reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

cioteczki zakasac rekawy bo okna trzeba u mnie pomyc na przyjazd gosci;-) bez kitu ale w tym tygodniu to chyba padne.no ale bylam w bluewater przyczaic na krzesla z dwell ktore mi sie na internecie spodobaly.identyczny kolor jak kuchnia.bajer,tylko ze cena tez bajer:-) no a z tym spotkaniem to ciotka dominika a ty kiedy free? ja was do siebie babeczki zaprosze jak sie skonczy juz ten remont bo narazie podloge do polowy mam polozona.takze pewnie dopiero jak moja rodzinka pojedzie.
 
reklama
no dobra,ale pod warunkiem ze u mnie tez myjemy:D nie wiem co za czubek wymyslil szklane drzwi,bo okna mam w nienajgorszym stanie,ale drzwi w domu...:baffled: wszedzie palce Dominika:confused: kurcze,no wlasnie,Dominika kiedy bys miala czas? dobranoc:cool2:
 
emily ja bede:-) a co, na chwile na kawke wpadne.na 10 jade do gp.a zaparkowac to pod domem moge?bo tam u was to permit chyba trzeba?tak tam posh,co:-)
 
emily no nie ma to jak tak:-) dziewczyny zapowiadaja cudna pogode na dzis a zreszta mega mgla jest, wiec napewno bedzie fajnie.no moj konczy prace wczesniej w tym tygodniu ,co by sie ze wszystkim wyrobic na przyjazd gosci.mowie wam nie ma to jak cisnienie:-) ja pije kawke i jade do fryzjera a potem musze jechac z samochodem do chelmsford.emily bo ty nie wiesz ze oni mi tego nie zrobili i stracilam tylko czas we wtorek.alez sie wkurzylam.powiedzieli ze jednej czesci odkrecic nie moga i ewentualnie moga mi zrobic za £240 a nie £60.wiec ja jade to sprawdzic gdzies indziej bo nie lubie byc nabijana w butelke.zobaczymy co dzis zalatwie.zycze milego dnia.
 
o widze ze post z reklama zostal wycofany,i dobrze:-) bo nie mozna bylo sie polapac.jak dziewczyny,ramiona opalone?mi cos w szyji strzelilo jak odwrocilam sie nagle i to nie jest smieszne ale na lewo nie skrece szyji.i co teraz chlip chlip,nasmarowalm przeciw bolowym ale nic nie daje.wrrr chyba musze wlac w siebie jakies znieczulenie buhahahha
 
Kochana po malutku staraj się rozruszać szyję. Wiem ze jest to bardzo bolesne, ale staraj się robic cwiczenia tik-tak głowa przód-tył i na boki. Potem po malutku staraj sie obracac głowę. Wszystko stopniowo. Zobaczysz pomoze. ćwicz cały dzień. Najgorsze co może się zdażyć, to pozwolić się szyi "zastać" Dużo zdrówka zyczę.
 
hej dzieczyny widze ze u wac cud miod i stokrotki no mnie juz dobuija czysczenie dzien w dzien drzwi szklanych na ogrod wszedzie paluchy juz o meblach nie wspomne a nie daje corci nic do raczek moze raz dziennie cos dostanie a tak to je w siedzonku....ajjjj wlasnie sobie piwko pije w koncu weekend juz tuz tuz i maz w domu 3 dlugie dni:Da jak nie ma meza to samotnosc musze jakiejs mamy z southend poszukac:D
 
reklama
Do góry