reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Doris ubranka 0-3 juz mam sprzedane ale gdybys chciała to moge poszukać i kupic Ci nowe lub używane. Jak cos to pisz.


Mama jak to nie wyszła? Moj M cos wspomina nieśmiało o jeszcze jednym za 2-3 lata[emoji15]
Moje bliźniaki przechodzą okres rozpierdzielmy wszystko co stoi na drodze [emoji20]

Venicee cieszę sie ze wszystko dobrze :) niech księżniczka rośnie!
Dlaczego w szpitalu synek?


Chyba mnie jakaś grypa dopadła bo marnie sie czuje[emoji52]
 
reklama
Hej
U nas mrozy nawet do- 20,
Mama poziomki ja dostaję gesiej skórki jak pomyślę o ciąży tak mnie ta ostatnia wystarczyła, nawet jak by mi ktoś zagwarantowal 2 dziewczynki bliźniaczki to św nie skuszę

Venice fajnie ze wszystko dobrze
 
Doris ubranka 0-3 juz mam sprzedane ale gdybys chciała to moge poszukać i kupic Ci nowe lub używane. Jak cos to pisz.
Poziomki, ja mam większość takich małych rzeczy po Julii ale szukam czegoś łądnego, oryginalnego, jakies łądne,pajacyki, myszkowe, uwielbiam kropki, róż ale taki ciemniejszy a nie blady. Jakby coś Ci się rzuciło w oczy daj znać.

Hej
Mama poziomki ja dostaję gesiej skórki jak pomyślę o ciąży tak mnie ta ostatnia wystarczyła, nawet jak by mi ktoś zagwarantowal 2 dziewczynki bliźniaczki to św nie skuszę

Dobre, dobre...ale so happy przecież Ty marzysz o bliźniakach :-) :-) ;-)
 
Ostatnia edycja:
Poziomki byli na pogotowiu..balismy się że młody się odwodnił...ale na szczęście wrócili razem do domu !
Bliźniaki mówicie? no spoko są ...ale nie dla mnie w tym wieku już hehehhe...
 
Venicee cieszę się że wszystko ok.

ja się czuję fatalnie, jak weszłam w 10tc to mdłości i wymioty wróciły ze zdwojoną siłą, odrzuca mnie od wszystkiego i wszystko mi śmierdzi, nie mam na nic siły, okropne to jest!
Wczoraj widziałam maluszka jak brykał sobie w brzuchu :)
 
Venice super ze wszystko ok, zdrowia dla młodego.

Do happy no nie dasz się namówić ;)
U nas śnieg padai troszkę mróz zelzal ale i tak zimno, a dzieciaki za tydzień ferie zaczynają

Ania a ty nie zamarzlas na tej wsi ?
 
Happy współczuję samopoczucia wiem doskonale przez co przechodzisz
Doris tak bliźniaki to było moje marzenie ale na ten moment nie realne, rozmnażanie już zakończyłam, 4 mi wystarczy no chyba że ktoś mi już gotowe niemowlę dam bez ciąży i porodu to ewentualnie się zastanowię haha
Lenka u nas też za tydzień już ferie
A u nas bez zmian najmłodszy rośnie, nadal bardzo dużo śpi,gaworzy. Starszaki nadal go uwielbiają.dzisiaj trochę popadalo śniegu u nas M uczył jeździć młodych na nartach
 
Hej:)
Dzieciaki mi sie poprzeztWialy i zamiast spac w nocy to śpią w dzien:/ na szczęście te co do smoły chodzą to śpią normalnie.

So Happy mi ostatnia ciaza dała w kość, dziwie sie jak przetrwałam :/
Ja juz dziękuje za bliźniaki hehe

Doris konkretnie napisz co chcesz i jakie rozmiary a bedzie mi łatwiej

Venicee dzieciaki szybko sie odwadniają, dobrze ze nie musiał zostawać

Happy moze w 2 trym bedzie lepiej?
 
Poziomki, pajacyki ładne, oryginalne wzory rozmiar 56-62, kolory żywe, fiolet, ciemny róż, granat, róż z brązem. Motywy myszki,misia wiesz o co chodzi, nie takie zwykłe pstrokate bawełniane.
 
reklama
Mogę dołączyć? Mam 3 córki 5 lat, 3 lata i pół roczku a dziś zrobiłam test i dwie kreski ! Jestem przerażona, mamy małe mieszkanko 2 pokoje, u dzieci w pokoju 20m ledwo rozplanowałam im pokój a tu taki psikus! Z jednej strony się cieszę, ale nie wiem jak to będzie mamy dwa auta ale każde 5 ososbowe, trzeba uzbierać kase na 7 osobowe łączny dochód mamy 5500 ale ja jestem na macierzyńskim a chciałam iść do pracy i w ogole ;(
Boje się ze z 4 nie dam rady ;(
 
Do góry