reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

poziomeczka trzymam kciukaski za egzamin :happy2:
m-b nie przejmuj sie dacie rade :) ja tez pierwszy raz sie balam jechac z malym ale przespal nam cala noc :) i zawsze na nocki jezdzimy do dzis :)

Pogoda dzis boooska byla az nie chialo sie do domu wracac :) a w domku moje dzeici zajely sie soba a ja pierogow ruskich narobilam i krokietow .Dwie pozycje z listy wigilijnej juz mam ;)
 
reklama
czesc dziewczyny, dzieki za wasze kciuki! Egzamin poszedl mi nawet bardzo dobrze, wszystko napisalam, wiec spoko! Na tym zakonczyla sie moja meka w roku 2010! :-D
Jeszcze tylko nauka w styczniu do egzaminu dyplomowego a potem laba do konca zycia :-D
Ale narazie robie przerwe i geniessuje Swieta!

Maja cos dzisiaj ze spaniem kiepsko, nauczyla sie kurde spac w woziu, bo tesciowa cale dnie ja na spacerkach wozi i w domu zasnac to katastrofa! Lulac trzeba na raczkach. Pospala 5 minut i juz obudzona byla, no to musialam ja znowu lulac z godzine.... ojeeej.
Teraz chyba usnela na dobre i juz 15 minut kima, juhu!!!!! zobaczymy jak dlugo!:-p

A ja notuje przepis mb_1 na Vanillekipferl, jutro bede robic! Zobaczymy co mi z tego wyjdzie, bo moj piekarnik szwankuje oraz nigdy w zyciu nie robilam zadnych ciasteczek!:confused::-D

mb_1, szkoda meza, ale jeszcze bardziej Ciebie... hihi, jak facet chory....:-p
nie martw sie, dacie rade z te jazda... Choc powiem Ci, ze mysmy jechali pociagiem sypialnym w lecie, bo jakos nie hcielismy Maji beczyc w tym siedzonku (my jedziemy 9 godzin). No i sypialny zdal super egzamin. Ale samochodem tez dacie rade. Jesli Laura lubi spac w aucie to naüewno wiekszosc czasu przespi!

wiecie co? ide poczytac gazete!:szok: az mi sie dziwnie to pisze..... nie znam czegos takiego! :szok::shocked2::eek::-D
hihihihi
 
Ostatnia edycja:
christmas_graphics_05.gif

Wesolych Swiat Bozego Narodzenia i szczesliwego Nowego Roku!!!!
 
Happy jaka sliczna kartka:-D
Ja tez Wam zycze zdrowych, radosnych Swiat, udanego Sylwestra i szczesliwego Nowego Roku:-D:-D:-D
Nie wiem, czy jeszcze przed wyjazdem uda mi sie zajrzec, bo moje dziecie ktos mi podmienil :shocked2: Skubaniec nie chce spac. Jak tylko ja wloze do lozeczka albo przytule do siebie w sposob typowy na spanko, to jest krzyk. Dzisiaj poszla spac dopiero gdy tatus z nia porozmawial:cool:
Poziomeczka no to super, ze egzamin dobrze Ci poszedl. A jaki tytul bedziesz miala po tej szkole?
Kathinka mniam
 
Gwiazdy z nieba,których nie dotkniecie!
Marzeń spełnienia, których nie osiągniecie!
Radość,w życiu tak ciężkim i tragicznym.
Uśmiechu, pustego słowa w moim słowniku!
Wiary która jest chwiejna jak wiatr za dmucha
Szczęścia niewidzialnego oczyma...

Może świata u stóp i wielu z nim przymiotników
Wiem czego Wam mogę życzyć
Bądźcie sobą przez każdą chwilkę w życiu.
Która mija nas jak wiatr i czas lecący
Bądźcie takimi jakimi Was Bóg stworzył.
Nie znających potencjału drzemiącego -
cech ani negatywów.

Jesteście ludźmi zatem nimi pozostańcie
Właśnie takimi których kocham najbardziej!
Z dobrem i złem w wnętrzu osobowym,
z charakterem ciężkim i nieprzetworzonym!
Gdyż pięknem jesteście takim jak pozostaliście stworzeni...
Cóż ja będę mógł później do was pienić
Gdy każdy z Was będzie ideałem.
No bo chciałbym pisać,
o dobru i złu w nas Samych...

