reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Dziewczyny zalamka. Wlasnie dzis umylam okna a tu!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:zawsze tak jest........:wściekła/y:
A dobra wiadomosc,oczywiscie dla mnie .MOj starsz,jak Wam wiadomo stawial pierwsze kroki we wrzesniu i wlasnie dzis dostal 2 z testu z geografi. Mone nie wszystkich by to radowalo ale nie mial pojecia z niemieckim jak zaczynal szkole.:tak:
 
reklama
Kathinka powodzenia i milego urlopu.Ale Ci fajnie. A kiedy jedziecie?
My nie mamy polskich programow poniewaz uczymy sie dopiero niemieckiego (maz umie) a dokladnie chodzi mi o syna.jest we wiedniu dopiero9-miesiecy i chceby my zaglebial sie w niemiecki.
m1-udanej zabawy!!!
 
Czesc dziewczyny coś usnąc nie mogę ostatnio jakoś nerwowa chodze(czyżby ciążowe dolegliwości mi juz za bardzo dokuczają)....
Mąż i Inga śpią coś ostatnio się z nim bez przerwy sprzeczam?!?! A tak świetnie było przez ostatnie miesiące chyba nas mały kryzys dopadł (trwa5 dni);-). Dziś mu oświadczyłam że jak będzie mnie tak ignorował to ja też nazwe naszego syna Igor(nie podoba mu się to imię strasznie) a jego wygonie z sali....:-D:-p A on no napewno i już nie gadaliśmy(a tak nawiasem to mnie zdenerwował bo wypucowałam całe mieszkanie a on zrobił sobie kolacje i stwierdził że jutro umyje garki bo mu się dziś nie chce)leń!!!

Byliśmy dziś na spacerku nad jeziorkiem karmic kaczki ....akurat udało nam się trafic między jedną ulewę a drugą :-)tak że nas nie złapało.

Kathinka Udanego wyjazdu !!!!
maxmama2 Gratuluje 2!!! Napewno nie jest mu łatwo nowe otoczenie i do tego język!!!
Jak tylko odbierzesz malutkiego daj znac to się zobaczymy oczywiscie chętnie też z innymi dziewczynami.
happy No ciekawa napewno ta noc ale ja nawet nie bardzo mam się jak z mężem wybrac:no:....Musiałabym wiedziec dużo wcześniej żeby zatrudnic teściową;-).
mb1 Oj te nasze szkrabki czym to one nas nie potrafią zaskoczyc.
asiunia no ja niestety w okulistach wogóle się nie orientuje.

Może jutro zrobie galarete bo mam golonke no się pomysli:cool::cool::cool:.
Mam zamiar jechac 9 czerwca do Pl bo mąż ma egzamin na c tylko wszystko zależy od mojego samopoczucia. Narazie niby jest oki.
 
Maxmama gratuluje.2 to przeciez bardzo dobra ocena:tak:
Frania tak to niestety jest z mezczyznami. Czasem potrafia niezle zajsc za skore. Najwazniejsze, zeby po burzy wyszlo slonce:tak:
Trzymam kciuki za Twoj wyjazd, obys dobrze sie czula.
A my juz po weselichu. Cala impreza byla pod namiotem, w ogrodzie rodzicow mlodej.Bylismy az do 21:30. Laura nam padla i gdyby bylo cieplo, to moglaby pospac w wozku, a ze bylo tak kiepsko to musielismy wrocic do hotelu.
 
Hej kobitki
Melduje sie ponownie po przerwie tym razem uziemila mnie awaria komputera.Po oblukaniu przez roznych znajomych o co biega w koncu wezwalismy fachowca z prawdziwego zdarzenia i wszystko dziala.
Wreszcie,bo nawet sobie nie zdawalam sprawy jak bardzo brakuje mi tego kompa i jakie to uzaleznienie:szok:
Znow was poczytalam,ale tak strasznie tudno sie odniesc do kazdej z Was,a wiec wybaczcie...
Dzieki za wszystkie gratki dla synka za chodzenie!!!!!!!!!
Teraz juz nabral takiej wprawy ze milo patrzec:tak:Ostatnio ma jako zabawe pchanie wozka dla lalek swojej siostry,a jak sie przy tym zlosci jak trafia nim na przeszkode,echhh,ale twardo popycha dalej i tak z godzine potrafi sie bawic:-D
W sobote mial 1 urodzinki,ale skromnie bylo bo oboje chrzesni akurat w PL sa,ale tort balony i cala ta oprawa owkors byla.

