reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Kulka wpisałam dysplazja w chustoswirkach i tam polecają najlepiej znaleźć doradcę Chustowego który jest też fizjoterapeutą i pod jego /jej okiem dobrać i doszlifowac wiazanie. ..bo to może bardzo pomoc choć wiadomo że to nie zastepcza terapia. ..


Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Happy ja mam obie klamrowe. Ale panel jest taki sam chyba w obydwu. Jedne regulujesz na klamrach, drugie wiążesz. O tak fidella ma cudne wzory :)

Anet mam tylko fidelle, ale Twój już starszy to może być wam wygodniej w kokadi. Ale zapraszam razem z happy do przymiarki :)
Zmierze Ci jutro jaki wymiar ma panel po rozłożeniu. Ja wybrałam Fidelle bo laura do najwyższych nie należy i standardowe panele były by pewnie przydługie, a tak mogę też na wysokość obniżyć :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Kulka cora sliczna :)

Gabi a ty juz po? Czekamy na info :)

Dziewczyny jak sypiaja wasze dzieci w nocy? Ja sie zastanawiam kiedy to sie skonczy ze mala budzi sie po 5 6 razy i pobudka miedzy 5 a 6 rano :(
Z soboty na niedziele polozylam mala spac w lozeczku obudzila sie tylko raz o 3 zjadla i poszla spac dalej spala do 6 ha a jak mam sie wyspala. No to wczoraj powtora z rozrywki polozylam spac do lozeczka ale juz tak pieknie nie bylo bo cala noc budzila sie praktycznie co chwile :( skae te dzieciaki tyle sily maja? ;)
Dziewczyny a jak tam u was po weekendzie? [emoji4]

U nas etap wstawania i chodzenia przy meblach no i pierwsze wypadki i siniaki moje dziecko to mega lobuz [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ola u nas też od przedwczoraj nocne wiercenie i pobudki :/ w sumie nie pamietam kiedy Laura nie wierciła się ani razu do tego stopnia, że musze co najmniej raz w nocy wstać z łóżka...wczesniej do karmienia, teraz ot tak bo marudzi i zaczyna wybudzać. Było ostatnio pare spokojniejszych nocy, ale teraz wkraczamy w kolejny skok cos mi sie wydaje....

Chcialam wrzucic filmik jak Laura wstaje przy i na kanapie i apadam na dupke, ale za duży. Hehe siniaki... u nas byly jak narazie 2 ktore byly widocznr. Ale wszystkich uderzen nie wspomne :D Cale szczescie juz sie ratuje ladnie, zeby nie wyrznac. Zobaczymy jak zacznie chodzic i czesciej wstawac....az mnie ciary przechodza...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Hej Ola. U nas spanie ok. Mala spi e lozeczku. Budzi sie raz na jedzenie tak 3-4 i spi do 6 pozniej idzie do nas do lozka. Polezy z godz i spi jeszcze z dwie godz i wstajemy :)
Po weekendzie super. Sliczna pogoda byla. Dzisiaj u mnie juz nie tak ladnie bo pochmurno :)
Łucja juz super sama siada. Z calkiem plaskiego sie podniesie. Z brzucha tez jakos wstanie.
Zaczyna lapac sie np za oparcie lozka i klęczy. U nas siniakow jeszcze nie ma :) jeszcze. Hehe. :)
 
Oooo tam mogę bo moge obciac :)

Anitaka zaczną sie jak siadzie na srodku podlogi i bedzie chciala wstac, albo obrocic sie. Ale spokojnie uderzy pare razy o podloge i sie moment nauczy ratowac :) Laura najczesciej uderzala np w drzwi czy Zargi jak sie rozpedzila na czworaka i nie lapala zakretow w tym tempie co raczkowala :)
Ale juz nie bujam od miesiaca, ani razu [emoji14] i zasypia z maminą reka co prawda ale w lozeczku w max 30 minut. Przewaznie wystarczy kilka albo kilkanascie :) tfuuu... bo sie jej jeszcze odwidzi :D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
bez humoru wczoraj
IMG_0463 (3).JPG


a tak mnie atakuje zawsze.
Kung Fu :)
IMG_0508 (2).JPG
 

Załączniki

  • IMG_0463 (3).JPG
    IMG_0463 (3).JPG
    892,3 KB · Wyświetleń: 245
  • IMG_0508 (2).JPG
    IMG_0508 (2).JPG
    914,2 KB · Wyświetleń: 253
reklama
A mnie nie ma na chustomamach wiec prosze tutaj [emoji1]

Eh aplikacja nie powiada o wpisach :/

Mia zasypia przy cycu dosc szybko tylko ze pospi 15min i sie obudzi i zas ja musze usypiac i tak przez conajmnien godzine poki sie ni wyspi :/
Mam nadzieje ze to wina zebow bo lewa jedynka jeszcze sie nie przebila i czekamy na nia.
W nocy Mia spala z nami ale od kilku dni klade ja w lozeczku.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry