reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
witam w koncu i ja.
Grudzien minal a styczen sie konczy a ja w koncu wracam na swoje tory.
Nie opuscilam was bron boze :-) ale brak czasu dal mi sie niezle we znaki.Nieraz na FB sie pokazywalam ale tylko chwilowo i to tyle a na BB ostatnio nawet nie pamietam kiedy bylam...
Franiu gratuluje ogromnie fasoli
happy oby ten rok byl owocny w staraniach :-) ja caly czas trzymam kciuki za was
buziaki sle wszystkim

Wiecie duzo sie wydarzylo u nas ale w sumie wyszlo na prosta i nie jest tak zle.Ostatnio jeszcze po lekarzach polatalam i mielismy troche zajecia z mlodym bo badamy moczenia nocne.Mlody ma prawie 5 lat a pampek w nocy musi byc,lekarz dal nam protokol picia i sikania zrobic i teraz za 2 tyg kontrol i zobaczymy co dalej.Wszystko ma w normie,nereczki i pecherz i wszytskie laczenia sprawdzone na usg.

Czytalam,ze spotkanko sie udalo i ciesze sie z wami ,szkoda ze ja tak daleko mieszkam moze kiedys wybiore sie do Wiednia z mlodym ale jak bedzie cieplo.

Buziaki i obiecuje teraz juz zagladac na bierzaco
 
No dentysta niczego sobie białe robi do 40 Euro, Westbahnstrasse1b. Dokładnie nie pamiętam jak sie nazywa, ale przyjemny i znam parę ludzi co im robił jak narazie nikt nie narzekał. Ja to do dentysty co miesiąc dwa chodze (mam aparat ortodentyczny), tak że też różnych spotkałam i powiem Ci Polscy dentyści to moim zdaniem naciągacze i to okrutni(pzynajmniej moja).
Dziś coś mnie temperatura złapała ale już troche lepiej się czuje:tak:...mąż skończył wcześniej tak że umył przebrał Inge ale się wyspała z nami pod wieczór tak że pewnie wcześnie spac nie pójdzie, no ale tylko kasze mi zostało jej zrobic(bo mąż pojechał do pracy robi po godzinach ekstra znajomej mieszkanie). Tak że nie wiadomo o której wróci.
Mb1 Współczuje z Laurą powiem Ci że ja pewnie już nie pamiętam tych nie przespanych nocy ogólnie to człowiek chyba szybko zapomina teraz mi się wydaje że tak nie wiele ich było(co pewnie jest nie prawdą).
Moja teraz wpadła w wiek buntowniczy strasznie wymusza czerwona aż czasem się robi ale staram się nie zwracac uwagi i tak chyba jest najlepiej. Zobaczysz czas minie a Lalusia znów będzie spała w nocy i ty się wyśpisz...a ona już się przekręca z boku na bok???
Ja to pamiętam strasznie się bałam Inge na łóżku zostawiac bo znajoma mi powiedziała że to nim człowiek się obruci a dziecko już się przekreca i powiem Ci że racje miała teraz Inga już stawia pierwsze kroki i wszędzie się wspina(tylko ona zawsze duża była znaczy pzry porodzie 3455g,a teraz ma 10,5 miesiąca i 10kg) .
Indze poszedł pierwszy ząbek na 6 miesięcy, a ma taki biały punkt na dziąsełku???
No a co do cyca to Indze też dawałam często wiecznie miałam wrażnie że się nie najada co było błędem ale wiesz sama jak to wszyscy a to pewnie masz mało pokarmu(bo ja raczej szczupła),itd.
Poziomeczko Ciekawa jestem tego egzaminu ?!?!?!?!?!?!
Vici Super że jesteś :-) no nie ciekawie z tym moczeniem się.
 
Vici wreszcie sie pojawilas:-D Ciekawe jakie efekty przyniesie zastosowanie protokolu. A moze mlody wie, ze i tak ma pampka, to dlatego nie wstaje?
Franiu wydaje mi sie, ze te Laury dziaselka sa bielsze i podpuchniete. W piatek bratowa mi mowila,ze czasem jeszcze nie widac, ze zabek sie przebil, ale jak sie puknie lyzeczka, to slychac. Takze teraz codziennie rano stukamy, a Laura sie smieje:cool2:
Dzisiaj troszke z nia lepiej. Zasnela w lozeczku z moja reka w dloni. Cos mi sie zdaje, ze za duzo czasu spedzam z nia czytajac, co u was i Laura bierze przyklad z Maji Poziomeczki;-) Takze pewnie ja bede tez spala z jedna reka w lozeczku
Kreci sie ten moj urwis juz na wszystkie strony. Na brzuszek najczesciej wtedy, gdy sama sie bawi na macie. Tylko juz zapomniala, jak wrocic na plecki i jest krzyk:cool:
Franiu ja juz tez nieraz slyszalam, ze mam na pewno za malo pokarmu, bo zle jem, bo za malo jem, bo nie pije bawarki, bo jestem za chuda itp itd.
Zmykam troche poczytac w spokoju ksiazke, poki mala spi, a maz na pilce.
 
