reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

cześć dziewczyny
i ja się odmeldowuje

Zaglądam, podczytuje co u Was, ale jakoś się zebrać nie mogłam.
Kate jeszcze nie wróciłam do pracy, a arczej do nowej nie poszłam. Prawdopodobnie od marca, ale zobaczymy jak będzie. Przedstawiłam swoje oczekiwania finansowe i zobaczymy. Nie mam parcia, więc jest to dla mnie element raczej nienegocjowalny.
Jak ty to robisz, że Twoje dzieciaki takie spokojne śpiochy? Jak chłopaki się maja?
Dzieciaki, odpukać, zdrowe. ja za to walczę z jakimś bakcylem od przed świąt. Teraz na drugim antybiotyku jestem. Trochę sobie sama jestem winna, bo jak tylko było mi lepiej pojechałam "w błoto". Wciągnęłam się bardzo i teraz praktycznie wszystkie weekendy mam zagospodarowane, albo jeździmy albo wystawy albo B na polowania z psami chodzi.
Pod koniec stycznia idę z Alicją na podcięcie wędzidełka.
Wylądowaliśmy też w końcu z Igorem u psychologa. Najprawdopodobniej to nadpobudliwość ruchowo-emocjonalna, czeka nas psychoterapia (nie chce się zgodzic na zadną farmakologię)

Stefaa jak z Twoją pracą?
Poziomki dobry plan na za 3lata:happy:
Doris cieszę się, że to już II trymestr
Happymama oby mdłości Ci szybko przeszły i wrócił dobry nastrój
Dorota dobrze, że dzieciakom się nic nie stało, pewnie jakas rehabilitacja Cie czeka.
Mmufinka witaj i będzie dobrze, widocznie tak być miało.

pozdrawiam wszystkie, obiecuję sobie i Wam być częściej

Misiarska, Mamartusia, Mama i wszystkie które z nami były i znikneły odmeldować się:huh:
 
reklama
Bry

Jestem i ja :) u nas po staremu, praca, dom i dzieci wiadomo ;)

Samuel wczoraj rozwalił głowę na szczęście obyło się bez szycia ale milimetry i byłby bez oka :( wygląda jak po walce bokserskiej oko ledwo otwarte tak spuchniete i sine

Annaoj a co z Igorem ze byliście u psychologa? Pytam bo też mam trochę problemów z Samuelem i zastanawiam się nad wizytą :/
 
Annaoj widziałam na Fb I jak ja Ci zazdroszczę tego błotka ;)

Halina dobrze ze oko w całości.

Nas czekają wizyty u logopedy z blizniakami bo sa postępy ale za małe.

Nelkowy ząb juz na wierzchu wiec moze sie trochę uspokoi
 
annaoj- podziwiam cię z tym błotkiem ;) fajne hobby!

ludzie marzę już o wiosnie, mdłości zelżały, daje się żyć pomału ;)

mmufinka dasz radę!
 
Witam
Happymama który to tydzień u ciebie?

Halinka biedny Maksiu, dobrze że oko całe.

Ja z Alim idę do poradni psychologiczno pedagogicznej, ja chciałam sama z nim iść ale pani ze szkoły też mi to zasugerowała, teraz jestem w trakcie załatwiania wszystkich papierów. Wczoraj byłam z Alim na szczepieniu, był rzeczoznawca nasze auto do kasacji, teraz czekamy na kasę za niego i trzeba kupić coś innego bo na wsi bez samochodu jak bez ręki.
Ja czuję się ok

Poziomki ile ta twoja najmłodsza córeczka teraz ma? Nela ma na imię? Ślicznie, będziecie jeszcze pracować nad synkiem? Może córka? Czy produkcja ( żart) zaprzestana?
 
Dorota ja mam dosc ale M ma jakies niecne plany jeszcze.
Maleństwo nazywa sie Aniela nazywamy ja Nela, ma 6,5 miesiąca :)

Moje dziecko ma nowa fazę i teraz każe mi spac na kanapie przed Tv. Jak tylko ruszę sie z nią do sypialni natychmiast sie budzi:/
Dobra wiadomosc to taka ze dwie dolne jedynki juz wyszły :)
 
Happymama jeszcze raz serdecznie gratuluję, ciąża planowana rozumiem?

Poziomki śliczne imię ;-), dziękuję za odpowiedź, 6,5 miesiąca jak to szybko zlecialo.

My dziś wieczorem jedziemy zobaczyć auto
 
reklama
Dorota fajnie ze jesteś


Poziomki Twoja córa idzie do przodu jak szalona. Na kanapie przed tv no przecież super miejsce :)

Happymama dobrze ze mdłości odpuszczaja
 
Do góry