reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Mamartusia fajna focia:))

Stefa zawsze trzeba atuty podkreslac;)))
To sobie dziecia uhodowalas:)))

Annaoj ciesze sie ze sie rozerwiesz:)
Czas szybko zleci, mi tez szybko zlecial:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki :-)

Ja dziś też tylko w przelocie, bo dziś popołudniu idziemy na imprezkę urodzinową :tak: Nareszcie jakieś urozmaicenie :tak: Starszaki sprzedałam ciotce, młodego upchnę u babci i nareszcie jako "bezdzietni" zaszalejemy ;-)

mamartusia ja ogólnie należę do tej nielicznej części społeczeństwa, która na plaży wytrzymuje 15 minut:cool: a jak sobie do tego dodam to, że właśnie na tej plaży jestem z trójką dzieci i muszę zabrać te wszystkie toboły, o których pisałaś to cieszę się, że tegoroczny wakacyjny wyjazd już za nami;-):confused2:
Czy ta prześliczna parka na zdjęciu to twoja osobista????:-)

Stefaa no ja do fryzjera to też idę jak już mi się kłania na ulicy :-D Sukienka jak dla mnie odwarzna- ja to czarna bluza dwa rozmiary większa i dla odmiany czarne rozciągnięta spodnie:zawstydzona/y:- ale ciekawa jestem efektu końcowego: nowa fryzura, nowa kiecka no no;-)
Kiedyś uwielbiałam czytać a teraz już tak dawno po książki nie sięgałam, że aż wstyd:zawstydzona/y: i nawet nie wiem w tym całym gąszczu co mogłabym wybrać :-(

annaoj kto jak nie ty? Dasz radę :tak:;-) A zostaw tutaj ten podły humor, może gdzieś zaginie w wirtualnym świecie :-D a ty z uśmiechem na ustach przejrzysz jeszcze raz czy wszystkie ubranka już gotowe;-):-D i ze spokojem zajmij się gośćmi. A sio złe humory, a sio:-D

anulaaa ze spokojem zacznij od początku;-) ale nie zazdroszczę. Masz rację- co tam trójka jak będzie więcej zacznę się przejmować :-D Ty nam nie strasz poziomki, bo nam jeszcze nie urodzi ;-)

Poziomki no nie wierzę, że ty jeszcze tutaj?!?!;-):-D:szok: A może w rocznicę bitwy po Grunwaldem mała "Władzia" się urodzi;-)

No ok to idę się ogarnąć co by delikatnie człowieka zacząć przypominać i wyruszamy. Do jutra.:-)
 
mamartusia ja ogólnie należę do tej nielicznej części społeczeństwa, która na plaży wytrzymuje 15 minut:cool: a jak sobie do tego dodam to, że właśnie na tej plaży jestem z trójką dzieci i muszę zabrać te wszystkie toboły, o których pisałaś to cieszę się, że tegoroczny wakacyjny wyjazd już za nami;-):confused2:
Czy ta prześliczna parka na zdjęciu to twoja osobista????:-)

Tak to mój mąż i moja, jeszcze przez chwilę najmłodsza, myszeczka. :tak::tak:

udanej imprezy!!!!!!
 
No mąż niczego sobie ;-):tak::-p a myszka prześliczna :tak: Eh żeby mój małż potrafił taką zrobić ;-) Dzięki, mam nadzieję, że będzie udana.
No to lecę! Paaaa:rofl2:
 
Luna to pobaw sie i za mnie bo ja jeszcze troche poczekam;)

Mamartusia moj malz jak juz wdepnie na plaze to w skarpetkach i butach bo na bosaka nie lubi a ja po lesie chodze boso:)
 
Ostatnia edycja:
I trochę mi lepiej:-)
Mamartusia świetna fota. Mąż niezłe ciacho (wróże dalszy przyrost dzieciowy u Was;-)) Córcia śliczna.
Luna bawcie się dobrze.
Poziomki ja po ogródku uwielbiam boso chodzić, po plaży oczywiście też.

Mój Igor wraca dzisiaj, już się doczekać nie mogę, stęskniłam się/
 
Annaoj to juz po wizycie?
Tez po ogodku z dzieciakami smigalysmy bez butow:))

Wiecie co?.. Nuuudzi mi sie:/

Mamartusia Annaoj ma racje;) maz przystojniak chyba mnie dogonisz haha
 
Ostatnia edycja:
Mamartusia świetna fota. Mąż niezłe ciacho (wróże dalszy przyrost dzieciowy u Was;-)) Córcia śliczna.

Mamartusia Annaoj ma racje;) maz przystojniak chyba mnie dogonisz haha

o matko wyplujcie te słowa :-D:-D:-D:-D

ja lubię chodzić po piasku, ale nie lubię kopać - piach mi się przykleja do rąk, wchodzi pod paznokcie, czego później nie dotknę to całe w piachu.
 
reklama
Do góry