reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

U nas w domu pierogi robi mąż :p ja pierwszy i ostatni raz robiłam jak byłam jeszcze w ciąży z Filipem i nigdy więcej [emoji23] a mężuś całkiem niedawno 102 pierogi nalepił :)
 
reklama
No to nic tylko męża pochwalić :)
Pierogi lubie to się poświęcam, a za to do uszek nie mam cierpliwości

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ojj uszka to rok temu robilam a tak to beda na swieta. Moj m tez gotuje. Wszystko zrobi. W sumie to od niego sie nauczylam...
Ale teraz nie ma czasu kiedy gotowac. Czasem na weekend uda mu sie np jak jest po nocce a ja ide do kosciola ;)
 
Anitaka u nas mąż przeważnie gotuje :) a jak robi paste w sensie cos z makaronem to dla mnie zawsze ekstra porcje, bez ostrych przypraw. Że też mu się chce. Ogląda jakies tasty coś tam na fb i potem tworzy dziwadła [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Wow u was juz swiatecznie [emoji4] My czekamy na prezentacje Thermomixa i wtedy zdecyduje co zrobimy na swieta [emoji6]
Moj maz tez sporo gotowal. Ostatnio mniej. Chodzil na kursy gotowania i grillowania [emoji16]
U nas chyba skok. Jonathan ma 24 tygodni to pewnie ten skok 26 tygodnia... U nas wszystkie wczesniej sie zaczynaja [emoji6] Wozek znow nie dziala... Joni niby wiecej spi ale budzi nas w nocy bo placze przez sen... Martwie sie bo nadal w dzien wytrzymuje tylko 1,5h. Potem musi byc drzemka. Probowalam rozciagnac mu te fazy.. Z marnym skutkiem. [emoji53]

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Happy ale ten czas leci, to już pół roku prawie. Ten skok w który wchodzicie u nas był najgorszy :( do tego zęby doszły. Ale potem już tylko lepiej będzie :)
Taaa... kogo ja oszukuje [emoji23]

My po wizycie kontrolnej. MMR przesunełam na kiedyś tam. Laura grzeczna była jak nigdy u lekarza.
Waga 8640, wzrost 73 :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
A karola bedziesz szczepic na mmr. Ja jestem umowiona w nowym juz roku na kontrole i przy tym mmr.
I nie wiem szczepic czy nie

Moj m tez na fb jak cos zobaczy to robi albo mi kaze a on z mala sie bawi. Czasem fajne sa przepisy ;)
 
Dziewczyny, mały nie robił kupki od wczoraj, godz. 16. Boli go brzusio, co raz płacze i widać, że chce ją zrobić i nie może. Pogrymasi, popłacze i zasypia. Po 30 minutach od nowa to samo.
Jak mu mogę pomóc? Dałam mu Antiflat z nadzieją, że coś da. Nie dał.
 
Aniag takiemu maluchowi to chyba tylko ogrzanie brzuszka jak przy kolkach, ciepła woda w kąpieli, kompres z pieluchy na brzuszek czy loduszka z pestkami i rowerek. Masaż brzuszka delikatny z prawej do lewej strony. W ostateczności pewnie jakieś czopki. A brzuszek go boli napewno od kupki? Bo przy kp to i 10 dni może nie robić. Chyba, że tak jak piszesz mu to ewidentnie przeszkadza.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry