reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

a tak na rozweselenie tego poniedziałku powiem Wam niusa

mój ex został porzucony przez swoją dziewczynę ,"żonę"... rzuciła go ( ona lat 30 ) dla faceta lat uwaga 60 !!!!
mój ex bidulek chce mi sie wypłakać w rękaw hahahaha
 
reklama
a tak na rozweselenie tego poniedziałku powiem Wam niusa

mój ex został porzucony przez swoją dziewczynę ,"żonę"... rzuciła go ( ona lat 30 ) dla faceta lat uwaga 60 !!!!
mój ex bidulek chce mi sie wypłakać w rękaw hahahaha

No nieźle z tym wiekiem.Ale jak ta żona tego aktora-Kamila Łapicka,przecież jego wnuczką mogłaby być............

U nas po rozpoczęciach-cała trójca na tą samą godzinę miała,każdy w innej szkole już od tego roku.Było dobrze.U małego 15 min. rozpoczęcia i spotkanie z Panią.U tamtych to nie wiem.Bartosz mówił że u niego było na dworze a potem z wych.już w klasie-mają znów Pana,chyba będzie ich krótko trzymał bo powiedział że kawał chłopa z niego.U nas też zimnica a ten głupol wyskoczył z domu w cienkiej bluzeczce na krótki a długo go nie było bo z kolegami potem gdzieś szli.
 
Witam się i ja nie popisze za dużo bo padam wleciałam tylko zobaczyć czy Annaoj doczekała czy nie ;-) widzę,że doczekała więc mogę spać spokojnie :-D;-)
A tak na poważnie to jestem dziś taka padnięta tym lataniem że masakra.... na 8 z dziewczynkami do przedszkola na 11 z Amelką rozpoczęcie wróciłam i po 14 po dziewczyny zaprowadziłam do domu i na zebranie na 16.30 no cyrk na kółkach dziś :rofl2: ide do wyrka na tv bo padaaam a jutro powtóreczka z latania :-p
 
Annaoj kce - super ze dotrzymalas :-).

Mafii to niezły dol musi mieć Twój ex,dla chłopa to chyba nie ma nic gorszego jak kopa dostaje w d... dla starszego hi hi .

Pysia pracujesz w szkole ? Jako kto ? Nauczycielka jesteś ?

Widzę ze rozpoczęcia roku udane :-),
U mnie dziś dzieci przeszły same siebie ,oszalec można.
Unie jakoś dalszy ciąg dołów,hormony mi szaleją :-(, eh nie lubię sama siebie :-(.

Oliwka zaś długo w nocy nie spała i marudzila,nie mam za grosz cierpliwości do takich nocy :-( .

Dobranoc
 
Iwona chyba rozpedzilas trochę moje doły bo wstalam z lepszym nastawieniem ,a i nocka lepsza,alan kilka razy wolał ale oliwka bardzo ładnie spała choć światełko cala nic musiało być ale grunt ze spała padnie,o 6 już sie oliwka obudziła i chce iść do szkoły,narazie kazałam jej leżeć ale teraz właśnie ja zawolalam do siebie ,poprzytulam sie z nią i o 7 wstajemy :-).

Miłego dnia
 
Witajcie wtorkowo..

Dorota123..oo bardzo się cieszę,że dziś lepszy dzień... u nas dziś z całej trójki dwójka spała z nami na zmianę.:szok: dawno takich nocy nie mieliśmy..ale za to daja pospać do 7 :-) bo w wakacje nawet 5,30 były pobudki...
no i wczoraj wzięłam ze za mega prasowanie, dobrze ,ze starsza córa prasowała ubranka Trójcy..r robi to odkąd 3 się ur.:)

Moja Kochana 3klasista:-)
i pozbyłam się tony ubrań ,oddałam do domu matki samotnie wych. i dla bezdomnych ( do takiej fundacji)...
odezwę się pózniej
.
Lenka.... ​dasz radę.... wierze w to...
 
Hej, nadaję z pracy, Natale przyprowadzilam ja, a Mateusza M odwiòzł do przedszkola, dziś jeszcze rano dowóz miałam, ale daliśmy rade... A Natala dziś nadzwyczaj spokojna, chyba to przez to, że w sumie pierwszy normalny dzień, bo wczoraj krótko mieli.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka
Ale było dzisiaj ciężko wstać, a jak budzik zadzwonił to kompletnie nie wiedziałam co się dzieje, tak odwykłam. Wczoraj do późna obklejałam rzeczy Igora, tak jak sobie życzą w szkole, jakieś jeszcze papierki wypełniałam i jakoś tak bardzo późno spać poszłam.
Dzisiaj Igor miał problem wstać, ale jak już się z wyrka zwlekł to był podekscytowany i chciał iść. B go zaprowadzał, bo dużo rzeczy miał do zaniesienia na stałe do szafki. Alicja też dzisiaj bez marudzenia poszła, więc pewnie wcześniejsze protesty wynikały z faktu, że brat siedział w domu
wink2.gif

U mnie nic się nie dzieje
baffled5wh.gif
a już mogłoby, na jutro z W miałam umowę
wink2.gif
zobaczymy

Przed 13 po Młodego mykam do szkoły, mam nadzieje, że wróci w równie dobrym nastroju jak wychodził.
Iwona mój ma 7 i też płacze i rzucania się na łóżko na porządku dziennym:baffled: Tłumaczenia, że zachowuje się jakby miał 2 lata nic nie dają.
Ale w sumie najgorzej jak słyszę "na nic pozwalacie" i wiecznie za pokrzywdzonego robi, normalnie z siebie wychodzę.
A nie dałoby się Małej wody dawać w nocy? My tak robiliśmy z obydwoma, co by oduczać jedzenia i w przypadku Alicji cyckownia, tylko B musiał wstawać, bo jak ja wstawałam, to wiedzieli, że mama ma jedzenie i przechlapane.
a tak na rozweselenie tego poniedziałku powiem Wam niusa

mój ex został porzucony przez swoją dziewczynę ,"żonę"... rzuciła go ( ona lat 30 ) dla faceta lat uwaga 60 !!!!
mój ex bidulek chce mi sie wypłakać w rękaw hahahaha
Madi no co Ty? Nie bądź nie czuła;-) Przytul, posłuż rękawem i zapewnij, że nie ma drugiego takiego/

Anuula jak Amelka dzisiaj? Chętnie do szkoły szła?
Stefaa a Ty też daj znać jak tam pierwszy i drugi dzień "edukacji szkolnej";-)?
Dorota moje też wczoraj dawały czadu, chyba coś w powietrzu. A ja jeszcze dobra chciałam być, pojechałam z nimi na zakupy i myślałam, że w markecie zacznę rodzić, tak mi ciśnienie podnieśli.
Pysia jak się Młodej w zerówce podoba?

uciekam obiadek szykować i jeszcze skrzynkę pomidorów mi B dostarczył na sosik.
 
Do góry