reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej kobitki wpadam tylko na chwilkę, bo dziś strasznie zalatany dzień miałam. Zakupy, porządki, kawa u kuzynki :-p i takie tam. Padam na twarz.

Stefaa ta nowa fryzura i sukienka to w zamian za lodówkę?;-)

Madii nie dziwię się, że się denerwujesz ale chyba trzeba być dobrej myśli, córcia szczęśliwie dojedzie i wróci:tak: Chociaż ja boję się dnia kiedy moje chłopaczyska zaczną wyfruwać z domu na samotne wyprawy, zawsze mam głupie, czarne myśli. Niby nadopiekuńcza nie jestem ale....;-)

Liza to chyba ta pogoda tak fatalnie wpływa na samopoczucie

happymama fajne tam macie podejście do wielodzietności :tak: Zazdroszczę ci tego czwartego dzieciaczka :-) Buziaki dla córki :-)

Lenka mi się już zachciało kolejnego dzidziusia a wiem, że nie mogę ;-) Eh życie. No i chyba nie wyobrażam sobie tłumaczyć tym wszystkim z opuszczonym szczękam, że znów byłabym w ciąży

Poziomki a sio na porodówkę ;-):-D

Dobra zmykam, bo już momentami przywalam głową w klawiaturę.
 
reklama
hej hej,

witam się i ja.

okazało się że nawet plażowanie może człowieka zmęczyć.:rofl2:
ale już mam trochę dość piachu wszędzie - w domu mam przyniesione chyba połowę plaży. :cool:
i pakowania tych tobołów codziennie. Tysiąc rzeczy zabierz, zabawek tona, koce, ręczniki, jedzenie, ciuchy na zmianę. o matko....

Poziomki - trzymam kciuki każdego dnia.
 
Poziomki niebieska zamówiona, mam nadzieję, że ten kolor będzie mi pasował hee bo jak na razie do moich ulubionych nie należy ;) ja kocham róż :rofl2:

luna można tak powiedzieć ;) jakby nie patrzeć szybko w siebie można zainwestować wartość lodówki ;) do fryzjera nie chodzę często i wczoraj przypomniałam sobie dlaczego :nerd:

mamartusia nie narzekaj ciesz się, że możesz plażing uprawiać, my jak na razie to możemy pomarzyć, znowu zawitało do nas ochłodzenie :(

liza a ja bardzo lubię meble z ikei, w ogóle to jestem jej fanką hehe i na jakość nie narzekam ;) wiadomo nie są to dębowe meble na 20 lat ale ja bardzo lubię zmiany i pewnie żal byłoby wyrzucać meble za wielką kasę ;)

dom posprzątany, podłoga się suszy, trójca bajki ogląda chyba idę leżeć haha ;) brak mi fajnej książki.. co polecacie?
 
hello
sama siedzę, B z Alicją do sklepu pojechali.
MAM JUŻ SERDECZNIE DOŚĆ MOJEGO UZIEMIENIA!!!
Wiem, że już niedługo, ale wszystko mnie boli i już nie mogę, nie mogę, nie mogę!! Jakiś kryzys mam.

Mamartusia ja chętnie poplażuję, kocham morze.
Stefea kiecka fajna, daj znać jak dojdzie. A jaki gatunek lubisz. Książki to jedna z niewielu rozrywek jakie mi zostały.
Poziomki a Ty gdzie??

biorę mój podły nastrój i znikam
 
Juz chyba 5 raz sie przymierzam i chyba w koncu mi sie uda:)
Bylam rano na targu po warzywka i owocki-uwielbiam targi:D

Annaoj wierze ze masz dosc ale przynajmniej jestes w domu. W ciazy z Goska lezalam 3,5mca w szpitalu...

