reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

reklama
Ola oby nic poważnego małej nie było ;)
To postaram się nagrać krótszy filmik tylko do tego potrzebuje męża bo jak Laura widzi telefo to odrazu zmienia punkt zainteresowania :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Haha u nas z telefonem to samo :D

Dziewczyny troche z innej beczki ma ktoras z was albo wiem gdzie kupie okap kuchenny wyspowy? w jakiejs normalnej cenie bo szok ciezko jest cos kupic i nie wiem gdzie uderzyc [emoji20]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fidelle już próbowałam i o niebo wygodniejsza od manduce i panel wydaje mi się że bardziej Mojemu do kolanek dochodzi więc lepiej. Mimo to dzięki wielkie za propozycje Karolask :) może kiedy wykorzystamy :)


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
Jestem tu nowa i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do grupy:)
Co prawda jeszcze nie Mamusia ale maj czerwiec już będę. Chciałabym zapytać o różne szczegóły związane z prowadzeniem ciąży w Austrii, jakich Polskich lekarzy polecacie. Taka mała informacja niestety nie pracowałam w Austrii jeszcze więc na dodatki nie mam co liczyć. Chyba że któraś z Was wie jak można w takiej sytuacji "sobie pomóc". Może już gdzieś o tym pisałyście ale widzę że tu strasznie dużo postów i nie wiem czy odnajdę. Jeśli ktoś może coś poradzić lub pomóc bardzo proszę o informację.
 
Hejo ja was w zyciu nie nadrobie wy produkujecie jak by wam placili za to hihi ale super,ze watek tak tetni zyciem. Bardzo,bardzo mnie to cieszy.
Jade do Pl 7 listopada z rana i mam chwilke we Wiedniu jak by ktos mial czas i checi sie spotkac na kawce czy czyms...
Ale fajowe zdiecia,dzieciaki cudne i wy super :-)
Widze,ze wy megachustowe o ile Raphiego nosilam nieraz to Victor nienawidzil chust,nosidel nic tylko wozek nawet na rekach sie darl...Moj gin twierdzil,ze to od tego iz byl duzy i w brzuchu prawie po turecku siedzial i mial dosc sciskania wszelkiego rodzaju. W szpitalu byl jedyny ktory w ciagu chwili wyswobadzal sie z rozkow i innych dziwadel w jakie go chcialy uwiazac hihihi.Jego w Pl jeszcze rodzilam ale to juz inna historia ;-)
 
Hej Kaśq :)
Jakie dodatki masz na myśli? Bo Kinderbetreuungsgeld należy Ci się mimo, że nie pracowałaś. Musisz tylko dostać Famielienbeihilfe i prowadzić badania zgodnie z MKP. Ale żeby coś więcej powiedzieć, to musisz nieco więcej info o sobie rzucić typu czy masz tu męża, ubezpieczebie, inne dzieci itd. Bez E-card nie będzie Anmeldebescheinigung, bez Anmelde dalsze komplikacje...
Aaa polskich ginelokogów nie polecamy wcale :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Vici jak masz ochotę odetchnąć w trasie to zapraszam na kawę po drodze :) Jadąc do PL i tak będziesz niedaleko mnie przejeżdżać [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry