reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

ja już wróciłam ale sobie odwaliłam paznokcie :-D lato przychodzi to mi się kolorów chce :-) taki dobry humor miałam i też mi go mama :angry::angry::angry::angry: nosz normalnie nie idzie czasem z tymi naszymi starymi :angry: dzwoni z zaproszeniem na imieniny które robi tydzień wczesniej w ostatni dzień a jak jej mówie że nie przyjedziemy bo mój pracuje to ona na to: tak myślałam,ze wymyślisz że Darek pracuje :angry::angry::angry: brak słów musi się zwolnić bo trzeba do teściowej na imieniny zapowiedziane dzień wcześniej jechać i nie można w inny dzień bo ona nas zaprasza na niedziele!! :-D
 
reklama
Liza zaglądaj bo dawno Cię nie było:tak:
ZDRÓWKA dla dzieciaków

Annaoj odchamiłaś się ??:-D
No tez mam taką nadzieje i może u Was wkońcu bo to już przegięcie...

Anulaa pochwal się:))
Nieźle Was mama urządziła:baffled:
 
poziomki..współczuję mdłości..

młodzież jest jednak wytrwała .. dziewczyny siedziały i gadały do 2 w nocy...i rano wstały i poszły na zakończenie roku szkolnego:-D


a trójca.. szaleje od rana:-D
 
madi to prawda z ta mlodoscia, pamietam imprezy do rana, kilka godzn snu i czlowiek normalnie funkcjonowal a teraz niech zabraknie mi godziny snu:no:ale fajnie ze masz taka duza corke, ja sie ciesze ze pierwsza jest corka. w ogole jestes dla mnie mega bohaterka ze ogarnisz taka trojce:)

poziomki zyjesz? czy rodzisz?
 
ja co wchodzę to się zastanawiam czy czasem nie bedzie wiesci od Poziomki z porodówki:-D

Madii no w sumie to ja sobie nie wyobrazam nawet trójcy, jak ogarnąć, a jak były niemowlakami, w ogóle dziewczyny są mi obce:sorry:

my wczoraj zakonczenie w przedszkolu, jakie te dzieci już duże, od wrzesnia do szkoły:shocked2:
 
Hej Dziewczeta:-D
Melduję że jestem i niestety jeszcze nie rodze,we wtorek mam wizyte u gina..ciekawe co powie:confused2:
Mdłości po nocy minęły wiec da sie zyc:sorry:

Madii tez pamietam te czasy kiey mogłam spac 2h na dobe....ach:-D
Trójca w domu chyba do okiełznania?

Lenka do 4 razy sztuka:-D
 
ta młodość.. :-Dteraz siedzą i plotkują dziewczyny:-D qrcze jak wychodziły na zakończenie roku.. buty na obcasie. oko pokreślone..:szok: kiedy ta moja kruszynka urosła :szok: a ja sie starzeję.....


a opanowanie trójcy w domu.. jest latwiejsze.., boooo , krzesełka wystawiam do łazienki,( notorycznie wchodzą) wszystko co niebezpieczne dla nich dawno wyniesione.. na wysokości ich rąk także..musieliśmy mieszkanie"przygotować" dla nich:-D

a tu ciekawostka Lenka..jak były niemowlakami było znacznie łatwiej..:-)

poziomki dobrze że jeszcze nie urodziłaś
 
ja też sobie nie wyobrażam ogarnięcia trojaczków ale pewnie jak się stoi przed faktem dokonanym to trzeba sobie radzić i tyle, mimo tego chylę czoła madii przed tobą.
Na forum "luty 2014" też jest dziewczyna która dowiedziała że kilka dni temu że w brzuszku biją trzy serduszka;-) i ma ona też już jedną córkę.
 
reklama
Do góry