reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Dorota multipla nue najpiękniejsza ale b praktyczna.
Ja musze przekopać pokój dziewczynek ...

Milla ona siostry goni a one szybko biegają to musi sie szybko nauczyc ;)
Moje bliźniaki tak nie goniły
Dobrze ze nic Ci sie nie stało.

Padłam wczoraj wieczesniej i dziewczyny zrobiły sobie imprezkę. Wszędzie był popcorn i mleko.
Nela sie przestawiła i nareszcie spi w nocy, mam nadzieje ze tak zostanie.
 
reklama
hej jestem i jak :)

zaglądam tu mało, bo ciągle coś się dzieje:) wiecie ja nie usiedzę w miejscu, trochę się wciągnełam w akcje non-profit i zaczynają mi bokiem wychodzić, ludzie potrafią dać w kość, a najgorzej jak każdy myśli, że mu się należy.

Annaoj pracy nie mam, zrezygnowałam tej w Tychach, za daleko, warunki inne niż obiecywali, wiec dałam sobie spokój już na początku. Też ostatnio nie mam parcia na pracę, chcę robić w końcu coś co lubię, a nie coś co muszę:) Piszę plan o dotację, może coś z tego wyjdzie :D

poziomki to jest niemożliwe, żeby ona tak stała ! szok, moje po 13 mc i miały problemy, a cała trójka to taka podłogowa była, nie żebym ich przetrzymywała w fotelikach. Jak wróciłaś to i dziewczyny wróciły, widzisz masz tę moc !

lenka a jak tam Twoje ćwiczenia, ciągle działasz?

Doris wiesz kiedyś zarzekałam się, że nie chce, dzieciofobia itp, a teraz sobie myślę, że brakuje w domu zapachu dzidziusia. Poszłam do lekarza, ale nie jest za dobrze, po trzech cesarkach lekarz nie radzi ryzykować, a ja nie wiem czy jestem, aż na tyle odważna ;)

Halina jak sobie radzisz po powrocie do pracy ? Ciągle nam ta kawa nie po drodze ;)

ściskam Was i cieszę się ogromnie, że forum odżyło ! Tylko mam problem z logowaniem sie przez telefon, a na kompa nie zawsze jest czas i miejsce :(
 
Stefaa tutaj w de nikt nie widzi przeciwskazań do większej ilości cc, a miałaś jakieś komplikacje, masz problemy z blizną? Osobiście znam dwie mamy po 5 cc i wszystko odbyło się bezproblemu ;) ale wiem że w pl odradzają już ciąże po 3 cc.

Dorota ten fiat nie jest zły, wygodny i przestronny ;)

Milla ja cię podziwiam że ty pracujesz przy takiej gromadce maluchów, ja bym nie pociągnęła z pewnościa.

Poziomki no niezła Nelcia że tak stoi już, ale to fakt że starsze rodzeństwo mobilizuje ;)
 
Happymama trzecią cesarkę miałam robiona dwa tygodnie przed terminem bo blizna była już za cienka, ponoć gdybyśmy poczekali do skurczy, macica mogłaby pęknąć. Teraz lekarz powiedział, że jest deformacja macicy cokolwiek to znaczy. Ja wiem, że gdybym bardzo chciała to pewnie nie słuchałabym żadnych opowieści lekarzy ( już trzecią mi odradzano) Plus jest taki, że trochę sobie życe przewartościowałam, dorosłam do pewnych rzeczy, zachowań i już nie zarzekam się na zabój. A ten tego stał się jakby lepszy:)

dziewczyny pochwalę się :) w końcu mam swoje miejsce w sieci, po długich bojach, komplikacjach w końcu natrafiłam na dziewczynę, która mi pomogła :) skromnie zapraszam do siebie www.swiatwedlugdna.pl
Czekam na Wasze opinie

dobra ja wróciłam a gdzie reszta ??
 
Hej Poziomki wow Nela wymiata Stefa ja jestem po 4 cc i żadnych komplikacji nie miałam i spokojnie piąta tez bym dała radę tyle tylko ze ciąża mnie tak wymęczyła ze już mam dość Ben ten rośnie wzdłuż ubranka 0-3 już za krótkie
ImageUploadedByForum BabyBoom1452873149.401276.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1452873149.401276.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1452873149.401276.jpg
    154,8 KB · Wyświetleń: 247
Mam te moc! Mam te moc [emoji23][emoji23]

Stefa to prawda lekarze w Pl odradzają 3 cc a tu kobiety maja po 4,5,6
Plany dalej te same czy jakiś nowy pomysł??
Mi jeszcze daleko do mojego marzenia :/
To był moment poprostu zaczęła raczkować i zaraz wstała.


Mama sam cukier!!
Nela tez długa, ma niecałe 7 mcy a ubranka kupuje 9-12


Zmieniliśmy dziewczynkom szkole sztuk walki bo tam nie chciały ćwiczyć i doszłam do wniosku ze poćwiczę z nimi.
Tak wiec zaczynam trenować karate :)
 
reklama
Do góry