reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

O tak sobie usunął mały rozczochraniec [emoji12]
1476529361-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W tej pozycji może toego nie widać dobrze ale między udem a bokiem jest 90, widać lepiej jak lezy na plecach[emoji14]A takiej rozkraczonej jak na zabke chyba nie mogę do chusty wsadzić bo glowki mala nie trzyma jeszcze :(

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak śpi to aniołek hehe ;) kurczę coś ta apka z opóźnieniem informuje o wpisach :/ chodzimy na oddział ortopedii w Kepler klinikum. Ostatnio prawie 2 godz musiałam czekać na tą pseudo kontrolę. Cała poczekalnia pełna ludzi z przewagą babć i dziadków[emoji14]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka śliczna masz Córcie :)
Jeśli chodzi i chustowanie to też radzę się poradzić lekarza prowadzącego , może ma jakieś doświadczenie lub wiedzę w tej kategorii :) należy Ci się żeby troszkę dłużej dla Was poświęcił a nie 5 minut.... pytaj ich tam gdzie chodzisz na kontrolę. ..może ktoś obeznany się znajdzie lub poleca gdzie się udać ew.
Jeśli nie czytałaś to możesz sobie looknac ->Link do: Czy można nosić w chuście dziecko z dysplazją?
Link do: Dziecko z wyzwaniami rozwojowymi a noszenie w chuście

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabiiiii :) trzymam kciuki :) a może już po jesteś :) Trzymaj ssie Mamuśka! !

I mojego katar dopadł :( chyba rzeczywiście po forum się virus rozniosl ;)
...ten wczorajszy wiatr przewial nas na rowerku oj walczymy i my :(
Zdrówka dla Was!

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anet oby szybko przeszło. Zdrówka dla was.
Kulka bo Ty masz chuste elastyczna nie? A one mają zupelnie inne wiazanie niż długoe wiązane ;) Ja nawet widziałam wiązanie w tzw. "kołyskę" w poziomie. Nawet niechce komentować tego :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dzięki Karolask :)
...a pytanie jeszcze o nosidla bo ja tylko manduce mam... U nas spisuje się ok ale jakoś widzi mi się że panel już za krótki. .. masz fidelle co nie? Kokadi też? Która ma lepszą i większą regulacje panela dupkowego ;)? Myślę nad któraś ale chyba wiązana. .. choć może klamrowa hmmm ...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry