reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Aniag aaa w Wiedniu w jakimś sklepie są wyprzedaże, jedna dziewczyna pytała o Storchenwiege, ale szczegółów nie znam :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ehh no nie nadrobie was tak sie rozpisalyscie jutro na spokojnie siade i was poczytam. Przy tej przeprowadzce to masakra mala mi sie na dodatek rozchorowala. Kuchnie montowali 20h szok ale przynajmniej wyszla oblednie.

Dziewczyny jest tu cos takiego w aptece jak masc majerankowa? Jakis syrop na przeziebienie dla malej bez recepty? Ma tylko katar ale sie meczy :(



Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola nie ma ale mogą Ci zrobić bo na FB nieraz Mamuśki pisały... lub nawet sama możesz...są przepisy na necie. A przy katrze warto baby Luft dla lepszego oddychania smarować klatke . U nas inhalacje stosujemy solą jak tylko coś się zaczyna.. rozgnieciony czosnek też przy łóżku pomagał..
Zdrówka i powodzenia dla WAS w dalszym meblowaniu :)
Obledna kuchnia...ooo już mnie ciekawi [emoji14]
Ja myślę nad szybką pomiędzy meble cóż by to dobrać....ale to do domku w Pl....

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze no zrobilam malej syrop z cebuli ale mala ma straszny katar i meczy ja strasznie placze budzi sie co chwile eh wszystko na raz :( a inhalator mamy w pl :/
Anet a jakies sprawdzone przepisy oprucz syropu z cebuli?

No dla mnie wyszls oblednie bo wiadomo kazdy ma swoje gusta ;)
Nie mam komu wiec sie wam pochwale ;) [emoji14]

1480011853-1d1mld.jpeg
1480011868-1d1mld.jpeg
1480011876-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super :) Ola moge tylko powiedzieć ze te uchwyty w dolnych szafkach sie super sprawdzaja bo mala nie siega i nie otwiera :D
I lakier tez, bo odbite paluchy schodza w sekunde, tak samo jak z szyby :)

Anet szyba miedzy meblami tez mega praktyczna :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry