reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Annaoj Amelka super zadowolona dziś oznajmili z Wiktorem że siedzą razem :szok: coś mi się wydaje,że prędzej sobie chłopaka znajdzie niż koleżanke :-D dogaduje się chyba lepiej z chłopcami :-p po mamusi :-D:rofl2:
Tylko ten plan lekcji środa czwartek na 12 ehhhh no nie pasi mi to wcale :no: Dziewczynki też zadowolone ciekawe jak będzie dalej ze wstawaniem na nowo trzeba się nauczyć kłaść spać o 19 tylko jak :rofl2:

A ja przyszłam i łazanki robie smaki mam bo dawno nie jadłam ;-) potem na zakupki muszę jechać bo nie mają ciepłych kurtek ani czapek a rano już brrrrrr
 
reklama
LENKA odpoczywaj jak dzieci nie ma :tak:.

PYSIA milej pracy ;-).

MADII oj to co sie dzieciom stalo ze taka noc kiepska? oby czesto sie takie noce nie powtarzaly .Wyobraz sobie jaki luz i spokoj bedziesz miala jak cala 3 do przedszkola czy szkoly pojdzie ;-).Super ze starsza pomaga ci i fajny gest tak oddac ciuszki potrzebujacym :tak:.

ANNAOJ KCE no to chyba serio cos w powietrzu wczoraj byly ze dzieci takie niedobre wczoraj.Dobrze ze dzieci poszly spokojnie do szkoly.

Wiec Oliwka zadowolona poszla do szkoly ,ja zanioslam jej ta cala wyprawde dzis coby miec to juz z glowy,oliwka spokojnie zostala tam i sie cieszyla,Po szkole poszlam do mopsu i zalatwilam Oliwce od dzis obiady w szkole,fajnie ze z mopsu bo Oliwka bedzie jadla tam obiady za ktore ja nie musze placic :tak:.Tam juz obiad jedza po godz 11,oliwka cos tam pewnie dziubnie ,ale dobrze,niech pozna tez inna kuchnie,ile zje tyle zje , w domu tez bedzie jadla obiad jeszcze raz :tak:.Pozniej bylam jeszcze raz w szkole z ta karteczka z mopsu i akurat bylam na stolowce jak zerowki mialy sniadanie :tak:,widzialam oliwke ale ona mnie nie widziala,wolalam sie jej nie pokazywac bo nie wiedzialam jaka bedzie jej reakcja.
W domu kolo 10 bylam,zupke ogorkowa zrobilam ,juz pachnie :tak: pierze,ja po kawce i sniadaniu,alanek bajki oglada,zaraz mu wylacze i zjemy zupe a na 13.30 po Oliwke,po szkole pojde z nimi na plac zabaw .Ja

jakas spiaca strasznie,normalnie jakbym sie polozyla to nic tylko spac hihihih.Moj mi wczoraj wieczorem powiedzial ze ja to chyba w ciazy jestem hihiihihih,wiecie hormony :-D
 
Dorota to bardzo się cieszę że chociaż trochę udało mi się doły odgonić :)
moja Córcia też długo spała przy świetle w nocy. dopiero jakiś rok temu przestała, choć i teraz czasem zdarza się że świeci sobie światło na korytarzu i prosi żeby nie wyłącząc dopóki nie zaśnie.
ps. a jak tam właśnie te hormony? bo niektóre kobityki to od razu czują że już ciąża :p a ty kiedy będziesz nas stresować testowaniem? jeszcze z tydzień chyba dobry co?


lenka21* stresowałabym się pewnie tak samo jak ty :p -dobrze że sama swoich woże. ale nie wiem co będzie jak Córka za kilka lat zacznie sama chcieć chodzić do szkoły- chyba będę jeździć i śledzić :p

Madii77 to masz super pomoc :) że 15latka chce pomagać w prasowaniu :o gratulacje :)

annaoj kce pewnie Maluch chce na grilla w piątek mame jeszcze puścić :p -może szykuje się na weekend :p

