reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

reklama
Hej Kobiety...
Jakos sie zebrac nie moglam aby cos napisac a jeszcze moj mezulek pracowal na nocki i nie mialam kiedy do kompa doskoczyc.
Moja Mayka przeziebiona jednak nie jest zle, oby tylko Lilka nie podlapala. Dieta nadal trwa (-8) choc ostatnio sie skusilam na loda w sumie to na 3 lody rozki :-D Byly pyszne i nie moglam sie powstrzymac. :sorry2:
Ale z najlepszych wiesci chcialam wam zakomunikowac, ze w piatek odbieramy klucze.... Hurrrrrrrrrrraaaaaaaa...... nareszcie..... teraz tylko jak mysle o tej przeprowadzce to mnie skreca Tyle rzeczy trzeba popakowac. Juz czesc jest w kartonach ale to tylko namiastka. Cale szczescie mamy spokojnie czas do 10 czerwca bo dopiero wtedy oddajemy klucze z tego flatu. Koniecznie chce zrobic dziewczynka room na pierwszy strzal aby nie baly sie w nim spac itd a pozniej to juz powoli bedziemy dzialac z remontem dalszych komnat :) A i lodowke musze jakas kupic :baffled: i sofe w sumie tez ;-)i jeszcze inne *******y. Oczywiscie czeka mnie dzwonienie wszedzie ze zmiana adresu :baffled: tego to ja nie lubie, dzwonic i czekac, i czekac, i czekac wrrrrrr. Oh Well jakos to bedzie.

Ksiezniczka jak tam sie czujeta?? Zaciazylista cos w tym miesiacu??

Buzka Lalunie ;-)
 
Witam dziewczyny w ten pochmurny ranek.
Dominiko to juz pewnie sie doczekc nie mozesz!powodzenia w przeprowadzce i pisz co tam u Was? Nie zapomnij do nas zagladac w tym natloku zajec jaki Cie czeka.
Kama85!witamy!napisz cos wiecej o sobie.pozdrawiamy
jadka12 cos nas zniedbujesz!:wściekła/y:
kksiezniczko!nowe buciki dla malego kupione?pewnie jeszcze nie raz ci sie to przydarzy!:-)
a ja wczoraj sie pieknilam u fryzjera!jak ja to uwielbiam!ale to na tyle przyjemnosci bo w domu porzadki musze zaczac bo w piatek gosci mamy z polski.
milego dnia! x
 
Witam wieczorkiem;-)
ASorki ze tak dawno tutaj nie zagladalam ale oststnio ciezko mi znaezc choc chwile wolnego bo myly juz zabardzo nie chce spac w dzien a i ostatnio P ciagle w pracy i tak wszystkie sprawy na mojej glowie ale obiecuje ze postaram sie czesciej tutaj zagladac:-)
Jutro tez mam troche zawalony dzien bo zaczelam chodzic z malym na play group i wlasnie sie jutro wybieramy ale postaram sie do was zajzec i napisac co tam u nas;-)
a teraz m,usze zmykac bo wlasnie P przyjechal z pracy a ja jeszcze kolaji nie uszykowalam:cool2:
Milej nocki kobitki:-)
 
Witam;-)
To znowu ja :-)
ale sie dzisiaj zdenerwowalm poszlam na play group a baba mi mowi ze dzisiaj odwalanli i bedize doprieo za tydzien i tak sie zdenerwowalam bo zmarnowalam godzine bo mam daleko i szlam dzisija na pieszo:wściekła/y:
o to sobie ponarzekalam a jeszcze na dodotek cos mne boli glowa ale tyle dobrego zemaly mi usnol we wuzku i teraz sobie spi wiec ja moge sobie odpoczac;-)
milego popoludnia kobitki:-)
 
dobry wieczor dziewczyny! jadka12 co sie stalo ze sie do nas odezwalas i to dwa razy pod rzad!;-) oby tak dalej!mam nadzieje ze u Was wszystko ok!a moja mala 4 kroczki sama zrobi i siada z lenistwa albo i strachu. dominiko spakowana? pozdrawiam
 
Witam;-)
Juliannya w koncu znalazlam chwilke t sie do was odezwalam mam nadzieje ze teraz bede miala wiecej czasu zeby tu zagladc:-)
my juz rano bylismy na miescie a teraz maly zajada sie rodzynkami ale zaraz bede musiala troche dom ogarnoc i powoli myslec co na obiad zrobic P juz pojechal do pracy i dzisija jestesmy z malym czly dzien sami a i pogodal sie troche zepsula rano ladnie slonko swiecila a teraz cos pochmurnie:dry:
milego dnia
 
witam w ten piekny poranek,milego dnia wam zycze.ja zmykam na spacerek z jula ale potem wpadne na kawke.ktoras dolaczy?:-)
 
reklama
Do góry