reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Mama wiem ze nigdy sie nie mówi nigdy. Ale teraz to jest ostatnia rzecz której mi potrzeba. Śle swoją droga to dla mnie ciąża to super stan. Tego wsystkim zazdroszczę.
Z jak Twój Ben? Rośnie zdrowo?
 
reklama
A mi się ostatnio śniło zdjęciem w zaawansowanej ciąży i tak czekałam w tym śnie na ruchy i się nie doczekałam , aż mi się smutno zrobiło

Milla zdrówka dla Was biedaki, nie długo wiosna będzie lepiej i najlepsze życzenia dla dzieciaczków, niech się zdrowo chowają
 
Ben zasuwa jak torpeda az mi szkoda ze nie może dłużej pozostać taki malutki nawet mamy ząb na horyzoncie co jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
No ostatnio ciazowy wirus tutaj panuje :)

Milla trzymaj sie i sily ci zycze !

Mama a u ciebie juz koniec z kolejnym dzieckiem?
 
Dorota narazie spokoj.

Happy ja tez juz kolka razy mówiłam ze to ostatnia ;)

Doris witocxnie taka Twoja uroda :)

Słodka my za każdym razem sie naszukamy, masakra

Milla zdrowka dla Was

Mama moja Nela tez zasuwa aż ciezko uwierzyć ze ma dopiero 8 miesiecy.

Lenka biedaku, ale sen o ciazy dobrze wróży.

Wirus jest mocno zaraźliwy Hahaha strzeżcie sie

Przyszedł mi list na usg na 29.03:)

Jestem ledwo żywa, dzieciaki na szczęście juz zdrowsze.
 
Happy muszę dokładnie posprawdzać bo coś mi przecięli ale sami nie wiedza co narazie sie cycujemy wiec o tym
Nie myśle ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałam :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Mama cycowanie to chyba nie jest 100% przeszkoda do ciąży? Na razie odpocznij ale jakpotemzbajdxuezz siły to czemu nie?
A tutaj rekordzistka jest chyba Poziomki, tak? Masz same dziewczynki na razie? Trzymam kciuki za chłopca tym razem.
U mnie najmłodsze maja prawie 9 miesięcy i Łukasz pełza i wstaje a Ola raczkuje tylko i siedzi na razie. Zębów brak chociaż patrząc po starszych dzieciach to juz powinno cos sie dziać.
przepraszam ze pisze najwiecej o sobie ale cieżko misie jeszcze tu połapać bo ja z telefonu pisze ale z czasem na pewno sie Was wszystkich nauczę i zapamietam
 
Do góry