-no normalnie jakbyś pisała o mojej Córce :p to samo- czyli mogę się przygotować na to że aż tak szybko jej nie przejdzie :p
najgorsze że Synek tak się nie zachowywał, ale powoli zaczyna łapać od siostry, ehh :p

a właśnie dziś w nocy zrobiłam młodej jedną butle mleka i wode do drugiej i się udało. od cycola ciężko właśnie bo wie że to mama- Męża nie chce męczyć bo wstaje o 5do pracy bo dojeżdża akurat teraz dalej, ale i tak dziś było super- butla i cycol przed 21do zaśnięcia (i tego cycola najgorzej jest oduczyć-bo od zawsze zasypiała przy cycolu :p ) potem przebudziła się o 22:30, więc cycol,ale tylko na chwilkę- potem w nocy dwa razy woda z butli i mleczko dopiero o 5:30 :) :) więc super :) także działam dalej i mam nadzieję że może zacznie ładniej nocki przesypiać wreszcie :)

anulaaa33 moja Córka dogaduje się super i z dziewczynami i chłopakami, ale chłopaków przyciąga muchy :p gdzie by się nie pojawiła to chłopcy chcą się z nią bawić :p
och zgrozoooo ... co ja pocznę jak dorośnie .. zeświruje chyba :p

-uciekam się za coś zabrać :p
miłego dzionka i słonecznego- bo u nas o dziwo słoneczko dziś :) więc trzeba wykorzystać popołudnie na maxa :)
 
ps. co do mojej @, to wygląda na to że się coś ruszyło, tzn. wygląda na to że dziś 2dzień skoku tempki, więc jeśli dalej będzie wysoko to znaczy że owu była, więc ciekawe czy za jakieś 2tygodnie się @ doczekam czy nie ..
 
Iwonka a no przepedzilas u mnie zle nastroje :-), super ze w nocy udalo sie bez cyca :-), .

No ja chce testowac 12 lub 13, najlepiej 13 ale pewnie nie wytrzymam ,a co do przeczuc to ja nie czuje odrazu niestety.

Ja ogarnelam,zupa zjedzona,zaraz idziemy z alim po oliwke i na plac .

Iwonko rozumiem ze wolisz aby @ sie nie pojawiła :-), to życzę ci tego
 
Ostatnia edycja:
Hej oliwka zadowolona ze szkoły,z uśmiechem przywitała mnie jak po nią przyszłam,poopowiadala i było super :-).

Na placu zabaw byłam z nimi ponad 2 godz,w domu kąpiel ,kolacja,zabawa i teraz zasypiaja :-).

Po oliwke wzięłam też naszego psa labrador i ta pinda jedną przegryzla smych jak byliśmy na placu zabaw,poszłam kupić jej nowa,niestety cienką smycz dla dużego psa ,ale kasy nie miałam więc kupiłam taka na która mi starczyło ,a mój M mnie za ta smycz skrytykował tak bardzo niefajnie i sie poklocilismy,ja ostatnio reaguje jak burza gradowa,mojemu zepsuł sie e- papieros i nerwowy dziś,i zaś nie gadamy,mam dola bo nie pamiętam kiedy było tak beznadziejnie i to jeszcze teraz jak staramy sie o dziecko,czasem wątpię czy to słuszna decyzja z tym dzieckiem ,w takich momentach mam wątpliwości,idę spac bo zaś dola łapie :-( .
 
Wpadłam jeszcze na chwilkę z wieczora. B pojechał na basen, korzysta póki jeszcze W sie nie pojawił, bo potem prze z jakiś czas będzie ciężko, żeby sobie tak na 20 mógł jechać.
Igor na szczęście z dość pozytywnym nastawieniem wrócił ze szkoły. Podobało mu się wszystko i w ogóle, więc jestem dobrej myśli.
Anuula u nas codziennie na 8:baffled: Ja to bym wolała tak na 8:45, bo i my troszkę dłużej moglibyśmy pospać i Igora nie trzeba było budzić (z przedszkola przyzwyczajony później wstawać), a jakby godzinę później wracał też byłoby w niektóre dni fajnie, bo od razu po Alicję mogłabym jechać, a tak jak teraz to się nie da.
Iwona to trzymam kciuki za pojawienie się @ i za oduczanie nocnego podjadania.
U nas Młoda też zaczyna Igora "małpować" czasami:baffled:
Dorota mam nadzieje, że to chwilowe, przejdzie i znowu zapanuje dobry czas pomiędzy Wami. Fajnie, że z obiadami się udało załatwić.

spadam, bo A coś chyba zasnąć nie może
 
witam się i ja szybko!

pół dnia dzisiaj po za domem spędziłam, miałam masę spraw do załatwienia, wieczorem jeszcze siedziałam i obklejałam resztę rzeczy imionami do szkoły. Jutro rozpoczęcie roku u nas. Nasze organizmy doznają szoku przy jutrzejszej pobudce:-D

annaoj- widzę że u ciebie nic się z porodem nie rusza! :tak:

iwona- no to oby cykl się wyregulował wreszcie i @ przyszła.

uciekam spać...
 