Powodzenia i walki, sukcesu i ewentualnych darów,
w postaci cech charakteru,
Uśmiechu, przyjaciół, pogody ducha.
Słońca świecącego w dni ciemne i pochmurne!
Dróg dobrych i ścieżyn życia, losu łatwego!
Zdrowia by móc w nimi brnąć
dobrego ducha wiary i myśli w dni 2011

 
choinka-boze-narodzenie.jpg



zyczymy Wam wspanialych i rodzinnych Swiat!
Niech wam choinka peka w szwach od prezentow a brzuchy od dobrego jedzonka!!!
Perfekcyjnej imprezy sylwestrowej oraz zdrowia i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku!



m&m&m


 
Hej
Ostatnio czasu brak na kompa niestety,roboty pelno.
Dzis rzucilam wszystko i pobieglismy do szpitala obejrzec synusia kolezanki,ktory urodzil sie we wtorek w AKH.Cudenko....
Swieta mama i synek zostaja w szpialu...
Dzis pieklam Fale Dunaju i kurcze nie wyszly mi:wściekła/y:-ciaasto twarde a masa zwazona.A mialam wziasc ciasto na jutrzejsza wigilie do szwagra i szwagierki.I poce sie teraz nad innym...........
Kathinka-sa,sa juz u nas swinki,dwa samczyki,ale co i jak opisze kiedy indziej...

DZIEWCZYNY;od nas tez
WSPANIALYCH,CIEPLUTKICH SWIAT,SPOTKAN Z BLISKIMI,SMACZNYCH POTRAW,
WESOLEGO KOLEDOWANIA:::::

po Swietach sie pewnie odezwe to....do pozniej,pa
 
Hi Mamuśki.
Ciasteczka upieczone, około 13 rodzai, mieszkanko posprzątane , choinka ubrana i prezenty popakowane.
Ja w tym roku przejęłam słodką stronę świat. Gotować będzie mężuś i teściuniu, ktory bardzo sie upiera przy austriackiej tradycji. A ze my rodzinka multi kulti to jakos musimy pojsci sobie na kompromis.

Poziomeczka ale mała jest słodka. Gratuluje zaliczonego egzaminu, wyleń sie za wszystkie czasy, zasłużyłaś.

Kathinka ty to jesteś przeciąg w kuchni, musisz to lubić.

Frania twoja niunia to jest słodziutki pulpecik.
Boże jak ja patrze na te wasze słodkie maleństwa, to coraz bardziej zada mi sie 2 dzieciaczka.

I my sie dołączamy do Życzeń Świąteczno Noworocznych

Zdrowych i radosnych Świąt
Oraz
wszystkiego co najlepsze w 2011 Roku
 
reklama
Hej
jak tam po Swietach?
My dojadamy wszystko co zostalo,he,he...Zlecialo szybciutko.
Sylwestra w domu zostajemy z dzieciakami,na bale jeszcze dlugo sie nie zanosi:wściekła/y:
Mamusie dzieciakow co w tym roku sie urodzily-jak wam pierwsze wspolne choinkowanie minelo??????Pewnie fotek napstrykanych....

Nikolke drugi dzien przeziebienie meczy,siedzimy wiec w ciepelku w domciu.Ciagle by tylko karmila a to rybki,a to swinki i ciezko jej przetlumaczyc ze przed chwila jadly.
A mlody dzis zaliczyl upadek z lozka...poplakal ale nic mu nie jest.Spi ze mna i nad ranem juz obudzony,dalam mu grzechotki zeby jeszcze polezec,jak codzien.Ja oczy zamkniete-dogorywam a tu tylko slysze buch...i cisza ,dopiero po chwili placz...
No coz -ma to juz za soba:surprised:Gdzies Od tygodnia siedzi juz twardo sam,wcina chrupki kukurydziane w kazdej ilosci:biggrin2:i bezlitosnie ciagnie wszystkich za wlosy.
A u was jak tam?
 
Do góry