reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Ola tak jak anet pisze, tylko na zamowienie. Ja mam jedna przywieziona z PL, ale gdzieś w apteczce chyba nawet nie otwarta leży. Jak chciałam kupić w aptece to kobitka pierwsze słyszała, że coś takiego jest [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ola kuchnia rewelacja. Ile Was kosztowala?

Dziewczyny chcialam zamowic w dm mleko i pampersy online. Wszystko szlo pieknie do czasu az wystapil blad i nie moge na rachunek tego brac tylko wyskakuja inne opcje miedzy innymi platnosc karta. Chcialam to zrobic ale na mojej karcie jest maestro a tam master card. Nie wiecie czy to to samo??
 
Anitaka, jak kartą to kredytową nie zwykłą. Jak masz kredytową to tylko numer i pin podajesz. A masz założone konto? Bo jak bie masz konta to nie ma też wszystkich opcji dostępnych [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ola najlepiej pokaż lub przetłumacz sobie sklad z polskiej tubki i im w aptece pokaż... ale ta masc to nie jakieś must have moim zdaniem ...czosnek czy inhalacje z katarkiem powinny dać radę :)
Anitaka ja też nie raz kupuje i nie mam problemu z opłaceniem a kartę właśnie nie kredytowa mam więc może nie zalozylas sobie konta...? Zaloguj się i później tj pisze Karolask nr karty i pin w płatnościach jak wybierzesz...przekieruje na konto opłaci i już.. U mnie działało jakoś tak... :D
Też będę zamawiać na dniach :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak spia wasze maluchy w ciagu dnia? Skok się powoli końcxy to Laura mi sie chyba znowu przestawia i wchodzi na tryb jednej drzemki [emoji24]
A te starsze kiedy wam się poprzestawiały? Boje się, że to za wcześnie i mimo wszystko będzie chodzić zmęczona...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karolask współczuję braku dziennych drzemek... Moja 14 tygodniowa damula od dwoch tygodni nie spi w dzien. Nic a nic. Nawet po karmirniu na lezaco co wczesniej mi sie udawało. Trze oczka, złości się ale nie usnie za cholerę... Od 20 do max 23 pospi i maraton cycowania do rana co godzinę [emoji24] jakby tego było mało w ciągu tych dwóch tyg zaliczyliśmy 2 wizyty u lekarza bo miała biegunkę i wymiotowala wszysto co wycycała. Padam [emoji88]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kulka biedna mała :( ale to pewnie przez to nie spała bo męczyła się z brzuszkiem...
Laura śpi w dzień tylko, teraz jeden raz. Niby niewiele krócej niż te 2 razem wcześniej, ale raz :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry