reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Dziękuję Wam za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że pokój rodzinny jest dobrym rozwiązaniem, a nie tylko moim wygodnickim wymyslem
A jak ze znieczuleniem miała któraś z was? Ja niby nie planuje, ale jak to mówią sytuacja zweryfikuje może stanie się tak że będę o niego błagać czy tu maja luźne podejście do tego czy tak jak w Polsce że krzywo się patrzą jak kobieta tylko wspomni o tym???
 
reklama
Lilka ja rodziłam ze znieczuleniem ostatnie 4h. Z bólu zaczęłam się tak trząść, że nie mogłam oddechu złapać, akcja stanęła i dopiero po znieczuleniu ruszyło wszystko od nowa. Nie robili z tym najmniejszego problemu. Widomo, mogą doradzać bez, ale nie wydziwają jak w PL. A ten anestezjolog co mi się wkłuwał zrobił to tak, że nawet w miejscu wkłucia nie bolało potem. Słyszałam, że dziewczyny skarżą się na bóle pleców itp.po epiduralu. Mnie to na szczęście minęło :)


Aaa no i ze wszystkim tak jest. Chcesz to Cię natną, niechcesz to nie tkną (chyba że są serio wskazania), a nie jak w PL że jak pierworódka to ciach bo tak.
To samo z lewatywą i innymi zabiegami.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Na rozstepy juz powstale najlepsza jest masc cepan tylko strasznie smierdzi albo ogolnie masci na blizny i bio oil tez sie sprawdza.

Mam pytanie jutro sie wybieramy do Wiednia do ikei tylko sa dwie do ktorej lepiej jechac?


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola zrob sobie wstepna Einkaufsliste online i zaznaczaj najpierw w jedna a potem w druga jesli wiesz co pilnie potrzebujesz. Ja tak zawsze robie, odrazu masz rozpiske z regalami co gdzie jest i dostepnoscia :) wtedy bedzie wiadomo w ktorej masz co szukasz, bo te wszystkiw drobnw pierdoly chyba sa w obu

Cepan jest super na blizny, ale na rozstepy chyba nie pomoze :/ wybieli i nie beda widoczne do pierwszego opalania :/ chyba ze jakies plytkie to pewnie da rade

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczyny jedziemy mierzyć foteliki, czy w sklepach pozwalają mierzyć je przed zakupem do samochodów?? Nie wiecie??

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Karola nie mam pojecia...ale chyba nie powinni miec nic przeciwko my mielismy jechac tez dzis zobaczyc foteliki i kupic jakies nowe zabawki aleee m pojechal myc samochody ... ech no i przekladamy na poniedzialek...
A ty Karola napisz jak tam foteliki
 
Anitaka mocowaliśmy na sklepowym fotelu samochodowym. Nikt z galerii nie chciał biegać do auta haha. Byliśmy w baby walz. Zmierzony Cybex Sirona M2iSize(póki co nasz faworyt - ten nowy model bez dej poduszki) Sirona 360-ehhh ta poduszka..., Maxi Cosi 2way Pearl (twardy zagłówek do mnie nie przemówił-za to materiał fajny) i był jeszcze jakiś Joie obrotowy i nawet fajny, bo sprawiał wrażenie pojemnego, tylko nie brał udziału we wszystkich testach na które zwracaliśmy z mężem uwagę. Chciałam jeszcze tego Axkida, tu nie było, ale widziałam filmik z montażem i średnio do mnie przemawia, a i do samochodu by nam chyba nie wszedł :/
Tak, że ten jeszcze Recaro musze dorwać gdzieś i dokładniej pomacać. Ogólnie większość nie różni się od siebie w środku pod pokrowcem jakoś szczególnie. Regulacja podobna itd. (Ale tu wygrywa ten Joie, szybko, łatwo itd., tylko regulacja do pozycji półleżącej słaba...)
Cybex...gdyby nie ten pokrowiec z poliestru to pewnie bym się nie zastanawiała. Ale z drugiej strony zawsze można uszyć dodatkowy oddychający bardziej. No i tak jeszcze sporo miejsca miała na nogi przy jeździe tyłem ;) przodem nie sprawdzałam, żeby nie pokojarzyła faktów,że tak też można : D

Ale najwygodniej Laurze było w Joie, ale nie testowanego napewno nie kupie, chyba że jest jakiś nowszy przetestowany model ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry