reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Witam ja tez jestem zadowolona jesli chodzi o opieike podczas poroudu i po porodzie. Szkoda ze tak zadko bywacie w Grays. A u nas powoli juz zaczynamy sie pakowac bo w Srode sie przeprowadzamy do noweg domku a jeszcze we wtorek przyjezda moja siostra do pray a jak by tego malo bylo to do jeszcze przez pare dni bede sie opiekowala jeszcze dwojka dzieci i to przez 24h az mi sie nie chce ciezki tydzien przedemna wiec moge przez jakis czas tu nie zagladac:( arafafaka co tam u ciebie? napisz moze cos wiecej o sobie. JULIANNYA a jak tam mija pobyt gosci? pewnie zadowolneni..:) POZDRAWIAM
 
reklama
Hej!hej!ale tu cisza!
jadka12!jak tam po przeprowadzce?pewnie dlatego Cie tu nie ma bo sie organizujesz w nowym domku!maly juz ok?
arafafka!jestes z nami?jak tam karolinka?
pogoda tak rewelacyjna ze ja z jula po 3 razy na spacer biegne!troche ja zabkowanie meczy!siostra dzis w cambridge!duzo zwiedzaja!w niedzele juz leca do polski!dziewczyny!ja w koncu zaczynam sie wysypiac!julia mi spi rewelacyjnie!ale troche przeszlysmy zeby tak bylo!
Arafafka!jak tam karolinka ci sypia?moja mala do 4 miesiaca byla super ze spaniem ale potem potrafila budzic sie co 40min!porazka!wiec teraz w koncu spimy!!!
dalam wypowiedzenie do pracy!az tak troche przykro po 3 latach ale szans nie mam zebym dalej w londynie pracowala!
pozdrawiam i piszcie co tam u Was! xxx
 
Witam u nas tez juz coraz ladniejsza pogoda i wkoncu mozna wychodzic na dluzsze spacery:)) to super ze juz mala daje wam pospac:)) no jezeli nie chcesz wracac do lopndynu do pracy to dobrze zrobilas:)) a ja dlugo nie zagladalam bo to przeprwadzka i wogule cale zasmieszanie juz o meczace jest. Juz wszystko jest na nowym domku tylko zostalo luzeczko do przewiezienia ale t dopiero w sobote bo do soboty zostaje jeszcze siostrze troche pomoc a pozniej mysle ze juz da sobie rade sama:)) Arafafka jeste z nami?? mam nadzieje ze juz nie dlugo naz watek sie bardziej rozkreci pozdawiam kobitki:)) czekam `na wiadomosci co tam u was??
 
Hej Jadka12!
a dalej w Grays mieszkasz?kurcze mala troche nie brdzo pozwala mi na kompie posiedziec bo jest mrudna przez te zeby!
 
Hej Jadka12!
a dalej w Grays mieszkasz?kurcze mala troche nie brdzo pozwala mi na kompie posiedziec bo jest mrudna przez te zeby!
tak nadal mieszkam w grays
rozummiem cie bo jak moj byl mniejszy to moglam zapomniec o siedzeniu na necie ale teraz jet jz duzo lepiej chocisz dzisiaj bardzo sie zdziwilam bo maly mi zasze spi w dzien tak do prawie 3 godzin a dzisiaj nawet nie raczyl sie polozyc i wcale nie spal w dzien ale zato teraz juz sobie slodko spi:)) a ja znowu mam proble z mlego raczka bo ma tam znowu straszna ranke i juz mu nic kompletnie nie pomaga pnoiewaz to jest przez egzeme juz sama nie wiem co mam robic bylam juz chyba z10 razy z ta raczka u GP i jak da mu wkancu jakis masc to pomaga tylko na pare dni a pozniej wszystko wraca tak jak bylo :(
 
Hej Jadka 12!jestem co prawda dopiero teraz!
jak tam raczka malego!?a probowalas oilatum?julia tez miala problemy z eczema ale to bylo bardziej na tle alergicznym!uzywalam wtedy oilatum i pomagalo a przede wszystkim jak juz sie okazalo ze to nietolerancja na mleko to po odstawieniu mleka zniknelo!nie wiem co mam ci poradzic ale ja jak chodzilm z julia do gp to wszyscy mi powtarzali ze ona z tego wyrosnie ale nikt nie podejrzewal ze to na tle alergicznym!sama do tego doszlam po obserwacji a potwierdzilam tylko w polsce.a moze piotrus nie toleruje czegos w swojej diecie?
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNI KOBIET!pozdrawiam
 
hej Juliannya fajnie ze jestes:-) a z raczka nic nowego ciagle to samo :baffled: a olitaum mam i uzywam ale to na poczatku pomagala ale teraz nie zabardzo mi gp mowwil tez ze wyrosnie z tego ale boje sie ze bedzie mial to caly czas bo mama mojego P ma egzeme i moj P tez ma ale jemu sie az tak bardo nie ujawnia tylko raz na jakis czas. ale mimo wszystko mam nadzieje ze uda mi sie jakos wyleczyc ta raczke bo maly ciagle ja drapie i pewnie przezto nie goi mu sie to. a jesli chodzi o diete to on juz je wszystko i ciezko mu cokolwiek odstawic a ja duzo nabialu.A jak tam malutka? dziekuje za zyczonka i rowniez zycze wszystkiego naj w dniu kobiet:-) Pozdrawiam:happy2:
 
Hej!Julia ok choc dzis w nocy miala akcje z zebami!juz nie moge doczekac sie jak to sie skonczy bo czasami jest taka marudna ze az nie do zniesienia.a tak poza tym to wlasnie zabieram sie za robienie pierogow ruskich!mniam!maz troche pozniej wraca wiec sie spokojnie wyrobie!choc nie do konca mi sie chce ale ochote mam nieziemska!X
 
reklama
no nie stety tak to jest z tymi naszymi dzieciaczkami u nas tez akurat zabki wychodza piatki i tez mielismy nie za ciekawa noc maly budzil sie dosc czesto:-( a smarujesz malej czyms dziaselka? to zrob tak wiecej tych pierozkow bo z mila checia tez bym sobie zjadla:-p a sama jeszcze nigdy nie robilam wiec narazie sie nie zabieram :-)pozdrawiam
 
Do góry