reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Anitaka to możliwe, że czwórki idą, a one powoli wychodzą i długo się przebijają... U znajomej 1.5 miesiąca minęło zanim wyszły :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ojj karola to nie pocieszasz mnie. Ona ostatnio jak spi w dzien to sie budzi
.. A zawsze ladnie spala. Zobaczymy co to bedzie. Juz idzie spac bo marudzi strasznie.
W piatek jednak jedziemy do pl. Ciekawe jak bedzie wygladala podroz
 
Hej my na święta też do POlski, dość już mamy siedzenia tylko we 3 ;) ja już uciekłam z Gabrysia w zeszły piątek, nareszcie troszkę odpoczelam. Drugi raz od narodzin małej wyszłam do sklepu bez niej [emoji16] ale stresa miałam i tak i latalam jak poparzona ze po godzinie już wrocilam do domu [emoji23] Mała marudzi znów, w nocy co chwilkę pobudki. Na dziąsłach dwie buły wyskoczyly po raz kolejny... nie wiem czy to ząbki czy nie ale ten stan trwa z przerwami już ponad miesiąc. Spanie oczywiscie tylko z cyculem w buzi...jak wypadnie to zaraz telepie glowka i szuka [emoji43] Ja zaliczyłam w niedzielę cos w rodzaju grypy zoladkowej na całe szczęście jednodniowej ;)
Gabi zdrowia dla maluchów
Anitaka oby to tylko na ząbki bylo
Happy współczuję ehh oby okłady szybko pomogły!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Kulka skąd ja to znam...ostatnio w PL mąż mnie wysłał do SPA to zamiast się cieszyć to byłam zła, że nie uprzedził o takich niespodziankach tylko wszystko na wariackich papierach muszę ogarniać...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hejo ja w domu to odrazu pisze ,ze zyje hihihi. Praca,wolne to i maz w domu byl a teraz ogarniam przed swietami bo w przyszlym tyg zas robota i tylko sroda wolna ale za to ide do lekarza z chlopakami (bilans Raphiego na 3 lata i szczepionki u Victora...) W piatek 23 przyjedzie szwagierka to pewnie po pracy zas pozno spac pojde ale przynajmniej pomoc bedzie przy pierogach i uszkach :-) Choinke wczoraj ubralismy z chlopakami wiec to z glowy przynajmniej ;-)
Ide poczytac co tam u was bom nie na bierzaco...
 
Noc jeden wielki koszmar. Jestem jak polamana. Lucje wykapalam po 18 i probowalam uspac. Nawet lulanie...bujanie nie pomagalo... Zaspala 20.45 co ja kladlam to zaraz placz...i napinala sie strasznie... W nocy zrobila taka luzna kupke... Nad ranem tez. Nie wiem tez miala tak jak wychodzily dwojki na gorze ze pare dni tak robila.
Dzisiaj sprobuje ją zamotac w chuste jak bedzie spiaca bo rece opadaja. . ..
 
Anitaka ja wczoraj w nocy (pobudka od 1wszej do prawie 4tej) motałam :D zasnęła, ale transfer się nie udał :(

Vici ja wyciągam gotową z piwnicy :D ubierać będziemy w PL [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Melduje sie. U mnie juz lepiej.. Chociaz musialam wstac [emoji21] bo maz ma projekt do oddania. Ale przynajmniej dwa dni sobie troche polezalam. Nadal cos mam z krazeniem wiec pojde dodatkowo zrobic sobie badania bo od cc nie mialam...poza tym mialam isc do endokrynologa i tez nie poszlam. Trzeba zadbac o zrdrowie bo beze mnie to wszystko sie wali [emoji16]

Karolask gratuluje zabkow! [emoji4]
Jonathanowi przeswituja juz trzy zeby [emoji33] ale nie wiem kiedy wyjda... Na razie wszystko gryzie i jest bardzo marudny.

U nas noc tez byla kiepska i chyba przez ksiezyc. Pelnia. Jonathan znow cwiczyl w nocy balkoniku. Przekrecal sie na brzuszek i podnosil do gory pupe [emoji6]. Ale w porownaniu z poczatkami noce sa i tak lepsze.

KulkaP i ty dajesz tak rade spac przyczepiona? Wiem ze dla mnie to byl najwiekszy problem. W ciagu dnia nadal mamy rowniez takie drzemki w nocy udaje sie go uspic przez noszenie.



Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy idź koniecznie, lepiej dmuchać na zimne :) Jak widać już białe plamki i opuchlizna się robi to max za tydzień któryś powinien już się przebić. Jak będzie krecha fioletowo-bordowa to kwestia kilku dni, a może nawet jednego. U nas kreski było przy jedynkach tylko, u góry nawet słabo widoczne...
Pełnia powiadasz...mam nadzieję, że to tylko jednorazowa akcja i moje dziecko chciało po prostu wyć do księżyca [emoji23]
No i muszę się pochwalić...

Nasz nowe cudeńka :) żeby nie było, że dla siebie nie umiem szyć :D
uploadfromtaptalk1481650422738.jpg
uploadfromtaptalk1481650427798.jpg


Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1481650422738.jpg
    uploadfromtaptalk1481650422738.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 229
  • uploadfromtaptalk1481650427798.jpg
    uploadfromtaptalk1481650427798.jpg
    52,4 KB · Wyświetleń: 229
reklama
Do góry