reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Witam:-)
A nam jakim cudem udalo sie nie zmoknoc w ostatniej chwili ucieklismy do metra:-p a nie zwiedzilismy za wiele bo pogoda zabardzo nie dopisala ale w drodze powrotnej wstapilismy sobie do Lakeside na obiadek i zrobic ostatnie zakupki przed wylotem siostry. No i tak wocilismy pozno dod domu a przed droga w nocy byla pobuka bo musialam jechac z siostra na lotnisko:tak: no i w domku bylam kolo 5 dopiero i zabardzo dzisiaj sie nie wyspalam i taka nerwowa dzisiaj chodze:dry:
Ale sie rozpisaly:-) teraz juz napewno naz watek nie wygasnie caly czas sie cos dzieje:-D
A jesli chodzi o macierzynstwo to ja bardzo lubiesiedziec z malym w domu jakos nie spieszno mi do pracy:-p nawet chyba bym juz chciala druga dzidzie ale moj P nie zabardzo wiec musimy troszke poczekac;-)
pozdrawiam:-)
 
reklama
Dobry wieczor dziewczyny!ale tu cicho cos?Jadka12!mam nadzieje ze pobyt siostry sie udal a dzis odespisz!my caly dzien poza domem.Julia sie wyszalala z dzieciakami i spi padnieta.ledwo zjadla przed snem.lubie takie dni kiedy wiem ze cos fajnego porobimy.i nawet pogoda nie byla najgorsza biorac pod uwage ze zawsze pada kiedy ja jestem w londynie a dzis nie padalo!:-) jakies plany dziewczyny na weekend macie?my w sumie zadnych.odpoczywamy jeszcze po tych ostatnich weekendach.musimy koniecznie na zakupy dla Julii jechac.wyrosla ze wszystkich bluzek.dobranoc i do jutra. x
 
Hej!a moja mala wstala dzis o 5 i nie bylo szans zeby zasnela.teraz lobuzuje i mam nadzieje ze do 10 wytrzyma bo nie chcialabym zeby sie jej poprzestawialo.takze kawa i zbawa z Jula.milego dnia.piekna pogoda sie robi.:-)
 
Witam
Juliannya siostra dosc zadowolona z pobytu w anglii:-)
A dzisiaj wkoncu sie wyspalam i nawet maly ani razu sie nie obudzil w nocy;-)
i dzisaj bylismy z malym na spacerku i troszke zakupow sobie zrobilismy:tak:
a teraz maly ise bawi la wola mnie zebym sie z nim pobawila wiec zmykam ale mysle ze wieczorem jeszcze tu zajze:tak:
 
Witam:-)
widze ze od mojej ostatniej wizyty to nikt tu nie zagladal:-p
malego juz polozylam spac wiec spi sobie slodko i jak co wieczor czekam az moj P wroci z pracy i trzeba bedzie mu jakos kolacje uszykowac a ja mam dzisiaj strasznego lenia i nic mi sie nie chce:cool2:
a mam do was dziewczyny pytanie czy kapalyscie sie kiedys ze swoimi dzieciaczkami razem we wannie?
Milego wieczoru;-)
 
a mam do was dziewczyny pytanie czy kapalyscie sie kiedys ze swoimi dzieciaczkami razem we wannie?

A pewnie i to wiele razy, jednak zawsze jak maz jest w domu bo zawsze moze przejac dzieciatko w recznik. ;-)
U nas weeken mija powoli bo Patryk w pracy a bez niego to mi sie jakos dluzy.
Moze dzis wroci szybciej to do Ikei podskoczymy na jakies zakupy :)
A tak wogole jestem glodna wiec ide jakies sniadanko kombinowac.
Buzka dziewczyny :-)
 
Hej dziewczyny!i ja witam na chwile!jadka12!pewnie ze sie kapalam z Julia zwlaszcza na poczatku bo uwazam ze to dawalo jej niesamowita bliskosc.mala wlasnie spi a my wypilismy sobie kawke i czekamy jak sie obudzi i musimy na te zakupy podjechac dla niej.a przez ta zmiane czasu takie zakrecenie rano mielismy ze masakra.szkoda gadac, nawet wam nie pisze bo sie usmiejecie.:-)milego po poludnia! pozdrawiam
 
Dziendobry!witam was dziewczyny.a ja sobie dzis pospalam do 8, Julia dala mi fory.dzis przyjezdza do nas kolezanka z londynu jeszcze na moje zalegle urodzinki.zapowiada sie mily dzien wbrew pogodzie.pozdrawiam
 
Witam dziewczyny!u nas w koncu przestalo padac wiec bylysmy z Jula na spacerku a teraz sobie smacznie spi wiec ja mam chwilke dla siebie.a co tam u Was?pewnie szalejecie z przygotowaniami do swiat i dlatego Was tu nie ma:-) zostajecie tu czy do polski jedziecie?my nigdy nie jezdzimy na swieta wielknocne a i na Boze Narodzenie tez raz na 3 lata.Julii w koncu te 2 gorne zeby sie przebijaja, juz widze takie biale plamki wiec lada dzien.yoopie.strasznie umulnie jej to idzie:-)ale z to do chodzenia sie juz rwie.przesuwa sie przy meblach i chodzi za rece.no i ma etap uciekania przy zmianie pieluchy.czasami trzeba sie niezle nakombinowac.a jak dzieczyny u was z nauka do robienia na nocniku?bo w sumie to sama nie wiem kiedy powinnismy zaczac?co prawda nocnik jest ale lezy zpomniany w kacie. milego dnia;-)
 
reklama
witam
u nas rowniez prawie caly dzien padalo ale mimo wszystko udalo mi sie wyskoczyc z malym do polskiego sklepu. Rowniez przywiezli mi dzisiaj zakupy z asdy wiec juz mam wszystko na swieta kupione teraz wystarcy wszystko przygotowac. U nas z nauka na nocnik to bylo tak ze jak bylam jakis czas temu w polsce to maly zawsze po drzemce siadal na nocnnik i robil siku a teraz nawet nie mysli o siadaniu na nocnik wiec narazie dalam sobie z ty spokuj ale mysle ze za jajis czas sprobuje znowu:-)
a na swieta do polksi nie latamy bo moj P urlopu w pracy nie dostanie nawet teraz w niedziele idzie do pracy ale dopiero na 14 wiec sniadanie wielkanocne zjemy razem:tak:
a tak wogule dziewczyy czy przygotowujecie cos na swieta? jak tak to co? bo ja wlasnie nie dawno rozmawialam ze swoja kolezanka i ona mowila ze nic nie przygotowwuje ze oni obchodza tylko boze narodzenie a wielkanoc juz nie a jak to jest u was?
ja wlasnie usypiam malego ale cos mu ciezko idzie i jeszcze nie spi ale mam nadzieje ze mi nie dluog zasnie bo jeszcze chcem dzsiaj posmazyc sobie nalesniki na krokiety:-)
alez sie dzisiaj rozpislam to pewnie przezto ze ostatnio nie mam nawet czasu sonie posiedziec na kompie;-)
milogo wieczoru;-)
 
Do góry