reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Austrii

Anitaka byłaś może w primarku w Plus City? Mają tam dla maluszków ciuchy? byłam w tamtym tygodniu i nie zauwaYlam bo moja wiZyta w sklepie trwała jakieś 2 minuty (Gabrysu się nie podobało na zakupach :))

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kulka z noszeniem bym się wstrzymała aż jej zdejmą szelki i w tej sytuacji po konsultacji z lekarzem. Chustowanie dobrze robi na np. dysplazje bioder, ale musi być naprawdę porządnie zamotane :) Ja wiem, że nosidła kuszą bo niby szybciej. Ale zanim ustawiłm pierwszy raz nosidło to bym 10 razy zdążyła Laurę w chustę wsadzić.
Też słyszałam, że dzieciaczki niektóre noszą to i noszą. Ale lepiej tak niż miałoby mieć problemy ze stawami :)
Ale mam nadzieję, że za to włoski małej nie wypadają i zostanie czupryna jak u nas. My już musimy kucyka obowiązkowo do obiadu robić, bo spineczki nie dają rady [emoji14]

Anitaka Laura też ma bunt na chustę. Nosidło jeszcze obleci. Albo się wyrywa z chusty, albo ręcę wyciąga [emoji14]
Wogóle to sprzedaje serca Loui i pasiaka Didymosa. Tylko jakoś tak się zabrać za wystawienie nie mogę :D hahaha

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Kurczę ja nie widziałam [emoji15] tylko na takie większe dzieci. Co się w sumie dziwić jak jestem chodzace zombie od mentu przyjścia na świat małej [emoji2]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eh czyli jednak tak jak przypuszczałam. Lepiej się wstrzymac...pytanie tylko jak to wytrzymać [emoji43]
Co jak co ale warkoczyki Laury królują :) ciekawe jak to będzie u nas z tą czupryna. Lecą jej trochę ale jeszcze nigdzie nie ma lysinki ani powycieranych. Pojasnialy jej trochę - do słońca widać takie ''złociste refleksy'' :D

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kulka pewnie ze sa. Ja w przyszlym mies sie wybieram na zakupy dla malej. Bo jakies pajace kupic trzeba bedzie :) w Primarku na boku tak sa dla maluchow :) tez szukalam na poczatku.
:)
 
Anitaka zazdroszcze, że Łucja dla się wsadzić w pajaca hehe [emoji14]
Laura pieluchy sobie nie da zmienić :D a co dopiero ubrać.

Kulka najlepiej spotkać się z doradcą, albo fizloterapeutą. Oni najlepiej będą wiedzieć czy w waszym przypadku da sie nosić i czy to jakoś nie zaszkodzi. Doraadca zobaczy czy da się prawidłowo plecki ułożyć, ale ja mała ma nóżki pod kątem prostym to nie bardzo :/

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Kulka haha no ubrac sie da po kapieli.
A o zmianie pieluchy...ooo a jak kupke zrobi to tak sie rusza ze zawsze opaplany przewijak.... Kreci sie wierci i nawet nie da tego powycierac... :D
 
Haha Anitaka chyba sie poswiece i nagram film jak Laura ucieka z kupa i siada co 20 cm :D ale to jak mezu bedzie mial wolne zeby zmywal na biezaco [emoji14]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Karolask niestety opcja z doradcą lub fizjoterapeuta odpada bo nie wiem czy tutaj takich spotkam :( podpytam za 3 tyg na kolejnym USG może mi coś doradzi. Ostatnio o tym nie pomyślałam... za tydzień kontrola szelek ale tam się nic nie dowiem raczej. Tam taki ruch mają ze moja wizyta trwała ostatnio może z minutę. Nawet nie zdazylam małej ubranka zdjąć a ten już mowi ze jest wszystko OK i żebym poszła kolejny termin umówić [emoji53]

Anitaka ja mam zapas pajacykow szkoda tylko ze nie mogę założyć Gabrysi :( pewnie z większości już wyrosła ale nie przewidzialam tego przed porodem ze ich nawet raz nie założy. Poszukuję bodziakow z długim rękawem :) takich zeby miały w miarę obszerne dziury na nóżki[emoji14]
Dziś już nie wytrzymałam i umieściłam lobuza w hustawce. W końcu zaczęła na nią działać uspokajajaco nie rozdrazniajaco [emoji6]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry