reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

ania - do teściowej charakterku już się przyzwyczaiłam. Dzisiaj też miałam małą przeprawę, ale to szkoda pisać. Co do odróżniania dziewczynek, nadal zastanawiam się jak ja to zrobię....

Liza - to Twój ślub - nie daj się. Moi rodzice i teściowie też chcieli rządzić. Ale nam się udało postawić na swoim....

Dorota - ja też idealna nie jestem - zdarza mi się pokrzyczeć. Ale mam podejście, że to ja i mój mąż jesteśmy od wychowywania, a nie babcie i dziadkowie. Nie jestem aż tak niedysponowana, że nie mogę mieć kontroli nad swoimi dziećmi. I mam nadzieję, że teściowa w końcu to zrozumie.

pysia - biedactwo.... Wiecznie zabiegana....

annaoj - może i masz rację. Ale jednak wolałabym, żeby miały wspomnienia związane z babcią i z dziadkiem jak najbardziej pozytywne, a nie pamiętały, że babcia cały czas na nich krzyczała.


anulaaa - może Ty mi poradź, jak odróżnić po urodzeniu dziewczyny?



kate - ja wesele miałam na 80 osób i to już mi się wydawało tłumem.....

stefaa - zakupy zakupami, ale o nas się nie zapomina :tak:

U mnie dziś wieczorek leniwy... Zresztą jak caly dzień.... No i chyba muszę się do szpitala spakować..... Nie sądzicie?
 
reklama
Ale produkcja tutaj.
Ja wlasnie wykapana wskoczylam do wyrka :).
Moze i ja sie zdecyduje na te pieluchy :).
Poziomki ciekawa jestem efektu kuchni :).
Misiarska nie martw sie napewno rozpoznasz ;).
Doris podziwiam spani z maoa i mezem ja bym sie w zyciu tak nie wyspala :/.
Stafaa szalejesz na fb ;).
I nie wiem co dalej mialam pisac. Skleroza ciazowa :/.
 
Witam nocnie .

MAMCIA ja sie już wyspalam ,pospalam 3 godz i teraz juz zasnąć nie umiem :-(, a jak u Ciebie z nocami ?.

Doris też podziwiam spanie z córka i mężem ,ja to najchętniej spalabym sama ,wtedy bym sie chyba wyspala :-). Miłego dnia wolnego dla Ciebie :-).

ANULA witaj :-).

ANIU no to teraz ja pomylilam Poziomki ze Stefa :-), dzięki za poprawę :-).I co dzieci pojechały ? Teraz masz luz więc korzystaj :-), też bym tak chciała na chwilę taki luz :-).

MISIARSKA nikt ideałem nie jest :-), ale masz rację ,rodzic to rodzic a nie babcia :-), ja bliźniąt nie mam i mieć nie bede ,ale tak jak dziewczyny mówią ze po ubraniu ich możesz rozpoznać ,a moze nie bede identyczne ,lub ktoras bedzie miała cokolwiek innego od drugiej i tym je rozroznisz :-).

STEFA dzięki za przepis :-).

POZIOMKI widzę cieta ostatnio na M jesteś :-(, musiał Ci zalesc za skórę , ale grunt to nie dac sobie popsuć nastroju :-).
Fajnie z tymi meblami ,czekamy na fotki .

No i więcej nie pamiętam

Byłam u kolezanki ,u niej alan mi sie uspal co jemu sen w dzien sie nie zdaza ,przez to drzemkę wieczorem miał kłopot z zasnieciem . M po nas podjechał do kumpeli :-), ja od niej kilka ciuchow dla oliwki i dla mnie kupiłam :-).

Aha Kate dopiero doczytalam ze też masz syna Alana :-).

O tych pampersach też słyszałam i też zastanawialam sie nad nimi, myślę ze też kupię kilka na próbę
Jakie polecacie ? Gdzie je kupić ?

Dobra idę moze uda mi sie zasnąć
 
Sorki za post pod postem ,ale z tel pisze


Oliwka już wyspana :-(, teraz muszę czekać aż ona zasnie bo non stop coś chce więc i tak nie zasne jak ona wiecznie mnie wola :-(.
Mój M chyba w ciazy jest :-), wstał właśnie i poszedł do kuchni jeść hi , ja nie jem po nocach a on tak hi .
 
hej laski

zasiadam do wascodziennie rano,zeby cs naspokojnie zskorbnąć, to Kaceperkmiał wczorajdzień na niespanie i tyle było mojego pisania. Dominika tez podziębiona. pojechałam z nia do lekarza, bo ją strasznie gardło bolało,m myslalam,że to angina, bo miala kropkę na migdale a sie okaząlo,że popuchnięte kanaliki w uszach strasznie.dziwne....

ania 138 pięknie wyglądasz, taka zgrabniutka

mamcia to czekamy teraz na twjego maluszka:)

stefa fajnie,że sie tak wkreciłaś w coś co lubisz:) brawo

liza ja ci wsłczuje, nie chciałabym organizować wesela swojego jeszcze raz, mialam duze parcie, bylismy mlodzi, a rodzice nasi chcieli robic po swjemu, my swojemu, kupe niepotrzebynyh nerwów i szwagierka po weselu nagadala jakis glupot tesciowej i ogolnie cała magia skonczyla sie wielkim nieporozumieniem i niesmakiem........ważne jest aby żyć pożniej ze soba zgodnie a wesele minie. jakkolwiek duzo sily i odwagi w stawaniu na swoim:)

misiarska a moze jakies materiałowe bransoletki dla dzieczynek?
 
Misiarska moje dwujajowe więc nie jest źle ;-) rozpoznasz... u nas w klasie był Kasia i Basia jednojajowe ja je zawsze rozróżniałam. Moje często chcą być tak samo ubrane więc u mnie na ubranie nie licze :-D
Poziomki a to pod jakimiś zasłonkami szukać? bo szukałam kiedyś na allegro i nie było nic takiego
Marta to kawke pijemy? zapodam coś do kawko może :-)
lody.jpg
 

Załączniki

  • lody.jpg
    lody.jpg
    39,9 KB · Wyświetleń: 49
wpadam z rana ( póżniej nie będę miała kiedy) przypomnieć ze dzis o 21:30 łączymy się !! kto będzie :)

misiarska ja o Was niegdy nie zapomnę :) jestem z Wami ciągle duchem :D tylko jak pisać jak na minutę poajwia się 100 pytań do :)

pomysł marty na rózróżnienie malutkich jest bardzo dobry :) bransoletki z muliny :)

marta dziękuję :) no jest jakieś światełko w tunelu, że chociaż po pracy będę mogła spożytkować swoją nieposkromioną energię do działania i choć trochę poczuję się zrealizowana hihih mam głowę pełną pomysłów, w pracy nie ma szans na rozwinięcie skrzydeł .. latka lecą , dzieci rosną a ja ciągle parze kawe i zawalam się stosem dokumentów - papierkowa robota blęeee ;) ja wolę bardziej kreatywne działania.
U Ciebie też widzialam dzieje się dużo. piękne rzeczy robisz! Ta szafa bomba ! powiedz mi jakiej farby użyłaś ? Pochwal sie jak Ci idzie szycie na maszynie ?

Ania wszystkie informacje przekazałam siostrze dziś będzie na zakupach to sie dowiemy co jest i w jakiej cenie :)

happymama jak się czujesz w nowo-starej roli :) Fabianek grzeczny ?

mamcia a Ty spakowana do szpitala ?
 
reklama
Do góry