reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Witam I ja dzisiaj.
Faktycznie jak by poniedzialek byl dzisiaj.
U nas weekend bardzo leniwie wygladal, w sumie to sie wszyscy obijalismy przez ta pogode.

Juliannya - moze nie bedzie tak zle z ta southern electric, nie wiem jak u nich ale jak ja zmienialam na e.on to sami zajeli sie transferem, nie musialam nigdzie dzwonic i nic zalatwiac. tzn dzwonilam do e.on podalam dane, do tego numer konta jaki mam w british gas i to wszystko.
Cale szczescie na nowym domku jest ten sam supplier i bedzie jeszcze szybciej, ale reszta mnie czeka, internet... tv... telefon, zmienic wszedzie adresy, przekierowac poczte itd. wrrrrrr... bede miala co robic.

kksiezniczka - jak tam samopoczucie??? a i przedewszystkim jak tam prace nad bobasem co by my tu dlugo na rezultaty czekaly, bo ja to do tych niecierpliwych naleze :)

A wogole to musze sie na poczte wybrac ale jakos ciezko mi sie zebrac.
 
reklama
dominiko.dzwonilam do tego southern electric i oni caly transfer zrobia wiec nawet do npower nie dzwonie.podejrzewam ze npower bedzie mnie bombardowal listami i pewnie telefonami choc nie jesten pewna czy maja moj mobile.miejmy nadzieje ze nie:-) a co do tego e.on to w wycenach w ogole mi sie nie pokazal.przyznam ze nigdy o nich nie slyszalam.
a my juz po lunchu i zbieram sie do tesco z ta moja mala brzeczala.jakas taka rozdrazniona jest dzis.zeby pewnie. z tego co zauwazylam do 2 jej sie u gory przebija. a ja dzis muskuly cwiczylam tzn trawe w koncu skosilam jak jula spala.i tak nam przed poludnie zlecialo.
papa
 
juz nie bede pisac co do tej kawy zajadam co by cie nie denerwowac jak ty na diecie;-) zaraz zmykam na spacer z julia.u nas slonce swieci.oby tak dalej.milego dnia
 
Witam dziewczyny.co tam u Was?mnie hormony 'tluka' bo okres dostalam a to dopiero moj 4 okres po porodzie i jakos ciezko sie przyzwyczaic i zaponowac nad hormonami i emocjami.
Julia ma juz 5 zebow i na dole sie jej przebijaja.byla cisza na morzu a teraz wszystkie wychodza.a to niestety wiaze sie z tym ze daje mamusi popalic.dzis wstalysmy przed 7 co nam sie rzadko zdarza wiec juz pranie zrobione i troche pomyslow na dzien dzisiejszy do glowy wpada.ale teraz kawa...
 
halo.dziewczyny?co tu taka cisza ze az piszczy!jak tam weekend?my troche spraw organizacyjnych zalatwilismy, wiec ten weekend byl naprawde udany.jutro na basen a przed poludniem musze pojechac do town i popytac o torta dla Julii bo bardzo chce zamowic z napisem po polsku.a te w tesco w gre nie wchodza.ale jutro hubby do pracy pociagiem wiec o wiele latwiejszy dzien przede mna jezeli chodzi o komunikacje oczywiscie.meldowac mi sie tu natychmiast :-)
 
reklama
Hej dziewczyny!co tak was wywialo?dominiko ty pewnie masz wielkie przygotowania do przeprowadzki.
a u nas piekne slonce!pozdrawiam
 
Do góry