadzieje, a bedziemy w sierpniu.
Wczoraj bylam z mala na basenie odkrytym. Zamoczyla tylko stopki, bo woda jeszcze zimna. Zreszta nie podobalo jej sie, bo byla zmeczona. A dzis ma podwyzszona temperature:wściekła/y:
Gdybyscie mieszkaly troche blizej, to chetnie bym wam pare ksiazek pozyczyla. Moja mama i tesciowa naleza do Swiata Ksiazki i zawsze jak jade do Polski to zgarniam im to co kupily. A mi sie marzy, ze kiedys bede miala w swoim domu duzo ksiazek. Pamietacie Dynastie, albo bajke Sknerus McKwacz? Tam byl taki pokoj i mi sie od dziecka tez taki pokoj marzy:-):tak:
A mozecie polecic cos jeszcze do czytania po niemiecku?
Kathinkapomysl na prezent super i zycze udanego swietowania.
My w tym roku mamy 5 rocznice slubu i nawet nie wiem kiedy to zlecialo:-) Musze tez pomyslec nad jakims prezentem
 
reklama
Wszystkiego dobrego dla naszych kochanych dzieci :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
klaudusia to jak mozesz,to ja sie chetnie pisze,Obiecuje,ze szybko oddam!:-D
Dzis moj starszy jedzie na 4 dni do pl do drugiej babci a my z mezem.......oj jak bedzie dziwnie sami...sami az 4 dni,Co my robic bedziemy:-D:-D:-D.
Zmykam na fitnes zrzucic oc ciut ciut.
 
Maxmama po co Ci dodatkowy fitnes??Bedziesz miala 4 dni super cwiczen, wzmacniajacych miesnie, rozciagajacycych i rozluzniajacych:-D:-D:-D
 
A pisalam m.in. ze my tez jak gdzies sie wybierzemy to raczej spontanicznie,tak ze Mb1 i Asiunia -my z tego samego klubu:-)Tez myslalam o Chorwacji,albo gdzies w miare blisko zeby woda i piach byly glownie pod dzieci.
Choc tak wogole to nawet bym do jakiegos pensjonaciku do Tyrolu pojechala bo w sumie my malo co tej Austrii zwiedzili,a gory zwl. te wysokie to mi sie zawsze podobaly.Byla ktoras?
No i w sierpniu prawdopodobnie znow do PL pojedziemy ale nie na urlop tylko do rodziny.Pasuje kiedys dzieciaki nad polskie morze zawiezc ale rety to taki kawal drogi
A z tymi ogorkami to dalismy sobie na przeczekanie po tej medialnej nagonce choc do konca sie zwariowac nie dajemy bo dla swinek kupujemy(toz to ich przysmak) i nic im nie jest:-)
 
Kathinka Tobie juz obiecalam w piatek jade do PL to przywioze ksiazki
Beabea ja kiedys nalezalam do Klubu Swiata Ksiazki i mam duzo z tego nawet ostatnio duzo ksazek dalam do biblioteki bo nie mialam juz gdzie je dac ale zostalo mi i teraz juz nie kupuje tylko wypozyczam w PL w bibliotece moja mama czesto jezdzi to mi przywozi;)
wiec ktora chetna to w pon bede juz ksiazki miala w domku:-)
ja ogorkow nie jem ani pomodorow a lubie ale wole przeczekac

My mamy 3 rocznice slubu 27 Czerwca ale cywilnego a koscielnego 18lipca (2rocznica) ale moj na dzien dzisiejszy nie dostanie NIC bo ostatnio dzila mi na nerwy;) trzymajcie kciuki zebym jakos sobote przezyla bo na chrzciny jedziemy i bede musiala spedzic kilka godz w towarzystie tescia i szwagierki:/
 
Hej dziewczynki

Wczoraj bylismy ostatecznie w BOGIPARKU ,bo nastawialismy sie albo na wodospady albo na pARK ZABAWY NA nEUSIDLERSEE ale ze wzg. na pogode w koncu w Bogi parku wyladowalismy na bite 4 godziny.
Bylo fajnie,rodzice moga z dzieciakami szalec,tak ze wszyscy bylismy przepoceni jak zmokle myszy.
biggrin.gif

Polecam
Co do ksiazek jeszcze to ja naleza do KDC (Klub dla ciebie) to taka ksiegarnia wysylkowa i nieraz sie tam zaopatruje w ksiazki ale raczej w poradniki,albumy i tym podobne.Ceny nieraz faktycznie nizsze niz w innych ksiegarniach,zbiera sie punkty i wymienia.
Co tam u was?
 
reklama
Ja tylko na chwile dziewczynki... duzo pracy... :tak:. Wczoraj bylismy na zakupach w Bratyslawie- kupilam sobie 2 bikini- wiekszy wybor rozmiarow jak u nas.
Co do warzyw, to ja zwykle i tak jadam gotowane (bo na duzo surowych jestem uczulona) , a jak kupuje to te z Austrii (a najlepiej jeszcze z Simmering :-p, LGV), te z Hiszpanii to zawsze byly wiecej spryskiwane, az mi jezyk dretwial :-D

mb_1: ja lubie tutaj do biblioteki chodzic, bo ksiazki sa drogie, a ja tez czytam bardzo duzo... jedynie co kupuje (uzaleznienie :tak:) to polskie czasopisma... oh... probuje sie odzwyczaic, ale ciezko mi idzie ;-).

beabea: a co to za park zabawy na Neusiedlersee? Ja znam tylko jezioro.

Dobra... lece... pozdrowienia!!!!! I milego Weekendu!!!!!!!!!
 
Do góry