reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

annaoj kce.....dziękuję....to fajny wiek całe szczęście ,że to mądra dziewczyna i i ma poukładane głowie..

zero kłopotów
 
reklama
auć wpadam w panikę...... strasznie sie boję.. bo jedzie autokarem .. a wiecie mnóstwo wypadków

noo i będę tęsknić....
 
u nie roznie reaguja na trójke, ale juz przestałam tłumaczyc ze to planowane, ja to sie boj zeby za kilka lat mi sie nie zachciało bobaska chociaz wiem ze nie powinnam a Olo tak szybko rosnie:dry:

a co do podcierania tyłka ten mój 5letni bedzie siedział pół godz i sie darł ale sam sie nie podetrze i nie wiem jak na niego zadziałać:zawstydzona/y::confused:
a co do samodzielnosci to macie racje, jak ja mówie ze moi musza swoje łóżka scielic, talerze chowac do zmywarki czy pomóc w rozpakowaniu to sa w wielkim szoku i twierdza ze przesadzam a ja nie zamierzam za wszystkich latac wystarczy ze za pozostałych w domu musze robic

mnie cyganie tez wkurzaja, ale u nas to sa bogaci, jezdza sobie autami jak chca, parkuja gdzie chca, porazka
 
Madii- córka pierwszy raz na obozie sama? wierzę że się stresujesz ja to jestem taka panikara że też bym pewnie się denerwowała.

też nie jestem rasistką i też nie cierpię cyganów!

ja odkąd mieszkamy w DE nie spotykam się już z głupimi reakcjami na trójkę dzieci, mieszkam w małym i bardzo "płodnym" miasteczku:-D trójka dzieci to tutaj niemalże norma a i rodzin z czwórką i więcej nie brakuje więc nikt tu nikogo nie krytykuje. W PL było zupełnie inaczej niestety.
Ostatnio u lekarza właśnie zagadała mnie pewna starsza Pani i jak jej powiedziałam że spodziewam się czwartego dziecka to aż klasnęła w dłonie z zachwytu i mówiła "cudownie" w takich sytuacjach to człowiekowi naprawdę miło się robi.
W wakacje odwiedzimy teściów w polsce, oni jeszcze nic nie wiedzą i niestety wiem pewnie jak zareagują...mój M. jest jedynakiem bo moja teściowa uważa że tylko jedynacy są szczęśliwi i taki model rodziny to ideał. Często słyszę że ona na moim miejscu to by zwariowała itd. ale nie mniej jednak są dziadkami z prawdziwego zdarzenia i kochają bardzo swoich wnuków także będę musieli się z tym oswoić i koniec.

moja córcia dzisiaj kończy 8 lat. Zaraz jadę po nią do szkoły i potem będziemy świętować w rodzinnym gronie:-)
 
Madi, happymama wszystkiego co najlepsze dla waszych cór :-)

Madi da sobie rade pewnie na obozie ;-) juz duza dziewczyna i dobrze ze taka poukladana :tak: :-)


glowa mnie cos boli... obiad zrobilam, wiec chyba sie poloze.... :baffled: na dworze sie przejasnia na szczescie
 
happy..buziaczki dla Córci..


Liza... nie nie pierwszy raz jedzie ,ale z reguły jeździła pociągiem, a teraz busem i to do Czech..trochę daleko...ale w sumie bywała dalej:)

tak jakoś sie obawiam...:-(
 
Hejjj
U nas padalo dzisiaj rano tak ok 5,00. Obudzilam sie z koszmarnym bolem glowy i polowy szczeki:((

Liza te lozka sa metalowe;))

Madii Happy 10000 lat i buziakow dla dzieciakow:))

Jedno z pierwszych pytan jakie my slyszymy to czy jestesmy bardzo religijni hahaha (ja ateistka M nie uznaje kosciola)
Jak idziemy ulica to widac jak nas licza:D
Ludzie sa nienormalni..rozumiem jak sa dzieci zaniedbane albo glodne ale jak ktos ma normalna wielodzietna rodzine to co im do tego???

Madii moja Goska juz dwa lata temu jezdzila na kolonie i ani razu nie bylo placzu ze chce wrocic;)) Niech jedzie i troche zmieni otoczenie:)
Faktycznie autokary to zmora,&&&&&&&& zacisniete za szczesliwa podroz

Lenka u mnie by siedzial az by sam sobie wytarl..ale ze mnie matka haha.
Moze go przekup czyms?

Happy w Uk 5 dzieci to tez zadna rewelacja tam dziwia sie jak ktos ma 12;))

Stefa licze na foto nowej fryzury. Pamietam bo razem odeszlysmy z trojki:) troche chora atmosfera:/

Ja powtazam mojej rodzince ze sprzatanie po nich i gotowanie to nie jest moj obowiazek tylko moja dobra wola. Goski idealem matki jest wytapetowany garkotlok ktory biega ze sciereczka za dziecmi....heh
 
Ostatnia edycja:
Happymum wszystkiego naj, najlepszego dla Córci!!

Lenka ja tak jak Poziomki, zostawiłabym niech siedzi. Zresztą miesiąc temu zaczęłam Alicję przyzwyczajać (nie chciałam, żeby był problem jak się Młody urodzi) i jak z początku się buntowała, to tak robiliśmy.

Madi trzymam kciuki za dobrą podróż córci. Na długo jedzie?

Poziomki i nadal nic????
 
happymama i Madii wszystkiego naj dla pociech oby zdrowe i szczęśliwe zawsze były :)

Madii fajnie, że młoda jedzie na obóz :) ja przeczytałam, że daleko bo aż do Czech to trochę się zaśmiałam pod nosem ;) bo ja do Czech mam ok 40 km hihi

Lenka ja też myślę jak dziewczyny, albo nie dasz się i niech siedzi do momentu, aż wytrze albo może ugadaj się z nim, że jak jest w domu to sam wyciera ;) Mnie kiedyś jakieś dziewczyny poradziły na fejsie odnośnie sprzątania pokoju przez moją Nadie, poradziły, żebyśmy umówiły się na jedną rzecz którą ma sama sprzątać.. doszłyśmy do porozumienia, że sprząta stolik ( bo tam wiecznie kopa rosła wszystkiego) i powiem Wam, że działa, jak widzi, że się już piętrzy to zaczyna bez słowa sprzątać apotem krzyczy, żeby zbierać rzeczy z jej stolika ;)

Wrócilam do fryzjera, hmmm w sumie to zadowolona jestem. Fryzjer polecił, żeby rozjaśniła włosy (zrobił mi ombre- farbowanie co 6 m-c) ponoć to rozświetla moją twarz, ogólnie to mam swoje bardzo ciemne i brązowe oczy , czuję się w sumie oki. No i ujarzmił moją grzywkę hihi, ciężko było, ale pokazał mi parę sztuczek, zobaczymy czy mnie się uda ;)

dziewczyny doradźcie jaki kolor wziąć
NOWOŚĆ ZMYSŁOWA NIEPOWTARZALNA SUKIENKA SALE L/XL (3370325025) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
ja mam ogólny dylemat ;) a fajna na plażing i cena kusi hihi
 
reklama
Do góry