Witam w poniedzialkowy wieczor!
Poziomeczka, jak tam, koniec stresow?
Widze ze wszystkie mamy zalatane, niewyspane, jak ja sie ciesze ze moja ma juz prawie 5 lat. I do tego spi z nami, wiec nie mam problemow ze musze w nocy wstawac. Wiem, ze to takie niewychowacze jest, ze z nami spi, ale co ja zrobie ze wygodna jestem. Zreszta, loze malzenskie mamy wielkie, wiec nie przeszkadza.
U mnie znowu rutyna. Na szczescie goraczka juz minela i Nicole do przedszkola poszla. Strasznie lubi byc w przedszkolu i zla jest jak ja za wczesnie odbiore. Ale jak sobie przypomne poczatki... masakra, 3 i pol miesiaca potrzebowala zeby sie przyzwyczaic, a i potem byly problemy, bo to jeszcze Krippe bylo i musiiala po obiedzie spac. A ja ja odbieralam po spaniu wiec zawsze zaspana i zaplakana. Koszmar! Ale teraz luzik.
W pracy tez bez rewelacji, szefowa nawet w dobrym humorze:-)
Frania, dzieki za adres dentysty, moze sie wybiore.
Vici, jak synus wszystkie wyniki ma w normie, to pewnie nie ma sie czym przejmowac. I moze faktycznie czuje ze ma pampersa to wie, ze nie musi do kibelka latac. Moja w sumie do ponad dwoch lat z pampersem chodzila, ale jak juz sie nauczyla to od razu i w nocy nie musiala miec. Ale za to do tej pory niewyraznie mowi, "sz", "cz" nie powie a o "r" to mozna zapomniec. Ale ja jestem zdania ze kazde dziecko ma na wszystko swoj czas. Najgorsze jest to ze ten czas tak szybko leci. Nie moge sobie wyobrazic ze za 1,5 roku pojdzie do szkoly:tak:
Pozdrowienia z bialego 22 Bez.
 
witam dziewczynki!!!!

mozecie mnie od dzis tytulowac Master of Arts in Business!!!!:tak::-D:nerd::cool2::happy2::-)

egzamin latwy nie byl, pytania troche od czapy i wlasciwie nie musialam sie uczyc caly styczen, bo i tak sie akurat tego nie nauczylam, co potem przyszlo!!! no ale to tak zawsze jest!!!
ale latwo nie bylo, najpierw prezentacja, potem pytania, potem tysiac pytan dodatkowych, siedzialam tam prawie godzine! tak wiec bylam odpowiednio wykonczona po wyjsciu.
dzis cala noc nie spalam, bo nie moglam sie rozluznic i przerabialam caly egzamin od poczatku do koonca i od konca do poczatku, koszmar!!!

reszte napisze pozniej, bo Majcia sie mamusi domaga!!!!:-D
papapapa
 
Gratulacje Master Poziomeczka! Ja Cie podziwiam, jak Ci sie chcialo jeszcze tyle uczyc? Ale w sumie warto podnosic swoje kwalifikacje, ja tez w zeszlym roku ksiegowania sie musialam uczyc i jakos poszlo. A z pytaniami to tak zawsze, pamietam na studiach egzaminy, zwykle nie pytali tego czego sie czlowiek uczyl i trzeba bylo kombinowac.
W kazdym razie gratuluje i mam nadzieje, ze teraz sobie od stresika odpoczniesz. A moze planujesz nastepne studia?
Zmykam bo w pracy jestem, narazie jeszcze sama ale szefowa moze w kazdej chwili przyjsc. Milego dnia!
 
Poziomeczka GRATULUJE!!!
Wreszcie masz dla Maji, tyle czasu ile chcesz. Dzisiejsza noc bedzie na pewno juz lepsza:-D
No i pewnie niebawem znow bedzie cie nosilo, zeby cos porobic, moze jakis kursik?;-)
A u nas dzisiejsza nocka w miare spokojnie. Laura obudzila sie tylko 2 razy, takze ja wyspana. Dzis ide na spotkanie maluszkow z kursu jogi w wodzie, na ktory chodzilam w ciazy.
Milego dnia
 
POZIOMECZKA MEGA GRATULACJE

to teraz spokojnie mozesz odpoczywac
Zasluzylas sobie dziewczyno

Teraz ja sie chwale
MOja gabrielka ma dziureczke:-)
tzn udalo nam sie rozkleic wargi sromowe i to juz po 3 dniach i bez zadnych sterydow

Jestem taaaka sczesliwa ze az skakac mi sie chce
 
reklama
Kathinka!!!! GRATULACJEEEE
to naprawde sto razy lepsza wiadomosc niz jakies tam studia! dzieci nasze sa najwazniejsze!!! wyobrazam sobie jaka jestes szczesliwa!!!
:tak:
 
Do góry