reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

lenka na razie nic jeszcze nie wiemy,dalej robimy badania
dorota ja tam sie cieszylam jak ciaze dobrze znosilam i zadnych mdlosci nie mialam nigdy za tym w ciazy nie trsknilam
mila fajna praca
 
reklama
Ben 5 marca będzie miec 4 miesiące już i az rośnie jak szalony ciuchy 3-6 już na styk
Poziomki depczemy ci już po piętach niech sie komuś trafia bliźniaki :)
Milla to najlepiej ma 3 ciąże 5 dzieci cwaniara :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Dzięki dziewczyny za życzenia dla córki.

U mnie nic ciekawgo się nie dzieje. Dzieci trochę przeziębione, więc siedzą w domu.

Dorota ja też w drugiej ciąży się martwiłam brakiem mdłości, ale wszystko było ok.

Poziomki ja nie podejmuje się wyzwania. 4 dzieci to takie max,
 
Dziołchy nigdy nie mówcie nigdy.., ja mówiłam [emoji23][emoji23][emoji23]

Magda 100 lat dla Hani

Lenka wieczór udany :D?

Dorota ja nigdy nue rzygalam i cieszę sie bardzo, mdlosci mi wystarcza. Ale to prawda , wysoki poziom progesteronu funduje nam te atrakcje

Milla ja chyba jedyna współczuje ci zajęcia[emoji12] ale ważne żebyś Ty była zadowolona :)

Mama oby nie mi Hahaha
Moja nosi ubranka na 12 mcy a ma 8:)
 
A mija ma 20 miesiecy a nosi na 12 :), taki maluch z niej.

Poziomka, planowalas mniej dzieci? Ja chcialam piecioro, ale moj maz nie byl przekonany do kolejnego wiec zycie nas zaskoczylo czwartym :)

Jak nigdy nie zalezlo mi na plci to tm razem naprawde chcialabym dziewczynke :)
 
Hej
Witam się poniedziałkowo.
Byłam dziś na badaniach krwi, bo jutro wizyte mam u endo, w przychodzi jak bym pobrała nr do laboratorium to by było 46 osób przede mną :szok:. Ale na drzwiach kartka, że kobiety w ciaży wchodza poza kolejnością, stanęłam z przodu kolejki, mikt nic nie mówił,bo widzieli, ze jestem w ciąży. Wchodzę a tam pielęgniara pyta gdzie mam numerek, mówię, że nie mam bo jestem w ciąży i wchodze bez kolejki a ona na to pyta czy ja się źle czuję, bo jak dobrze to mam stać jak wszyscy:szok:. Powiedziałam, że źle, hi hi :-) i że to chyba jakiś żart :-). Oczywiście pobrała mi krew, chyba nie miała wyjścia :tak:
 
Poziomki a co bliźniaki jedno więcej [emoji51]ale tak na serio to ciąża moja była straszna i bardzo nerwowa już bym nie chciała przezywać tego jeszcze raz ale kto tam wie :)
Słodka owsianka planować to można Hehehe ja już nic nie zakładam chciałabym jeszcze może będzie mi dane :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Słodka gdybym miała tylko planowe to byłoby 2 mniej a teraz robiłabym zawrotna karierę Hahaha
Życzę Ci zeby sie udało :)


Doris ja tez tak robiłam bo mamy pełne prawo do tego. W pl badania robi sie nadczo a ciężarna głodna w każdej chwili moze sie bardzo złe poczuć. Jest straszna znieczulica na ciężarne, emerytka potrafi powiedzieć ze "trzeba było D nie dawać"

Mama ja bym osiwiala teraz z bliźniakami No Way!!
 
reklama
Do góry