reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Austrii

Wzajemnie vici ;)

Karola wspominalas ostatnio o zakupach z apteki online. Masz stronke?? Wychodzi taniej czy drozej?
Jak mozna placic? Czy jest mozliwosc otrzymania rachunku i zaplacenia pozniej po odebraniu paczki?
 
reklama
Hej,towarzystwo spi (mama i Raphi ) wiec zagladam bo mam chwile zanim ich obudze.
Wczoraj mieli Laternenfest i troche szkoda bo byc nie moglam ale przynajmniej babcia foteczki porobila. Raphi mi wszystko poopowiadal "po swojemu" jak wrocilam z pracy.
Anitaka przy Victorze wozek kupilam pod koniec 5 mies :szok: moja mama przerazona ale nie bylo innej opcji bo sie zakochalam a pani stwierdzila,ze nie wie czy one beda pozniej...i nie bylo
Dziewczyny co do golabkow to jesli macie mokrofalowke to gary wam zbedne.Ja wycinam glab i daje do mikro i sciagam po kilka lisci,pozniej jeszcze te liscie same daje do mikro na podgrzanie. ja wiem ,ze duzo przeciwnikow mikrofalowki sa ale ja dziekuje za babranie w garze...Przy dobrych wiatrach golabki robie ino mig i sie nie narobie hihihi
Co do prezentow to byly super w lidlu drewniane dla dzieciakow w roznym wieku nawet dla maluszkow.
Karolask87 uchwytow nie masz to piekarnik trzebabylo na gorze robic ;-) Ja mam uchwyty i mlody mi sie nieraz wspinal za to piekarnik na wysokosciach wiec to odpada. No ale szybko tez wyczail,ze mozna krzeslo przytargac i lukac co tam na blacie sie dzieje :-D :-D
Byl temat mam po porodzie. Ja mialam cc i przy Victorze wybylam do pl bo wszystkie znajome po cc ledwo dyszaly. Okazalo sie,ze to byl nietrafiony pomysl ok mama pomogla ale do meza wrocilam 2 mies po porodzie bo tyle trwalo zalatwianie dokumentow dla malucha...Raphi juz tu sie rodzil tez cc i mama rzyjechala zaraz jak wyszlam ze szpitala. Okazalo sie,ze bysmy tez przeskoczyli bez niej bo maz dostal wolne i sporzatal po swojemu a ona gotowala(co tez bym mogla robic) jedyne co bylo ok to chodzila z rana z Victorem do szkoly. No ale to tez bysmy obskoczyli sami bo maz by wtedy nie spal dalej hihihihi. Trzeciego nie bedzie ale wtedy chyba bym sama chciala byc,no ale mama by sie obrazila na 100% .Tym bardziej,ze w lutym na emeryture odchodzi...
Dobra popisalam troche spadam budzic towarzystwo...milego dnia
 
Anitaka shopapotheke.at
Jak założysz konto to masz Gutschein na 10% na zakupy. Nie przeocz ja przeoczyłam :(
Wychodzi taniej niż stacjonarnie i możesz na rachunek :) Przyjdzie w paczce.
Vici całe szczęście piekarnik otwiera się tak ciężko, że nawet ja muszę mocno szarpnąć [emoji14] u góry chcieliśmy na początku, ale stracilibyśmy sporo blatu roboczego, to wzieliśmy ciężki do otwierania i z zimną szybą. Ja pieke, Laura go liże i spokój :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Też polecam tę stronkę co Karolask, faktycznie często tam mają korzystniejsze ceny niż w normalnej aptece :)

Dziewczyny Wy o gołąbkach, a ja u mamy w Polsce i mi zrobiła [emoji7] chyba czyta w moich myślach, bo mi smaka narobiłyście ;-)
 
Hi hi a może i tak Karolask ;-) Też zawsze myślałam, że to czasochłonne i sama nigdy nie robiłam, ale dziś to raz raz i gotowe, do kupy może z godzinę. Nie liczę czasu gotowania, ale gotowało się już samo. Więcej zachodzi przy pierogach według mnie :p Mama też nie raz w mikrofalówce robiła kapustę na gołąbki, ale dziś akurat gotowałyśmy.
 
reklama
Vixen mówisz? To może się skuszę kiedyś bo pierogi lubie robić i nawet nie tak źle czasowo mi to wychodzi [emoji14] jakieś pół dnia :D ale robie na kilka porcji i zamrażam ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry