reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Możliwe :( ciekawe kiedy jej minie bo nic mi nie przepisali twierdząc że to chyba ząbki idą. Dostałam super diagnoZę chyba ząbki albo CHYBA infekcja wirusowa. KAzala herbatke koperkowa podawac..... Dziś już było lepiej z kupkami ale spać dalej nie spała.
Z tymi zakupami online w dm i rejestracja jak to wyglada? Po rejestracji tylko przez maila czy coś na pocztę wysyłają?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kulka na maila :) zwykłe konto internetowego sklepu, chyba ze chcesz kartę, a nie masz jezcze to przyślą

Diagnoza mega, nie ma co. Jak karmicie cycem to chyba nie ma sensu podawać herbatki i zaburzać florę. Może lepiej ciepła kąliel, ogrzanie brzuszka, rowerki itd. A może coś jej zaszkodziło z Twojej diety? Przystawiaj jak najczęściej bo taki maluszek może się szybko odwodnić przy biegunce czy wymiotach i zdrówka dla małej :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karolask u nas 5 skok i Jonathan kazdego dnia spi inaczej. Wczoraj w dzien spal tylko 3 razy po max pol godziny a dzisiaj w nocy co chwile sie wybudzal. Oczy jak 5 zlotych i juz mu sie spac nie chcialo. Teraz raczkuje do tylu wiec pewnie to wszystko przerabia.

Kulkaa zdrowka dla malutkiej. A moze ona "drzemie" sobie przy cycku. Jak Joni ciumkal to tez nie spal w dzien. Przynajmniej tak mi sie wydawalo. A jak nie ciumkal to byl wietrznie zmeczony i nieodkladalny.

Ja w dm zawsze w niedziele zamawiam [emoji12] ale rachunek biore na Klarne.




Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka tak jak pisze Karolask lepiej jednak cyc a herbatkę jednak odstawić a ew ciepły okład masaż brzuszka może troszkę pomoc a herbatka za jakiś czas narazie cycusia na wszystko bo mega dopasowane do dziecka jest więc szkoda mieszać. Powodzenia i zdrówka oczywiście
Karolask u nas przeskok na 1 spanie było po roku już..szok...na początku jakiś tydzień dwa a później znów dwie i za 2 tyg przeskok już na dobre. Myślałam że trochę później to będzie ale cóż... teraz śpi różnie, raz 15 min, raz 1h 2h a nawet 3 oczywiście z przerwą na cycusia hahah jak już dłużej... nie ma stałego rytmu choć starałam i staram się go wprowadzić...widocznie on nie z tych co wg rytmu coś robią ;)

Dobrego weekendu dla Was

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy u nas w 5tym i 6stym miesiacu tez byly takie drzemki tylko 4razy po właśnie max 30 minut po skou się przestawiła na 3x1h a po nastepnym na 2x1,5 i teraz kolejny sie konczy a ona sie przestawia na 1x wczoraj niecale 2h :(

Anet u nas jest rytm wiadomo nie co do minuty, ale ona spbie to tak wlasnie przestawia. Z jedenej strony fajnie, bo moge.cos zaplanowac, ale z drugiej to ja musze chodzic jak w zegarku zeby sie ze wszystkim wyrobic :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Łucja teraz mi spi tak dwa raZy czasem i raz dziennie. Zalezy o ktorej wstala rano. Jak zaspi przed 12 to idzie jeszcze spac o 15 a jak zaspi po 13 to juz spania nie ma ;) a spi tak z godzine albo dluzej
 
O jaaa to ona chyba mi się faktycznie przestawia :/ chodzila spac ok 10 czy 10.30 teraz zaczyna skuczec po 11nastej czasem pozniej, ale nie zasnie bo po 12 chce jesc i idzie spac dopiero przed 13 jak zje...
Ale matcw narzycila tempo przez to bo zeby sie wyrobic na spacer to trzeba przed drzemka a po sniadaniu. Wlasnie konczy sniadanie, jaglanka dochodzi i ja juz obiad mam prawie gotowy na powrot :D
Dobrze, ze sama je bo jak bym ja musiala ja karmic to bym na 100% nie wyrobila [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ola, kuchnia jest boska!
Jeżeli chodzi o drzemki, to ja się nie wypowiem, bo do 9 miesiąca Eryk tak na prawdę to nie za bardzo spał, w ciągu doby przesypiał może ze 3-4 godziny. Spanie i drzemki zaczęły się dopiero po roku.

Kulka, a może to rotawirus? My akurat się "rotawirusujemy" od czwartku. Eryka dość mocno wzięło, Olka mniej. Małż się trzyma, a ja się słabo czuję. Lekarz mówił, że pogoda akurat idealna dla tego wirusa i sporo zachorowań odnotowali (wszystkie lekkie). Dzwoniliśmy w piątek do przedszkola, to się opiekunka śmiała, że Eryk pół grupy wykosił, bo w piątek tylko 4 dzieci była.
Teściowa płakała przez telefon, że to taka straszna choroba (bo przecież w telewizji tak mówią...). Przyjechała, zobaczyła roześmianego wnuka, który tylko co raz musi na nocnik biec i drugiego wnuka, który śmieje się w głos (a po dwóch minutach chlusta na matkę i znów się śmieje) i stwierdziła, że przestaje oglądać polską telewizję, bo co trzecia reklama to pranie mózgu pt. "Meningokoki/pneumokoki wpędzą Twoje dziecko do grobu. Kochasz dziecko - szczep je, albo umrze":confused2:
 
Aniag jest tyle szczepów Rotawirusów, że nawet te szczepione dzieciaki łapią( bo szczepionka jest tylko na bodajże 11 czy 13 szczepów), synek koleżanki miał Rota i 3dni spędził pod kroplówką w szpitalu bo tak szybko się odwadniał, a już córeczka jej znajomej obeszła się bez. Część dzieci pewnie miała i nawet nie wiedzą, bo lekarze nie zawsze badają krew na obecność wirusów [emoji14]
Meningokokki... w PL nie ma chyba, aż tak częstych przypadków zachorowań na sepse meningokową jak tutaj, zresztą w PL to inna bajka, typowe straszenie rodziców i nabijanie portfela...fakt jak zobaczy się objawy sepsy to już często jest za późno, ale jak w przychodni trzeba kilka h czekać na ratunek to nic dziwnego :(

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Karolaska co do snu to moja tez ostatnio tylko jedna drzemke i nie da sie jej za nic na druga polozyc ale czytalam, ze chyba do 15 czy 18 miesiaca powinny byc dwie drzemki

Napisane na ASUS_Z00UD w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry