reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

hej dziewczyny,

w końcu dotarłam na odnowione forum i w szoku jestem- wróciłyście !!

brakuje jeszcze kilku osób, ale mam nadzieje, że je jakoś zwabimy do nas z powrotem

Gratuluje każdej z osobna ciążowych brzuszków, zazdroszczę tych maluszków, chociaż samej ciąży nie bardzo ;)
 
reklama
ja już napisałam do Doroty, ma sie odezwać

Stefa, jak zazdrościsz to do dzieła :-)

Happymama, jak się czujesz?

So.happy, słyszałam, że ten Twój Malutki synuś to grzeczny bardzo. a jak poród? Miałaś cc?
 
Cześć dziewczyny, dokładnie Doris mnie zwabila, dzięki Doris ;-)-więc jestem.

Widzę że duzo mamus jest w ciąży, serdecznie gratuluję każdej z osobna.

U mnie wszystko ok, dzieci chodzą do szkoły, są bardzo zadowolone, nawet Alanek, oliwka jest w 1 klasie i dobrze się uczy, gorzej trochę z jej zachowaniem, mało chorują teraz na wsi, odkąd mieszkamy na wsi z ich zdrowiem jest naprawdę wiele lepiej ;-)

Lilianna jest kochana choć nie daje sobie w kasze dmuchać i stawia rodzeństwo do pionu ;-)

Liluni robiliśmy specjalne badanie na tą samą chorobę co ma oliwka bo miała pewne objawy, dzięki Bogu Lili zdrowa.
Ali jest po drugiej operacji oczu.
Hmmm nie wiem co jeszcze wam napisać.
W sylwestra mieliśmy wypadek autem, inne auto wjechało w nasz tył na szczęście prosto w moje plecy tak że dzieciom dosłownie włos z głowy nie spadł, ja teraz bujam się po lekarzach i muszę w kolnierzu chodzić bo mam skręcony odcinek szyjny kręgosłupa i stluczona głowę.

Lili jest nadal na cycusiu oczywiście wszystko też je ;-),
Między mną a m wszystko dobrze.

Serdecznie was pozdrawiam i postaram się częściej zaglądać ;-)
 
Stefa a ja zastanawiałam sie kiedy nareszcie zajrzysz :)


Mmufinka witaj, jasne ze dasz radę. My mamy busa 9 os na wszelki wypadek ;)

Maluch zaczął raczkować i wszędzie jej pełno :)
Do tego zabkuje i spi kiedy chce a ja chodzę jak zombie:/
 
reklama
Do góry