Dzisiaj obudzilam sie z przeswiadczeniem ze dzis jest ten dzien hahahaha pewnie cos mi sie przysnilo;))

Luna tak jest !!;))

Mamartusia dzieki:** nie marudz! Z checia sie zamienie bo plazy na zywo od 3 lat nie widzialam:((((

Stefa mam nadzieje ze kolor Ci podpasuje,ciekawa jestem jak na zywo wyglada ta sukienka.
Ja z Ikei lubie najbardziej gadzety,kuchnie i kanapy. Ona niby Szwedzka ale cala Dania wyglada jak Ikea:)
 
Ostatnia edycja:
Dzień doberek :-)ja to nie wiem jak się ostatnio nazywam remont pełną parą wczoraj jeszcze impreza w domku nad jeziorem spaliśmy więc tyle co wróćiliśmy dzieci u teściowej chociaż tyle..... a ja nie wiem od czego zacząć tyle roboty mam :eek: Annaoj oddam robote za leżenie :-D cena nie gra roli :-D
Mamartusia poślij do nas troszkeeee słońca chociaż kijowa pogoda :no:
My po remoncie jedziemy nad morze :tak::rofl2:dwa tyg laby będzie nie wierze :-)
Stefea ja choćbym nie wiem jak chciała to w tej kiecce nie wyglądała bym niepowtarzalnie :-D ale super jest ;-)
Luna trójke dopiero masz powyżej 5 zaczniesz myśleć co inni powiedzą teraz nie ma sensu :cool:
Poziomki cholewcia Ty jeszcze w dwupaku :-D ulalala a kiedy robiłaś usg ile ma już dzidzia?? dasz rade urodzić?? wiesz ostatnio 6kg dziecko się urodziło :-D
 
Aulaa dobrze ze remont idzie do przodu:))
Ostatnie usg mialam w 31 tc i malaa wazyla 1800 ciut powyzej normy.Gabi urodzila sie 4400 wiec dam rade;))

W srode ide do szpitala na pierwsze ktg bo mam juz termin:)
 
Poziomki - może to dziś ten dzień.:tak:

Annaoj - ja książki bardzo lubię. ale przyznam że obecnie na rynek wychodzi tyle tego - że ławo trafić na słabą książkę niż na dobrą.


Ja teraz czytam Harlana Cobena kryminały - bo przynajmniej wiem że się nie zawiodę. polecam tego autora książki.
choć z chęcią przeczytałabym jakąś powieść obyczajową.

Ej ja nie narzekam, to były takie żarty. :sorry:
wrzucę jedno zdjęcie, bo normalnie serce mi się topi jak na nie patrzę.:sorry:
IMG_0953.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0953.jpg
    IMG_0953.jpg
    33,5 KB · Wyświetleń: 56
hihi anulaa ja wyczytałam siedząc u fryzjera w jednej gazecie dla Pań, że aby zatuszować krągłe biodra i brzuch należy wybierać asymetryczne doły a przede wszystkim skupić się na swoich atrybutach ( czyt. cycki) Ja uwierzyłam:-) cena kusząca, opinie czytałam, że dobrej jakości .. zobaczymy annaoj zrobię fotkę real jak przyjdzie ;) lubię wszystko co dobrze się czyta :) musisz znaleźć dobre plusy tego wszystkiego, moja koleżanka właśnie wczoraj wróciła do domu ze swoją córeczka po 7 tygodniach pobytu w szpitalu.. z tego tylko 3 dni z córcią a tak cały czas na podtrzymaniu.. czas leci zostały Ci tylko dwa tygodnie ! może skup się na przygotowaniach pokoiku :D jakiś program do aranżacji i się troszkę pobaw hihi i pamiętaj jesteśmy z Tobą :)

poziomki ja myślę, że ty dobra nosicielka jesteś i dlatego dzieci z Ciebie nie chcą wychodzić.. ja urodziłam mojego pierwszego 4500 kg i miał 60 cm ( ja mam tylko 158)
 
reklama
Wiem, że marudzę, ale już nawet o nudę nie chodzi, tylko te plecy tak mi dają popalić:eek:

Ja też bardzo lubię Cobena.
Z obyczajowych mogę polecić książki Santa Montefiore, mnie się szczególnie podoba Szkatułka z motylem.

Stefea nie mam co urządzać, bo Młody będzie z nami w sypialni. Roszady będziemy robić w przyszłym roku około maja.

Właśnie B kuzyn zadzwonił, że do nas wpadną, więc będę miała atrakcję dzisiaj:-)
 
Do góry