reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Tez tak mam ze w nocy moge siedziec ale rano jest tragedia,najbardziej to lubie czytac w nocy;)
ja mam synka Nikodema 2 latka w grudniu skonczyl mi bardzo wczas pow gin ze bedzie chlopczyk chyba w 4 miesiacu
 
reklama
No ja na nocne posiedzenia pisze sie codziennie:-D
U nas z imieniem nie bylo problemu na szczescie,od razu jak zaszlam w ciaze postanowilismy ze jak dziewczynka to maz wybiera a jak chlopiec to ja.Maz wybral dwa piekne imiona a sam corcia bedac w brzuchu wybrala ktore bedzie miala pierwsze,wiem dziwne ale tak bylo,maz polozyl reke na brzuszku i pytal ktore chce i na imie Jessica tak kopnela ze az obydwoje podskoczylismy:-)
 
Klaudusia ja tez w lozeczku z moim "synusiem" ha ha laptopem na kolankach tak ze praktycznie codziennie 2-3 mnie zastaje:-D
 
No u nas z imieniem to wszystko jeszcze wyjdzie 'w praniu' :) Co do spania to tez pozno sie klade, ale tylko wtedy jak wiem ze na drugi dzien moge pospac :)
A jesli mozna wiedziec - ile macie lat? Ja 24.
 
ja mam 23;)
Moja kuzynka lezy wlasnie na porodowce 4 dzien i nic prowokacje robili i dalej nic a szwagierka pisala ze czuje ze bedzie dzis rodzic i pojechala do swoich rodzicow na noc bo meza w pracy ma;)
 
reklama
Do góry