reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

a ja po spotkaniu z cb adviser.spoko babeczka.uff.strasznie duzo tego zeby to ogarnac.a mianowicie ten caly home responsibilities protection co child benefit daje to tak jak wspominalas dominiko nie jest wystarczajacy do pelnego NIN i zawsze cos tam w kredycie moze zostac.wspomniala mi o voluntry contribution class 3.placenie tego podobno jest lepsze niz to cale HRP.a jezeli chodzi o maternity allowance to trzeba byc zatrudnionym. takze przy drugim dziecku 'pa' pieniazki.no coz jak juz sie uporam z moja praca to moze zadzwonie do NIN zeby sie dowiedziec ile to cale class 3 kosztuje.
a tym czasem jula spi wiec ja kawke robie.

Zatrudnionym lub samozatrudnionym a z tym juz prosciej :)

Class 3 NICs are paid at a flat weekly rate - £12.05 in 2010-11 ale to tez ma tylko zwiazek z emerytura chyba, tzn jak ci brakuje ilus tam lat do osiagniecia pelnej kwoty emerytury.

Why you should pay Class 3 National Insurance contributions | Business Link
 
reklama
no chodzi o emeryture ale do tego jeszcze ho ho i jeszcze troche:-) ale ja chyba jednak zastanowie sie nad samozatrudniona.
zycze milego wieczorku juz nie moge sie doczekac jak jula pojdzie spac bo nie jest jej to najlepszy dzien!;-)
 
Witam
U nas dzien minol nawet dobrze rano szykie zakupy pozniej az do obiadu siedzielismy na dworze z malym pozniej dzremka malego a po obiedzi juz bylo pochmurno.
a ja wlasnie zaczelam oduczas malego od smoczka i zobaczymy jka nam pojdzie wlasnie go polozylam spac i jak narazie jest dobrze ale zobaczymy czy usnie bo jeszcze nigdy nie usypial bez smoczka ale mam nadzieje ze sie wkoncu oduczy;-)
Milego wieczoru
 
Hej dziewczyny.jak tam wan dzien mija?troche sie ochlodzilo ale miejmy nadzieje ze na dlugo weekend sloneczko nam dopisze.jakies plany macie?my nic jeszcze nie planowalismy.pewnie jakiegos grilla jutro zapalimy.chcialam dzis trawe na ogrodzie skosic ale czasu mi braklo moze jytro rano to zrobie,nie zeby mi sie chcialo.pozdrawiam i zycze milego wieczorku
 
Hallllosc Kobietki,
A wiec kontrakt na dom podpisany i wyslany, czyli teraz tylko czekam na klucze. Mam nadzieje, ze za jakies 2-3 tydnie bede mogla sie przeprowadzac. O jak sie ciesze. :)
A moj dzis i jutro w robocie i jakie mam plany, no chyba takie jak normalnie czyli jakis spacerek, zakupy, ogarnac kwadrat itd.
Niby jutro ma padac ale z ta pogoda to nigdy nic nie wiadomo.
Buzka Slonca i udanego weekendu :)
 
Dominiko.gratulacje!teraz tylko cierpliwie czekac na klucze i przeprowadzka.dopiero wtedy sie zacznie:-)ale zawsze mozemy z kksiezniczka(a moze i jadka12 sie skusi) jakies okna ci pomyc i ten ogrod wysprzatac;-) ale na parapetowe to ja juz sie wpraszam:-) rzut kamieniem ode mnie mieszkac bedziesz.na tej ulicy jest kosciol w ktorym jest raz w miesiacu msza po polsku.nie wiem czy jestes wierzaca.
jadka12.jak tam maly bez smoczka?
kksiezniczko.mam nadzieje ze Maks ok po tym kleszczu.i trafilas na cos fajnego na car boots?
pozdrawiam
 
Witam
U nas pgoda do bani od samego rana ciagle leje:-(
a ja zmalym sama w domu przez caly weekend bo P pracuje i dopiero wtorek ma wolny
a ze smoczkiem poszlo nan nawet dobrze tylko pierwsza noc may budzil sie czesto ale jakos dalismy rade i sie nie poddalismy i teraz maly juz wcale nie doi z czego sie bardzo ciesze bo myslalam ze pojdzie nam gorzej ale zato mamy maly kryzys ze spaniem maly wcale nie chce spac w dzien i nawet wieczorem marudzi przy usypianiu ale mam nadzieje ze wszystko wroci do normy
milego weekenu laeczki:-)
 
Hello
Ale pogoda!
Dzięki Juliannya:Maksik ok.Ale i tak będę mu się bacznie przyglądać.A na car boocie kupiłam dwa śliczne obrazy z Kubusiem Puchatkiem i resztą.Dwa za całego jednego funta!I jeszcze żółwia na sznurku,grającego i śpiewającego.I fajnie było.
Dominika ja juz Ci obiecałam,ze biorę łopatkę malego i lecę kopać:)))

A ja jakoś kiepsko się czuję.Sama nie wiem czemu.Dobrze,że to wczoraj byłam w pracy a nie dziś.

To miłego dnia mamusie
 
reklama
witam dziewczyny.a ja dzis caly czas mysle ze to poniedzialek.wy tez tak macie?
kksiezniczko.mam nadzieje ze lepiej sie czujesz.przez ta pogode to ten weekend nie nalezal do najciekwszych.co prawda w sobote grilla zapalilismy a wczoraj mimo tej pogody ruszylismy sie z domu.dzis wielka misja przede mna.a mianowicie zmieniam dostawce gazu i pradu z npower na souhern electric i podejrzewam ze to nie bedzie najlatwiejsze.ale zrobilismy wyceny i ten southern electric wyszedl najtaniej.z kolei z tym npower to juz od dobrych kilku lat jestesmy to pewnie tak latwo nam odejsc nie dadza.
jak tam wam minal ten dlugi weekend?
pozdrawiam
 
Do góry