reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Ojjj będzie, będzie...my mamy dodatkowy problem bo Laura uwielbia rzucać piłeczkami! (w tym przypadku będą latać bombki) Założe się, że teściowie nie biorą pod uwagę, że Laura jak przyjedzie to sięgnie wszędzie hihihi [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Happy tak za dnia pozwalam jej tak spać bo inaczej by oka nie zmruzyła. Na cale szczescie na spacerze mi usypia. Na noc po kilku podejsciach udaje mi się od niej ''odczepic'' żeby sama pospala ale zawsze musi być kilka prób bo sie wybudza,.nie ważne ile czasu odczekam. Spimy razem w łóżku to chocaz tyle dobrego ze w nocy nie muszę wstawać :) Czekam z niecierpliwością na ten dzień kiedy się oduczy takiego spania. Dzisiaj przykładowo od godz 19 już 4 raz się obudziła z wrzaskiem chociaż nawet się nie zdazylam ruszyc z łóżka :( wypuści cyca, 5-10 min minie i od nowa ciumkanie musi byc... 12 grudnia skończyła 4 miesiąc, ehh ale zlecialo. Już ponad 7kg i 63cm do dZwigania hehe ):)
Karolask jakie piękne Panie wystrojone fiu fiu :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak tu jest z kupnem przez internet. Upatrzyłam coś dla mamuśki na willhaben. W grę wchodzi jedynie wysyłka, bo to zbyt daleko ode mnie, a to rzecz trochę kosztująca. Co rusz na willhaben widzę podpisy, że wg. prawa unijnego przy sprzedaży internetowej nie obowiązuje żadna gwarancja itp itd. Na grupach FB też kilka razy widziałam jakieś jatki, że komuś towar nie doszedł i się policją straszyli.
Jeżeli kupię i mi nie dojdzie, to policja się tym zainteresuje, czy jednak jak mnie ktoś zrobi w konia w internecie, to już mój problem?
 
Aniag robiąc zakupy w normalnych sklepach internetowych masz 14 dni na odesłanie towaru itd. Kupując od osoby prywatnej już nie. Przeważnie w ogłoszeniu stoi "Privatverkauf" itp.
Tak ogółem to Privatverkauf chyba nie podlega KSchG :/(Konsumentenschutzgesetz) ale musiałabym się upewnić ;)
Ja przez willhaben odbieram zawsze osobiście, na wszelki wypadek [emoji14]

A nie może Ci wysłać za pobraniem np.?
Jeśli zapłacisz, a sprzedawca nie wyśle to podlega pod wyłudzenie. Policja się zajmje, ale czy i kiedy odzyskasz pieniądze to nie wie nikt...
Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny
karolask jak to gotowa z piwnicy???Ubrana juz? a duza czy mala??My mamy do sufitu ale nie jedziemy do pl na swieta.Jak jezdzimy na swieta i sylwester to nigdy choinki nie mam tylko dekoracje.Nie mam sztucznej a zywej szkoda mi kupowac skoro i tak wyjezdzamy...Ale cuda uszylas,boskie normalnie
happy super,ze u was lepiej
kulka loj nie zazdroszcze takiego spania ale musze przyznac,ze sama sie nie odzwyczai i czeka was walka wiec wytrwalosci zycze
aniag jesli sprzedajacy zgodzi sie wyslac to za pobraniem popros nie wysylaj kasy bo szkoda jesli to oszust a tego duzo w necie.Ja kupowalam pare rzeczy na willhaben ale tez osobiscie zawsze odbieralam...
Wczoraj mialam dzien zakupowy i wszystkie prezenty juz mam i jest super a do tego sobie 3 sukienki kupilam...Z pracy dostalam 30 e w gutscheinach i bylo pare przecen,cos dodalam i mam :-)
 
Vici ubrana z zeszłego roku, ale malutka bo my i tak w PL na święta. Już wyniesiona do góry tylko jakoś boje się postawić na widoku te wszystkie okrągłe bombki :D
W PL za to duża zawsze, a u teściów żywa. Ciekawe czy ją postawią wyżej czy na ziemi [emoji14]
Wczoraj uszyłam krawat...już wiem czemu nie wywijają tylko zszywają ręcznie :D myślałam, że mnie szlag trafi jak mi to przyszło wywinąć...godzine się męczyłam!!
Aż się pochwale zestawem :) mama+dziecko+tata [emoji14]
uploadfromtaptalk1481797443828.jpg
uploadfromtaptalk1481797448064.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1481797443828.jpg
    uploadfromtaptalk1481797443828.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 248
  • uploadfromtaptalk1481797448064.jpg
    uploadfromtaptalk1481797448064.jpg
    64,5 KB · Wyświetleń: 248
reklama
Do góry