reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Witam:-)
Ale tu cisza:-) pewnie jestescie zajete przygotowaniem potraw na swieta;-)a mi zostalo tylko zrobic gyrosa i jajka pomalowac:-D
milego dnia:tak:
 
reklama
Witam dziewczyny!No ja nie tyle co zajeta swietami tylko odcieta od swiata przez 2 dni.internet mi szwankowal!ale jest tu ciszaaaa!wstyd dziewczyny!jadka12!my w niedziele jemy swiateczne sniadanie ze swiecanka.zurek mianowiecie.a po za tym to jakies tam salatki i smakolyki co tam sobie kto zyczy.w sumie jestem tylko z mezem i brat bedzie to za wiele na glowie nie mamy.tomek w domu od dzisiaj do poniedzialku wiez troche czasu ze soba w trojke spedzimy co bardzo mnie cieszy.wpadne wieczorem dziewczyny bo teraz bede miala kolezanke na pazurki.pozdrawiam.
dominiko?a co sie z Toba dzieje?
 
to znowu ja!:-)mam nadzieje ze milo Wam wieczor mija i za bardzo nie szalejecie z tymi przygotowaniami.jadka12!jak tam twoj maly?julii w koncu zeby na gorze wychodza.normalnie juz widac!a taka akcje zrobila w nocy ze musialam z nia spac czego normalnie nie robie.a jak tam twoje dziewczynki dominiko? pozdrawiam i dobranoc!
 
haloo?jest tu jeszcze ktos?
no coz swieta i po swietach!a gdzie ta wiosna?co prawda u mnie w ogrodzie bez pieknie liscie puszcza i roze sie tez juz budza!wiec tomek w koncu plot pomalowal jeszcze zanim wszystko zarosnie na dobre i dostepu nie bedzie.mam nadzieje ze swieta milo spedzilyscie!no i ze wrocicie do klikania.ja w koncu Julii zaczelam sama gotowac bo troche z lenistwa sloiki jej caly czas daje.a dzis warzywka i kurczaczek na parze gotowane z bazilia.ciekawe czy jesc bedzie?:-)pozdrawiam
 
;-)Witam:-)
przez te swieta wogule nie mialam czasu nawe zagladac tu:dry:
Ale na szczescie juz po swietach :tak:
a u nas po staremu tylko may cos ostatnio strasznie nie dobry sie zrobil tylko chodzi krzyczy i placze nawet juz sam nie chce sie bawic tylko musze czas z nim sie bawic. a tak to P ciagle w pracy ale chyba bedzie mial piatek wolny to moze sie wybierzemy na jakies zakupy bo Piotrek juz z ciuszkow wyrosl i trzeba by bylo cos mu kupic na wiosne:-)
Ja pamietam z etez dlugo podawalam maemu sloiczki i tylko od czssu do czasu sama cos tam mu upichcilam a teraz juz nie mamy takiego problemu bo maly je wszystko to co my:tak:
a dzisiaj sie jeszcze zdenerwowalam bo poszlismy do polskiego sklepu i bylo ciasto to sobie wzielismy orzechowcai jak przyszlismy do domu to zobaczylismy ze zaczelo plesniec tak sie wkurzylismy:wściekła/y:
Juliannya mam nadzieje ze jedzonko bedzie malej smakowalo:-)
Dominika a co tam u ciebie jak tam dziewczynki?;-)
Pozdrawiam milego dnia zycze
 
Witam wszystkie BasildonMamy:-)
Trafiłam tu przez przypadek wpisując w wyszukiwarkę :Niania Basildon:-) A tu niespodzianka:koleżanka z MW Juliannya.Miło znowu Cie "widzieć".

I może mi pomożecie dziewczyny w szukaniu opiekunki na dwie godziny dziennie 2-3 razy w tygodniu od 13 do 15.Weszłam na stronkę childcare.uk ale jakos nie moge sie połapać czym różni sie childminder od nanny i od babysitters?Hmmm

Pozdrawiam cieplutko w ten piękny poranek
 
Witam Cie kksiezniczko.niestety nie wiem czym one sie roznia.wiem ze jest mnostwo ogloszen w childrens centre gdzie chodze(northlands park childrens centre davenants ss13 1qx)ale jest tez start bright na przeciwko tesco i tam tez sa pewnie jakies ogloszenia i zapewne jest tych children centre w basildon. o tych dwoch wiem.no i w samym tesco tez jakies ogloszenia sa.sliczne slonce w koncu.podobno weekend zapowiadali wiosenny.:-)
jadka12.niestety julia nie chciala jesc moich specyfikow:-)
 
Dziękuje bardzo Juliannya.Pochodzę, poszukam.Szczególnie,że jak mówisz weekend ma być słoneczny:-) Ja wprawdzie w niedzielę do pracy,ale na rano wiec popoludnie przydałoby sie ładne.
I właśnie ze względu na pracę chce rozejrzeć sie za jakąś opiekunką na dwie godzinki ja k się wymieniamy z mężem.Bo teraz to on dwa razy w tyg albo kończy godzinę wcześniej albo zaczyna godzine pózniej i musi to potem odrabiać.A teraz jak mieszkamy w Basildonie to ciężko się wyrobić w godzinę i np dziś musze jechać pod firmę z małym.No ale zobaczymy:-)
miłego dnia
 
O jaka cudna pogoda nam sie zrobila dziewczyny, czekam az moja Lilka wstanie i idziemy do parku. Jakis czas nie klikalam bo maz mial wolne a jak on ma wolne to ja jakos mniej czasu na wszystko mam.
Dziewczynki juz zdrowe ale ja jakos chyba przeziebiona nadal jestem, cos mnie dlugo meczy.
Ksiezniczka - babysitter to do malutkich dzieci, nanny do troszke starszych chociaz niekoniecznie dodatkowo moga wykonywac lekkie sprzatanie itd, a childminder to zarejestrowana osoba do opieki nad dzieckiem we wlasnym domu.
 
reklama
Witam Cie Dominiko!mam nadzieje ze spacer sie udal!mam pytanko co dajesz Lily do jedzenia?ja chce Juli juz normalne jedzenie dawac ale troche sie buntuje.zdecydowanie jej sloiczki bardziej smakuja.pewnie to przyzwyczajenie.troche ja oklamuje mieszajac sloiczki z warzywkami ugotowanymi przeze mnie.pozdrawiam.
 
Do góry