Annaoj kce: dzięki :-), no ja też widzę ze ciebie do porodu nie rusza ,jesteś umowiona z ginem jak nie ruszy cię do terminu? Co masz teraz mieć? Chodzi mi o płeć ? :-).

No i oliwka pospala,niedawno sie posikala co nie pamiętam ile miesiecy temu jej sie zdarzyło,ale najgorzej ze sie rozbudziła i teraz ciężko jej zatrybic aby zasnela,ja jeszcze chwilę zaczekam,mam nadzieję ze zaniedlugo zasnie,pisze z tel do was.

Miałam mieć dzisiaj wizytę u ginekologa,pierwsza,ja tu szukam dobrego gina bo wcześniej nie chodziłam do czestochowy,ale ze mam problem z ubezpieczeniem,muszę na nowo sie zarejestrować w UP i od tamtego dnia co sie zarejestruje na nowo bede miała ubezpieczenie,więc zmieniłem datę u gina i pani umowila mnie na 11 września a ja 12 miałam testowac ,to jak coś to testuje 11 bo jak cokolwiek by wyszło to wtedy też pod kontem ciąży byłaby ta wizyta.

Najgorsze ze w urzędzie po numerek trzeba być już po godz 6 ,otwierają o 7.30 ale taka kolejka ze jak nr zabraknie to już lipa,a u mnie to musi być cala organizacja bo nie będę dzieci o 6 targac do urzędu ,postaram sie zarejestrować w piątek to już bym miała z głowy :-).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorota jakby @ się nie pojawiła to bym nie narzekała :p ale raczej na ciążę to nie liczę teraz .. test robiłam dwa dni przed rozpoczęciem obserwcji .. a teraz to wiem tyle że tempka skoczyła więc owulacja była właśnie na dniach, ale szyjka i śluz wogóle nie współdziałają ze sobą :p i robią co chcą- wczoraj wiem że miałam dzień płodny, ale zasnęłam zanim jeszcze Córcia zasnęła :p więc Mąż czekał na darmo :p obudziłam się o 24:30, poszłam zrobić butle małej i po wode i do łóżka-padnięta jakaś ostatnio jestem.
a ostatnio znowu mam myśli ze jednak kolejną dzidzie to trochę później jednak- niech ci trochę podrosną :p no i z czwórką dzieci to i samochód już trzeba zmienić, a w sumie w marcu dopiero wymieniliśmy i mi się fajnie nim jeździ ;p hehe .. więc teraz jest u nas podejście- jak będzie to będzie, jak nie to staramy się za kilka lat ;P (o ile w między czasie znów zdania nie zmienie :p )
na razie mam też plany na następny rok- pójście na kursy, więc jak dzidzia się nie pojawi w ciągu roku, do na nastęnych wakacjach staram się na kurs dostać, bo najmłodsza w przedszkolu też będzie już, więc trzeba sobie jakieś zajęcie znaleźć :p

a co do małej cycola, to dzisiejszej nicki udało się ok,21 tylko do usypiania, potem spała aż do 4- o tej 4 już wodą się nie udało oszukać, więc dostała mleczko i właśnie co wstała- u Nas prawie 8 :) więc ładnie spała :)

i co do kłótni z chłopem, to jakoś jak my się staraliśmy o maluszki też zazwyczaj jakieś kłutnie i spory były. my ogólnie mało się kłucimy- a cichych dni to wogóle nie mamy- nie dalibyśmy rady się nie odzywać do siebie, u nas kilka godzin ciszy to max. no ale może to ten stres staraniowy lub wyczekiwanie ? :p a Ty może w ciąży ze taka nerwowa :p -oby :p

ps. dobrze ze Oliwce się podoba :)

annaoj kce to u nas fajnie bo Córka zaczyna na 9:20 :p :) choć i tak o 7pobudne zawsze robi więc nie śpimy dłużej :p ale za to czasu więcej z rana-można spokojnie śniadanie zjeść, poubierać ich, do szkoły przyszykować, Synek przedszkole ma na 8:45,ale zazwyczaj jeździmy na 9 i potem Córkę do szkoły-teraz zastanawiam się czy nie iść na piechotę dziś z nimi - ładna pogoda choć troszkę chłodnawo się z rana robi już ..

więc uciekam :) miłego dnia :)
 
Do góry