Wczoraj odwiedzilismy Prater,tak ze milo niedziela uplynela.

Mam nadzieje ze tym razem mi juz nic nie przeszkodzi regularnie sie udzielac na forum:cool:
 
czesc dziewczyny!!!

melduje sie z plazy, niestety nie mam czasu poczytac waszych postow bo pisze z hotelu obok naszych apartamentow i mam tylko pol godziny:-)

u nas wszystko dobrze, siedzimy na plazy lub lazimy po miasteczku, wieczorami jemy pizze (moja figura na tym ucierpi!!!), jest super i blogo. Czasem zdrzemniemy sie z Maja w poludnie, czasem grillik jakis. Ach, zyc nie umierac, aczkolwiek powiem, ze urlop z dzieckiem jest mimo wszstko meczacy....

ale ogolnie jest fajnie, wracamy dopiero pod koniec czerwca. Jak dorwe gdzies jeszcze internet to skrobne. A narazie gorace calusy z Sardynii!!!!!!

widze, ze Kevin pomyka! gratki
moja Maja tylko za raczki narazie pomyka. sama jeszcze nie lapie rownowagi.
i tylko by chciala po brzegu morza lazic a nam kregoslupy odpadaja od zginania sie wpol :-D
 
Ostatnia edycja:
Hej hej
Mam zwrot glowy aaaaaaaaaaaaaaa bo pakowac sie musze a i zakupy a do tego dzis bylam Maxiem u dentysty ktory leczy zeby przy uzyciu hipnozy i powiem wam ze jak na 50 euro to 4 wyleczone zeby na raz w tym ten ,ktory mial sie nie klasyfiokowac do leczenia bez narkozy to baaaaaaardzo dobry wynik wrecz sensacyjny . Do tego te kolorowe plomby hihihi moj syn wybral zolte ale juz planuje przy nastepnej wizycie "truskawkowe " wziac
Perspektywa bardzo dobra

Kladusia pytalam o Twojego malego butelkowa pruchnice sie leczy i to koniecznie swoja droga tu nie ma takiego okreslenia bo u niech prochnica to pruchica;)
 
Beabea wszystkiego najlepszego dla Kevina z okazji pierwszych urodzin!!! Niech rosnie duzy i szczesliwy
Poziomeczka ale wam dobrze :-) Udanego dalszego pobytu. A jak Maja zniosla podroz?
Kathinka kiedy wyjezdzacie?
Dziewczyny poleccie mi gdzie mozemy jechac z nasza Lauryska, tak na jeden dzien, max dwa? Gdzies w poblizu, ale zeby dla niej bylo atrakcyjnie?
 
Beabea, dolaczam sie do zyczen!

Maxmama, gratulacje dla synka! Zdolne masz dziecko, po niecalym roku w nowej szkole i juz taka ocena! Moje siostrzenice starsze byly jak tu zaczynaly, i przez pierwszy rok nie byly oceniane. Ale za to na koniec szkoly, musze pochwalic, jedna z nich byla najlepsza w klasie. Takze: polskie dzieci sa najzdolniejsze!

Poziomeczka, jak tam jeszcze tak dlugo posiedzisz to Ci sie wracac nie bedzie chcialo! Zazdroszcze plazy, morza itd! Udanego urlopu jeszcze raz!

A u mnie nic ciekawego. Imprezka sie udala, moj maz to mozna powiedziec ze 3 dni swietowal:-)
 
reklama
m_b a jutro na noc jedziemy
Ja nie poradze gdie wypad zrobic ale moze inne dziewczyny :)

Asiunia mam nadzieje ze torcik przypadl do gustu

U nas rocznica za "pare" dni i nie mam pomyslu na prezent , moze machne mezowi kurs nurkowania jak bedziemy we Wloszech hmmmm
 
Do góry