reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Przepraszam dziewczyny ze ja tak drobie ale mala nie bardzo pozwala mi siedziec na kompie!dominika a tak z ciekawosci co jest powodem twojej przeprowadzki?masz tutaj jakis znajomych?
jadka12!j lampke kupilam juli w ikea!wlasnie na sciane!a co do snu to jest lepiej!moze miala gorsze dni! a ty juz sie zadomowilas? x
 
reklama
A powodem jest nizsza cena domow w Basildon. Jestesmy wlasnie w trakcie kupowania. Co do znajomych to mamy ale wszyscy anglicy. Dlatego mam nadzieje, ze z biegiem czasu poznam jakies PL mamuski, ktore sa chetne na kawki, spotkania z maluchami i plotki :)
 
ale juz znalezliscie dom?w jakich okolicach?my mieszkamy w okolicach northlands park.a jezeli chodzi o pazurki to ja zawsze polecam everlasting nad sztuczne!
 
Wtaj Dominika:-) dziekuje juliannya za linka napewno zajze bo jestem zainteresowana tym sposbem ozdabiania paznokci:tak: a my juz powoli sie zadamaiamy w nowym domku:-) ja narazie nie chodze na zadne play group ale zamierzam zaczac chodzic zmalym a co do lampki to bylam w ikea ale mieli tylko jedna :dry: a my juz po obiadku zaraz P idzie do przcy a mnie odwiedzila siostra dzisiaj:-) a maly mi wlasnie usypia ostatnio wstaje nam rano wczesniej i pozniej drzemke tez ma wczesniej;-) super ze nasze grono sie powoli powieksza bo juz myslalam ze nasz fatek calkiem ucichnie:cool2:Pozdrawiam
 
Dominika!wiem juz gdzie?nie daleko tesco!a kiedy sie przeprowadzacie?pewnie juz sie doczekac nie mozesz?!!
No do tesco tez gdzies 20 minut z buta :). Mam nadziej, ze w ciagu 2 miesiecy prawnicy juz pozalatwiaja wszystko i dostaniemy klucze. Jednak z tym to roznie bywa bo moja kolezanka czekala 6 miesicy bo prawnik taki powolny byl. Naprawde juz bym chciala sie przeprowadzac :)
 
Ja w basildon mieszkam juz od 2lat i uwielbiam to miasteczko!przed jula pracowalam w londynie i nie bylo jak usiasc w ogrodzie po calym dniu nie slyszec tego zgielku wokol!no moze dzieciaki sasiadow ale wiesz o co chodzi!pamietam jak tu sie przeprowadzilismy i siedzac na ogrodzie zastanawialismy sie czy nie powinnismy szeptac bo takaaaa cisza!:-) to powodzonka z tymi "papierkami" i pisz o postepach!
 
reklama
Do góry