reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

iwona- ty masz jeszcze malutkie dzieciaczki więc faktycznie nie musisz się śpieszyć z czwartym:-D

u nas dzisiaj lekkie ochłodzenie, aż przyjemnie tak odetchnąć od tego gorąca.
 
reklama
Dziewczyny wybaczcie,że nie pisze ale mam tu urwanie głowy :rofl2: już końcóka na szczęście mam nadzieję,że w środe najpóźniej w czwartek skończą ogarne troche chate i jedziemy nad morze ;-) należy mi się po 3 tygodniach 3 wojny światowej :-D no i już musze lecieć nawet nie popisze :-p
Miłego popołudnia :-)
Annaoj 2 :szok: widzisz jak przeleciało :-D
 
powodzenia dla dziewczyn "remontowych" ;)

i właśnie dlatego cieszę się że jednak tak wcześnie się na pierwsze i kolejne dzieciaczki zdecydowaliśmy ;) tak mnie chyba naszło ostatnio bo ja do chyba naprawdę uzależniona jestem od takich maluszków :p a Córcia najmłodsza się doroślejsza robi :p coraz więcej się bawi z rodzeństwem, a Mamy coraz mniej potrzebuje :p jeszcze cycolka doi troche, wiec tak całkiem mama w odstawke nie poszla :p i chyba dlatego tak mnie naszły myśli ostatnio :p ale jednak po dłuższym namyśle tez stwierdziłam, że przecież nigdzie mi się nie śpieszy, czasu jeszcze troche na kolejne maleństwo mam :)
dziś Córcia mi wyemigrowała do kuzynki :p nie daleko bo na tym samym osiedlu mieszkamy :p za to w domu jakoś ciszej:p we trójkę to jakieś szalone pomysły zawsze są :p a teraz Synek bawi się na górze, a raczej chwilowo stoi przy bramce na górze, Najmłodsza przy bramce na dole (na schodku), i brat ostro do siostry "caman, caman, go, go" :p i jedno bawi sie na pietrze, drugie na dole i może dlatego jakaś cisza w tym domu (cisza tzn. brak krzyków i wrzasków i kłótni, bo dzieciaki gadac to oczywiście gadaja :p )
 
iwona - ja powiem ci szczerze, że też się cieszę, że zdecydowałam się w miarę wcześnie na maluszki. Przynajmniej na wywiadówkach w szkole będę wyglądała jak mama a nie jak babcia ;-) Mamy ogólnie fatalnie znoszą fakt, jak dzieci coraz mniej jej potrzebują. Moja córcia jak szła pierwszy raz do przedszkola to ja prawie zanosiłam się płaczem (oczywiście nie przy niej).

anula - ogarniaj, ogarniaj, no i miłego wypoczynku Ci życzę.

happymama - u nas też ochłodzenie, ale słoneczko ładnie świeci. A poza tym taki wiatr, że głowę chce urwać ;-)

Pozdrawiam wszystkie mamusie wieczornie:-)
 
IMG_0794.jpgIMG_0788.jpgIMG_0804.jpgIMG_0773.jpg

Witajcie:)
Przeczytałam wszystkie posty ale po takim dniu już nic nie kumam:eek:
U nas dzisiaj było 35stopni,masakra jakaś.... Musiałam wyleźć z domu bo Jagodzianke musiałam do pediatry zapisać i jutro smigamy na wizyte:tak:
Poza tym wszystko u nas po straremu troche nawet za żoną moją tęsknie:-(

DZiewczynom w trakcie remontu zyczę szybkiego i pięknego efektu:-)

Ciężaróweczkom wspaniałego samopoczucia:-) i wyrozumiałych mężów

A reszcie grzecznych dzieci i drinków z parasolką

Annaoj juz prawie 1!!
 

Załączniki

  • IMG_0794.jpg
    IMG_0794.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_0788.jpg
    IMG_0788.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_0804.jpg
    IMG_0804.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 57
  • IMG_0773.jpg
    IMG_0773.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 55
hej laseczki
na moim osiedlu była awaria nadajnika t-mobile i odcięli mnie od świata :wściekła/y: dziś uruchomili ale nie wiem kiedy nadrobię zaległości bo w pracy też orka więc tylko w domku mam trochę czasu

Poziomki buziaczki dla Jagodzianki bidulka kochana :*

witam nową mamę i wielki podziw i szacunek za tak liczne grono :tak:

a my zaczęliśmy :tak::-D więc tylko czekać na efekty :-D (dzieciaki u teściów więc same rozumiecie ;-):rofl2:)

oby do jutra
 
Jestem i ja... nie wiem, jak długo, bo burza się u nas zbiera... poza tym, czekamy na M... chatka posprzątana, korytarz skończony (prawie, tylko stolika brakuje i obrazków na ścianach)... naprasowałam się dziś (i to w tym upale :eek::sorry: ... wszystkie ubrania ze starego domu wyprałam, bo w szafie pogniecione, potem jak wywoziliśmy, to też tylko w wór i do nowego, bo już mi się nie chciało układać... i teraz dopiero się ogarniamy...:-D
jutro ciąg dalszy...

AniA138... zastanawiałam się, kto oprócz mnie ma tylko 2 dzieci, no i wyszło, że Ty, a Wy się staracie...:tak: to sama zostanę z dwójeczką, bo tu wszystkie mamy bardziej dzieciate... owocnych staranek życzę :-)

Poziomki, Jagódka śliczna, takie uszka ma delikatne...:-)

Anula, udanych wakacji... pozazdrościć...:tak: a my w tym roku nigdzie...:eek: tzn. M był, szkoda tylko, że dzieci nie pojadą nigdzie, ale się nie wyrobimy :no: finansowo
 
poziomki - słodziakowa to Twoja Jagodzianka :-) Pozostałe maluchy też masz słodkie.

ania138 - trzymam kciuki za powiększenie rodzinki ;-) pracujcie, pracujcie....

pysia - jak tak dobrze Ci idzie prasowanie, to zapraszam do mnie ;-) Brak kompletny weny. No niestety z przeprowadzkami tak to jest, że trzeba wszystko przez długi czas doprowadzać do stanu używalności...

U nas dziś chłodno i pada. Maluchy powstawały i oglądają bajkę. A mi znów nic się nie chce...;-)
 
hello
przyjemny chłodek:-) Aż dziw, że to piszę, bo ja ogólnie lubię ciepełko:-)
Moje dziecko dzisiaj zaczyna terapię biofeedback, ciekawe jak będzie, tym bardziej, że z B jedzie.
Anulaa teraz ogarniaj i wracaj do nas, no i foty poproszę.
Poziomki daj znać po wizycie jak rączka Jagodzianki.
Ja jak na dzisiejsze czasy niby późno się na dzieci nie decydowałam, ale w porównaniu z większością tutaj to jednak dużo później.
Ania &&&&&&&&&
Pysia poczekaj trochę z nami pobędziesz i Ci się trzeciego zachce;-)
uciekam grać w MONOPOL
 
reklama
Do góry