reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

vici-rodzilam w krakowie najpierw na siemierackiego a potem przewiezli mnie na kopernika i tam tez nie moge zlego slowa powiedziec. Nie dalam nikomu w kieszen,nie bylam protegowana a biegali przy mnie i tak wlasnie to oni nas uratowali. :tak:
 
reklama
maxmama Chętnie bym poznała Twojego bohatera !!!
Świetnie że trafiłaś na taką opieke. Ja nie wiem jak to jest w Pl bo tylko tu rodziłam i to bez wiekszych komplikacji tzn. byłam czyszczona bo mi łożysko zostało(ale to nie ja pierwsza i pewnie nie ostatnia).


Musimy się spotkac koniecznie na jakiejś kawce!!!
Ja tak spontanicznie zapraszam do mnie jutro jakby któraś miała ochote :) (tylko kłódki na wózki konieczne bo mąż w Polsce tzn. nie mam jak do auta wam wrzucic a mi jeden już ukradli).
 
Ojej Maxmama az mnie scisnelo w dolku. Dobrze, ze wszystko juz za wami i maly rosnie zdrowo.
Franiu a ty sama z Inga i brzucholkiem? Mam nadzieje, ze sie nie przemeczasz!
Co do wozkow, to mnie sie juz tutaj jeden sasiad pytal, czy sie nie boje ze ktos ukradnie, to sie zaczelam smiac, ze w St.Polten sa tylko dwa takie wozki :tak:Nasz i znajomych.
Reszte dopisze pozniej bo mloda sie juz denerwuje :-D
 
Witam! Rozpisalyscie sie ze az czytac nie nadazam!

Maxmama, wspolczuje przezyc okropnych. Ale trzeba sie cieszyc ze wszystko dobrze sie skonczylo. To naprawde cud ze oboje dobrze sie macie. Ja tez chetnie poznam synka, tylko czasu brak na spotkania.

Frania, jak tam corcia? Moja Nicole tez miala ze trzy razy w zyciu zapalenie ucha, i potem, rok temu w przedszkolu wyszlo jej, ze zle slyszy. Bylysmy z laryngologa i na szczescie na terapii tabletkowej sie skonczylo, i teraz wszystko ok. O wlasnie, do kontroli mialam isc:-) Znowu synek znajomej mial zabieg na te polipy i migdaly, i miesiac po zabiegu migdaly znowu sie powiekszyly. Takze dla swietego spokoju mozesz do lekarza sie przejsc.

A ja dzisiaj farta w ubahnie mialam:-) Byla kontrol a ja sie skaplam ze Jahreskarty nie mam. No i jakos tak trafem mnie omineli. Zreszta, nawet jakby zlapali, to i tak bym nie placila jakbym sie z karta zglosila. Ale chociaz "spisywania" uiknelam.

Wczoraj dola mialam, sama nie wiem czemu. Ale do wieczora mi przeszlo. Bij zabij, nie mam pojecia o co mi poszlo! Humory jak w ciazy!

Mialo byc dzisiaj goraco a zimny wiatr wieje.

Maz mi wczoraj na imieniniy stroj kapielowy kupil. Kurcze, nie chcialam mu przykrosc robic, ale niezbyt mi sie podoba! Znaczy sie stroj ladny, tylko dla chudej osoby. Wiecie, majtki wiazane z boku! Dla mnie co schaby mam!!! Na szczescie cyckonosz troche za maly to dzis idziemy wymienic. Mam nadzieje, ze nie bedzie rozmiaru i bede "musiala" inny wybrac!!! Faceci!
 
Mb1 Sama z Ingą ale nie bardzo miałam wyjscie!!!
Asiuniu Kathinko Podajcie namiary na tych laryngologów.
Asiuniu Ale przynejmniej się starał!!!
Też miałam wczoraj okropnego doła ale jakos mi przeszło.;)
 
Laura wlasnie spi, to moge cos napisac. Ten moj maly brzdac nienawidzi kiedy mama siedzi przy komputerze. Przed chwila wrocilysmy od Tagesmutter. Jest coraz lepiej. Dzis mala zakwilila tylko dwa razy (slyszalam z samochodu) i koniec. Powoli sie przyzwyczaimy:tak:
Frania no to chociaz mam nadzieje, ze Ingusia mimo zapalenia ucha jest grzeczniutka i daje mamie chwile na zlapanie oddechu. Tak to niestety jest sie zachce wyjechac daleko od rodziny;-)
Ja znow mialam przeboje z wozkiem i Hausmaisterem. Znow chowal do piwnicy. Powiedzial, ze taki jest regulamin i koniec. A jak chce to moge dzwonic do Genossenschaft-u. Zadzwonilam i bardzo mily pan powiedzial, zebym sie dogadala z Hausmeisterem, bo on mi oficjalnie zgody wystawic nie moze. Bo gdyby sie cos stalo i policja, pogotowie albo straz pozarna nie bedzie sie mogla dostac na klatke to beda placili ogromne kary. Tak jakby ten wozek zajmowal cale przejscie:szok:
Nieoficjalnie moge do naszej wyprowadzki go tam zostawiac.
Asiunia faceci nie zwracaja uwagi na takie detale jak schabiki;-) Ja kupilam sobie kostium z bardziej zabudowanym dolem, to uslyszalam, ze mam babcine barchanyi dobrze, ze w tym roku nigdzie nie wyjezdzamy :-D:-D:-D
 
Frania moj lekarz bardzo sympatyczny i dla dzieci fajne miejsce
Praxisplan

Asiunia
ja cie oblukam w piatek czy Ty taka schabikowa jestes;) ale prawda taka my widzimy zmarchy cellulit i boczki a nasi faceci nie :) Ja bym chiala miec takie look na siebie jak ma moj malzonek ;)

Dziewczyny trzymac kciuki - jutro oddaje mape i mam nadzieje ze dostane wczesniejszy termin na prezentacje o inaczej bede kwitnac na zajeciach mimo braku zajec ;)
 
maxmama: mi tez sie lezka w oku zakrecila, cale szczescie juz jest wszystko w porzadku :tak:
frania: slyszalam, ze dr.Stark z 2 dzielnicy jest bardzo dobry. Pracuje tez w szpitalu dla dzieci St.Anna . Tu masz linka HNO Ordination Prim. MR Dr. Herbert Stark

mb_1, Asiunia: Tak rozmawiacie o kostiumach... ja szukam juz jakis czas rozmiar 70C (gora), lekko watowane, bo inaczej mi wszystko widac ;-), i najlepiej bardziej zabudowany, tzn. zeby dobrze podtrzymywal, bo ja uwielbiam plywac. Wogole obeszlam juz wszystkie Triumpfy etc. i nic, moze znacie sklepy, gdzie jest wiekszy wybor. Dol to wogole inna historia, bo ja tez mam bioderka (gora chuda) i rozmiar 36 - 38, wiec zestawow nie kupie. A te bioderka to mi niedawno wyskoczyly :-D.
Moze to przygotowania do dzidzi? :-)

Musze pochwalic mojego meza- okna mi umyl! :szok::szok::-D

Milego dnia!
 
reklama
Do góry