reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

reklama
Ale tu cisza powialo ze az glupio:-) Emily mam nadzieje ze pobyt rodzinki udany. ja jeszcze przyszly tydzien a w nastepnym chata pelna wiary.chyba to wino co od ciebie dostalam musze wypic co by jakos to towarzystwo ogarnac:-)ja mialam dzis kolezanke z londynu co dopiero ja na stacje odwiozlam, wiec caly dzien bardzo milo uplynal na jedzeniu i plotkowaniu:-) a jutro do pracy i az dziwne sie przyznawac ale fajnie buahahha, a ciocie dominike jakies demony ksiazki nam wciagnely
 
Po dluzszej obserwacji ciociu Aniu stwierdzam, ze Ty ino pijesz I plotkujesz no z mala przerwa na prace lol... Ja juz summer camp zakonczylam, pas kolejny otrzymalam, piszczel mam tak obity, ze az krwisto czerwony jest. Trza sie ustawic na jakies spotkanie lalunie ;) Emi fajnie bylo cie spotkac na zakupach :p
 
no i jeszcze tu czasami zagladam:-) a z ta przerwa na prace to nie koniecznie ,bo z bosowa nie raz lampke wina na koniec dnia wypilam:cool2:
 
ajajaj,ale pogoda do bani:/ w kazdym badz razie musimy sie mowic na ploty:-) w poniedzialek u mnie jak sie zgadzacie:-D Dominika,wstyd sie przyznac ale zeby nie dziewczynki to bym Cie nie poznala:eek: ale fajnie bylo was spotkac,oby czesciej:D:D a Ty Ania pracujesz jeszcze w soboty?
 
emily daj znac o ktorej w poniedzialek:-) ja rano moze do gp z julka skocze bo chce jej testy alergiczne w koncu zrobic. w soboty jeszcze pracuje do wrzesnia tylko yooopie ,no a spadam na impreze do brata na urodziny .dobre jedzenie i chlodne piwko czeka:-) milego wieczorku dziewczyny tylko cos sie spoznia po nas wrrr
 
reklama
To moze na 13? to spokojnie powinnas sie wyrobic u tego gp:happy2: ah,ci goscie:D no trudno Dominika,to jakos sie zgadamy innym razem:D kurna z tym pijactwem to ja troche tez nadrabiam te 1,5 roku:baffled: przedwczoraj whisky sie raczylam:-)
 
Do góry