reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Ania, no my zaczniemy remont jak jakies pare tysiaczkow odlozymy, ogolnie dom jest w dobrym stanie, okna nowe, hydraulika nowa, tak wiec teraz tylko sobie maluje na rozne kolory z nudow a pozniej bedziemy dzialac na ostro. Jeden minus to mam wszedzie wykladziny w kwiotki i co room to inne. Jakos pol roku wytrzymam tak kwiatkowo. Chyba.
Co do playgrup to znalazlam ale jeszcze nie bylam bo zalatwialam te przedszkole i tam bylysmy dwa razy, jeszcze musze GP zalatwic ale to jakos we wtorek sie przejde. Jak bede sie wybierac na jakac playgrupe to dam ci znac wczesniej, razem to zawsze razniej :)
Ide glowe umyc i kawe tez sobie zrobie.
 
reklama
Witam w to pochmurne po poludnie no to pieknie ze jadka12 sie juz nie odzywa i Patrycja i ty Dominiko zamilklas.ja cos tam zawsze napisze zeby temat nie padl i mam nadzieje ze ktos do mnie dolaczy bo tak glupio samej do siebie pisac,chyba lepszy bloog bedzie;-) zapraszam dziewczyny do klikania.
 
Ja jestem tylko ze moja Maya chora, ten kaszel wogole jej nie przechodzi. Zero temperatury, niczego tylko rano kaszel mokry jak juz ta flegme odkaszle jest ok a na nastepny dzien zas to samo. :-(
 
Duzo zdrowka dla Mayi zycze!mam nadzieje ze jest juz lepiej.u nas jak narazie chorobska z dala.a ja mam dzis takiego powera ze gory mogla bym przenosic:-) wlasnie pije kawke a juz zupke dla Juli ugotowalam,podlogi pozmywalam i kuchnie wysprzatalam. sama w to nie wierze.czekam na kolezanke i moze do town uderzymy. Domoniko jak juz bedziesz mogla z dziewczynkami wychodzic to daj znac to na jakis spacer sie umowimy i kaweczke. pozdrawiam
 
O i Maya jest na antybiotyku bo przecie ten kaszel wogole nie przechodzil, u GP potwierdzili ze to oskrzela. Lily ma szczepienie w poniedzialek a ja wizyte u pielegniarki bo wywiad ma ze mna zrobic ze wzgledu na to ze my nowi pacjeci. Ania to kiedy na ta kawke? A i jeszcze pytanie mam czy moze znasz jakiegos fryzjera bo musze sie na jasno przefarbowac, przez ostatni miesiac 3 sive wlosy wyrwalam. Przy bladzie nie beda az tak widoczne LOL . Buzka i udanego weekendu.
I jeszcze lodowka mi sie zepsula, we wtorek ktos ma wpasc zerknac do niej. Wrrrrrrrrrrrrr:wściekła/y:
 
Hej Dominiko.ja osobiscie bylam w Regis salonie w shopping kolo toalet niedaleko mcdonalds.Christina mi robila wlosy.farba i obciecie £79.bardzo zadowolona bylam.wiem ze jest poska fryzjerka w southend kamila 07858422430 i ona jest napewno tansza niz w salonie.osobiscie nie korzystalam z jej uslug ale moja kolezanka do niej jezdzi i z tego co wiem to jest z niej zadowolona.ja mialam isc do christiny na odrosty ale 13 lipca lece do polski i ide do mojej frryzjerki.duzo zdrowka dla Majeczki zyczymy.mam nadzieje ze szybko do siebie wroci.a co do kawki to mozemy sie umowic w jaki dzien Ci pasuje.jak masz ochote to mozesz wpasc do mnie.w poniedzialek to raczej odpada bo ty do gp a my na basen.wtorek z ta lodowka-mam nadzieje ze sie da zreperowac bo teraz w takie upaly bez lodowki to ciezko chyba.chyba ze po poludniu juz bedziedz mogla. ja w srode mam z jula roczny bilans w pitsea klinik o 11.45 ale po poludniu juz jestem wolna.w czwartek i piatek nie mam planow jak na dzien dzisiejszy.to moze najlepiej jak sie jakos zgadamy telefonicznie.masz moj numer to napisz sms to jakos sie umowimy.pozdrawiam i do zobaczenia.
 
witam Dominiko!i co z ta kawka?pewnie kolejny tydzien minie a my sie nie spotkamy:-) dzis bylam na rocznym check-up z Julka i wszystko ok.waga dobra do wzrostu.zaczyna mi jesc nie tylko sloiki:-) no coz zmykam na spacerek.pozdrawiam
 
reklama
Hej Ania,
A wiec lodowka padla na amen i zmienilam na inna firme i troche wieksza.
Moj problem z wyrwaniem sie z domu polega na tym, ze jutro maja przyslac waz do ogrodu a w piatek domek dla Mayki bo ma urodzinki w niedziele.
Jesli nie masz nic przeciwko to zapraszam do nas na kawke. co ty na to??
Moja Lilka to tez juz w sumie wszystko probowala bo dobra siostra ja dokarmia :-D
Dobrze ze Julcia rosnie zrowo :)
cmoook
 
Do góry