reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Ja tak obserwuje ze im starsi to gorsi taki sieją pogrom ze pies sie nawet chowa jak ich widzi :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hahahaha No dokładnie, ale cos w tym jest bo nawet w bajkach czy horrorach bliźniaki sa tymi niegrzexznymi, postnymi nieznośnymi dzieciakami.
Na szczęście w szkole sa rozdzielone i mogą spokojnie sie uczyć
 
Moi narazie w przedszkolu ale sa razem ale maja dodatkowa panią dla sobie [emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja kiedys tam w mdlodosci chcialam miec dwoje dzieci. A teraz moglabym miec nawet i szescioro ;) a co do ciaz to ja odpukac chwilowo w tej czuje sie wiele lepiej niz w poprtedniej czego sie nie spodziewalam po 5 ciazy. Ale pewnie na pozniejszym etapie bede juz narzekac ;)
 
Poziomki nadal nurtuje mnie pytanie czy masz same córki? Jeżeli chodzi o prace to ja robię w naprawde fajnym urzędzie. Raczej sami młodzi ludzie i super nastawienie do matek małych i większych dzieci. Mój szef ma 3 dzieci :-)
Mama z ta dodatkowa Panią to chyba przesadzili? Wiem ze grzecznych bliźniaków raczej nie ma ale zeby az tak?
Doris na pigule wredna trafiłaś. Dobrze ze takie to juz raczej wymierajacy gatunek
my nadal w szpitalu nie wiem nic cholercia. A w domu najmłodszy bliźniak kolejny antybiotyk wczoraj dostał ehh
 
Mama No to niezle!! W przedszkolu tez były razem ale szkoła je rozdzieliła co zreszta bardzo mnie cieszy

Happy aż Ci zazdroszczę

.milla tak same dziewczyny i teraz Rez pewnie bedzie dziewczyna ;)
Super trafiłaś z praca :)
Zdrowka dla Was!
 
Poziomki, tym razem jest chłopiec, hi hi. Takie mam przeczucie! A zawsze się sprawdza!!!
i jeszcze sposób mojej koleżanki, hi, hi spójrz w lusterko na swoje oczy....na którym białku masz pęknięte naczynko?
Milla, gdzie masz trzeci suwaczek? jak to się stało, że masz dwie pary bliźniąt? Ja tez chciałam bliźnięta, ale nie udało się niestety.
 
reklama
Poziomki a mi sie wydaje ze będzie dziewczynka :) panią dodatkowa maja przez przypadek ale teraz sie sprawdza jak wychodzą pobawić sie to ich ma na oku miasto ufundowało dodatkowe godziny i ruszył program i jak ich zapisywałam to zatrudnili dodatkowe osoby bo spodziewali sie dużo dzieci a wyszło tak ze tylko moje chłopaki przyszli i tak maja swoją prywatna panią bardzo sympatyczna i z zapałem bo oba jest zaraz po studiach i to jej pierwsza praca


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry