reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

U nas teraz Mia ma swoj pokoj z tym ze jest to pokoj przejsciowy miedzy sypialnia a salonem wiec mam ja zawsze na oku. I w sunie bawi sie u siebie w pokoju jak z nia tam siedze [emoji12] i ucze ja spania u siebie w pokoju powoli.
My sie teraz bedziemy musieli zmiescic do 1 szafy o prawie polowe mniejszej niz mielismy teraz i mysle jak to zrobimy[emoji14]Moj chlop jezeli chodzino buty i ciuchy oczywisxie dla siebie to jest zakupoholik no i zabawki malej wiecznie kupuje a ja nie mam gdzie juz tego trzymac.

Dziewczyny mam pytanie:
Dajecie maluszka juz parowki? Jak tak to jakie?

I gdzie znjade tapety dla dzieci albo szablony do malowania? A najlepiej jedno i drugie


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ola nie daje parówek i nie dam jeszcze pewnie z kilka lat :D
Kiełbaskę pewnie dostanie kiedyś tam, ale o parówkach, biszkopcikach "dla dzieci", danonkach itp. to sobie może pomarzyć.
A propo serków....
Anet dzięki za bielucha!! Młoda wciągnęła całe pudełko to na kanapce, to łyżka nawet bez dosładzania owocami :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ola napewno będą w marketach budowlanych... ja mam w planie malować zwierzaki na ścianie, ciekawe co z tego wyjdzie i kiedy...na 18naste może zdąże :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ja bym chciala mlodej troche urozmaicic diete bo ilez mozna na sniadanie jesc kaszki w ktorych mnie drazni cukier no ale mala je lubi wiec co 2 dzien na sniadanie dostaje.
Jajecznica omlety jogurty naturalne bieluch kromeczki z serkiem bialym co jeszczr na sniadanie?
I chcialabym wlasnie kupic jakies parowki dobre jakosciowo.
Oj ja tez jestem przeciwniczka danonkow itd moze jak skonczy 3 lata narazie napewno nie.
Co do biszkoptow to podaje normalne ale tylko czasem tak to wole dac wafle ryzowe albo chrupki kukurydzine ;)

Ja chce na scianie gwiazdki i szukam szablonu wlasnie. Albo ladna tapete narazie nie moge sie zdecydowac.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylam dzis na zakupach i nie znalazlam ani jednych bucikow niechodkow ocieplanych ;( byly w primarku emu ale z podeszwa. Chcialam kupic zeby tylko.miala.cos cieplego ale.co jak nawet nogi nie.wlozyla
 
Ola kromeczki- poza serkiem masełko, pasta jajeczna, tapenada...
Albo naleśniki, owsianka, płatki jaglane z owocami, omlety z jajka z warzywami...
Ja jej czasem robie też mix śniadaniowych warzyw typu ogórek, papryka, pomidor, domowej roboty schab na zimno zamiast szynki itd...
Zamień jej kaszki na zwykłr kasze, albo kaszki bez cukru, smakowych dodatków itd.

Ale swoją drogą też mam czasem wrażenie, że Laura cały czas je to samo...

Anitaka u nas problem z rekawiczkami bedzie, mierzylam mlodej w sklepie to nie zdazylam nawet drugiej zalozyc, a pierwsza już była beeeee...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Zgubiłyśmy bucik na spacerze :(
Teraz chyba po udo uszyje to nie zsunie...Anitaka a są jakieś fajne kombinezony z przypinanymi rekawiczkami w Primarku?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry