reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej dziewczyny!
Ja ostatnio coś czasu nie mam na bb. Urządzamy hani dziś imprezę urodzinowa. Jak ten czas szybko leci...
Wszystkie was dziewczyny pozdrawiam:)
 
reklama
Magda 100 lat dla córki.

Poziomki no Ciebie ciężko będzie dogonić ;-), przynajmniej ja Ciebie nawet nie będę się starała dogonić ;-)

U koleżanki zaliczyłam pierwsze czułości z WC ;-)

U koleżanki mi fajnie dzieci bawią się z innymi dziećmi.
Łóżeczko Lili wyprane ;-)
 
Milla dam znać ale to jutro bo dziś łóżeczko mokre jeszcze, Lili dziś jeszcze śpi z mamusia.

Zaczęły się przytulanki z WC, z których ja się cieszę ;-)
 
witam
mila zdrowka dla dzieci
w jakiej branzy pracujesz jak moge zapytac ?
poziomki ja Ci mocno kibicuje ale absolutnie nie bede Cie gonic.ja juz.zakonczylam rozmnazanie
mama290 ile ma juz najmlodzy?

u nas bez zmian,czas szybko leci,najmlodszy duzo spi.smieje sie gaworzy,sredniaki sa nadal w domu bo jedzimy z O nadal i robimy badania musi byc calkiem zdrowy do badan
 
Magda najlepszego dla córci


Milla ha Ciebie niezmiernie podziwiam


W końcu dzisiaj Olek nie spał w dzień i będzie wieczór dla siebie, ostatnie kilka dni robił sobie drzemki przed 17 ...

SO good a są jakie podejrzenie od czego te bóle
 
Milla a bo już się martwilam brakiem objawów hi zazwyczaj ciąże u mnie z mdłościami i wymiotami a w tej póki co nic aż do dziś, a cieszę się bo może to dobry znak że fasolka się rozwija ;-), oby tak było ;-)
 
reklama
Do góry